⚽ SL 19/20 H:16 | Göztepe 2-1 Galatasaray | MS | 21 Aralık - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
lige havlu atmamizi hazmettirecek muhtesem birsey... kendin mayaladinmi daha güzel oluyor

resim yukleyemedim ama herkese yogurt tavsiye ederim

Fernando Badou öyle böyle işledi...sonra Donk parladı.

Orta saha transferler malesef patladı, gerek kalite, gerek sakatlıkları
Oyuncu kiralamak sakat iş...nzonzi ve seri'den takimi bir sezonluguna üstlenip uçurmasini beklemek hayalcilikti.

Terimin planı takımı Lemina ve Falcaonun uzerine kurmak olacak. Zor iş. Bu sezon idare edecez ikinci bitirsek her turlu kabul ederim.

"
tam gaz futbol (almanca vollgassfussball, okunuşu folgasfussbal) 2009-2013 yıllarında jürgen klopp'un futbol doktirinidir. doktirinin amacı hızlı ve ani presle rakibin düzenli bir savunma kurmasını engelleyip, sonra da hızlı bir şekilde gole gitmektir. "

Terim bu Barcelona fantazisini bırakıp, Transferleri ve sistemi yeni felsefe ye yönelik yapmalı ve eski DNA'sına dönmeli.

Bu oyunun arketipini Fatih hoca oluşturdu diyorlar renktaş teyit edebilir misin?

Babel ve selcugun 11 oynadigi macta tabi ki puan falan beklemiyordum
Fanatigim ve hep Galatsaray’in kazanmasini isterim ama aptal degilim

Benim hayatimda gordugum en kotu oynayan Galatasaray bu BAMli kadro b8le bu kadar kotu oynamiyordu Son yillarin en kotu takimi attigimiz gol gene birine carparak girdi

Üst Alt