SL 19/20 H:19 | Fenerbahçe 2-0 Başakşehir | MS | 25 Ocak - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:19 | Fenerbahçe 2-0 Başakşehir | MS | 25 Ocak

Fatih hocamız şu Ersun'un sağdan soldan toplama, beksiz, stopersiz takımını görüp utanıyor mu diyeceğim ama boşta milli takım olmayınca hocamızın utanma duyguları da köreliyor bildiğiniz gibi. Fener bilhassa içerdeki hemen her büyük maçında bizim 1 sezondaki derbilerde bulduğumuz kadar pozisyon buluyor, şut çekiyor biz hala züğürt tesellisindeyiz. Türkiye'de biatçılık Allah'tan önce kişilere karşı oluyor heralde.

Terimin begenmedigi 3 isimle adamlar oyle yada boyle oynuyorlar. Bekleri ise Isla ve dirar, ve stoperde serdar ve jailson oynuyor. Bukadar kotu arka 4lu ile adamlar ligi goturmeye calisiyor.

Bu kadro Terimde olsa, saat basi aglayip transfer isterdi!

Yonetim her istegine karsilik verdi, ama pes nereye kadar. Bu sezon sampiyonlar liginde gidemezsek seneye nasil dondurecegiz? Bunun hesabini yapiyormu Terim?

Ben gittikten sonra ne hali varsa gorsun Galatasaray kafasi var Terimde. Onemli olan kendisi nekadar basari saglayabilir. Iyi bir Galatasarayli 30 tane transferden sonra baska transfer istemez, yazik gunah aldiklarin adamlari satip baskasini alsak tamam da menejerden tut ordan oraya onlarca milyon heba edildi.

Istifa et Yada defol

Terimin begenmedigi 3 isimle adamlar oyle yada boyle oynuyorlar. Bekleri ise Isla ve dirar, ve stoperde serdar ve jailson oynuyor. Bukadar kotu arka 4lu ile adamlar ligi goturmeye calisiyor.

Bu kadro Terimde olsa, saat basi aglayip transfer isterdi!

Yonetim her istegine karsilik verdi, ama pes nereye kadar. Bu sezon sampiyonlar liginde gidemezsek seneye nasil dondurecegiz? Bunun hesabini yapiyormu Terim?

Ben gittikten sonra ne hali varsa gorsun Galatasaray kafasi var Terimde. Onemli olan kendisi nekadar basari saglayabilir. Iyi bir Galatasarayli 30 tane transferden sonra baska transfer istemez, yazik gunah aldiklarin adamlari satip baskasini alsak tamam da menejerden tut ordan oraya onlarca milyon heba edildi.

Istifa et Yada defol
Sen defol lan terbiyesiz.

Fatih Terim düşmanlığınız yüzünden çapsız ersun p*çini Terim ile kıyaslıyorlar. İnanılmaz bir şekilde basiretsizsiniz.

fener iyi mücadele etti ve kazandı da,okan buruk kendi verdi maçı,maçı satan irfan ve topal kazmasini oyunda tutarak. Goller desen antrenmanda bu kadar rahat gol atmaz bir takım.kruse topla giden ,calim atip gol atan tipte bi futbolcu bile degil.adam golden önce bomboştu,pas istedi kaç kere,pası aldı önü yine yayla gibi boştu ve hayatının en rahat golunu atti belki de.rodriguese gelince bizdeyken gomise bu kadar rahat asist yapmamıştır.top önüne atıldı,bomboş gitti,kimse yok...yani başakşehir maçı satmış gibi cıkmış.irfancan zaten baya sattı maçı o belli

Son olarak rize deplasmanında ve gazisehir deplasmanında rezil oynayıp gokhan akkan ve balıyla maçı kazandiktan sonra ,şu maçta tuhaf bi şekilde iyi mücadeleyle ve iyi oyunla kazanınca Gs sözlükte ve forumda feneri muhteşem yapan manyaklar gidin feneri tutun da rahatlayın artık.ne tuhaf taraftarsınız ya

Bu ligde dolu dolu oynayıp şampiyon olan nadirdir zaten biraz coşku biraz rüzgar alıp gidiyorsun bir şekil. Okan Buruk iyi ritim bulduğu 442'yi niye bozdu bilmiyorum şampiyonlukta önde görüyordum şaşırdım şahsen.

*Zaten ümidim yoktu maçtan evvel yazdım sonuç şaşırtmadı.
*Fırat, Var ve Tolga'nın yer aldığı penaltı olayı benim için komik bir tiyatro sahnesidir.
*İrfan son yılların en iyi şike yapan oyuncu nasıl oynar performansını sergiledi.
*Ersun doğru kadroyla çıktı maça, istifa restiyle takım üzerinde disiplini sağlamıştı. Emre'yi pasifize etti ve şimdi istediği takımı oynatabiliyor.
*Okan'ın takımları belli dönemler form olarak çok düşüyor o döngüye girdiler yine toparlanacaklardır.

Başakşehir bizi yendikleri maçta çok kötüydü neredeyse tek buldukları pozisyonu gol yapıp kazandılar..O gün o berbat halimizle neredeyse kazanacaktık...Biizm maçta mahmut tekdemir tesadüfen sakatlandı da yerine guldbrensen girdi yoksa kazanamayacaktı..
Beşiktaş deplasmanında da kötüydüler o berbat beşiktaş'ı yenemediler..1-0 öndeyken son dakiklarda oyuna arda,m.topal gibi adamları alıp oyunu tamamne beşiktaş'a verdi..
Bugün fb maçında duman oldular..M.topal,mahmut orta sahasıya 70 dakika oynadı..

Okan ligde büyük maçlarda özellikle deplasmanlarda klasik anadolu takımı hocasına dönüşüp tamamen beraberliğe oynuyor ve oyunu alamıyor bir türlü..Abdullah avcı başakşehir'i çok daha sağlam ve yenilmesi zor bir takımdı yenilse bile oyunu çok vermiyordu..

Maç boyu başakşehir orta sahası ne yaptı adamların maç boyu takım boyları 50-60 metrede kurmuşlar Visca, Crivelli, Elia geri dönmüyor Clichy'e yardıma gelen bir tane orta sahaları yokken fenerin ablukaya alması veya dönen topları toplaması gayet normal en az 20 tane top sayılır Fenerin sağda clichy'i tek yakaladığı buna önlem almayan veya yardıma gelmeyen oyunculara sormak lazım

Üst Alt