⚽ SL 19/20 H:16 | Göztepe 2-1 Galatasaray | MS | 21 Aralık - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Keşke Onyekuru bu sezon da bizimle olsaydı. Bir Henry olmaması nelere yer açtı...

Gecen sezon ne güzel sağ taraftan pasör/teknik Feghouli

Öteki tarafta hızlı ve dinamik Onyekuru. Hem defansa yardım ediyordu, hem de Feghouli'ye yer açıyordu

"
xavi, iniesta ve messi olmadan barca gibi oynayamazdınız. hatta klopp'un kendi sözleriyle bu üç adam olmadan barcelona bile barcelona gibi oynayamazdı. o da elinde olan tek lego parçasına baktı, üzerinde "gençlik" yazıyordu.

"

Bu sezon göztepenin ilk kez bir maçını izledim. Ligin bizimle beraber en hantal, ağır ve temposuz takımı.
Haftaya sivas 5 tane atar bunlara.

"
tam gaz futbol (almanca vollgassfussball, okunuşu folgasfussbal) 2009-2013 yıllarında jürgen klopp'un futbol doktirinidir. doktirinin amacı hızlı ve ani presle rakibin düzenli bir savunma kurmasını engelleyip, sonra da hızlı bir şekilde gole gitmektir. "

Terim bu Barcelona fantazisini bırakıp, Transferleri ve sistemi yeni felsefe ye yönelik yapmalı ve eski DNA'sına dönmeli.

"
tam gaz futbol (almanca vollgassfussball, okunuşu folgasfussbal) 2009-2013 yıllarında jürgen klopp'un futbol doktirinidir. doktirinin amacı hızlı ve ani presle rakibin düzenli bir savunma kurmasını engelleyip, sonra da hızlı bir şekilde gole gitmektir. "

Terim bu Barcelona fantazisini bırakıp, Transferleri ve sistemi yeni felsefe ye yönelik yapmalı ve eski DNA'sına dönmeli.
Doktrin moktrin yok :berkan: :)

Keşke Onyekuru bu sezon da bizimle olsaydı. Bir Henry olmaması nelere yer açtı...

Gecen sezon ne güzel sağ taraftan pasör/teknik Feghouli

Öteki tarafta hızlı ve dinamik Onyekuru. Hem defansa yardım ediyordu, hem de Feghouli'ye yer açıyordu
Henry sezon sonuna dogru açildi. En buyuk kayip Badou oldu bence. Takimin bir çok defosunu o kapatiyordu.

"

Kesinlikle katiliyorum...hoca bu oyunu ilk uygulayanlardandir...transferler bu sisteme yonelik yapilmali su an bu kadro bunu oynayamaz

Üst Alt