⚽ SL 19/20 H:24 | Galatasaray 3-0 Gençlerbirliği | MS | 1 Mart - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O değil de girdiğimiz iddiayı kazanacaksın galiba muhterem; lafımı yiyecek değilim nitekim...

Fenerbahçemiz yerini buldu, 6. lık çok yakışıyor kendilerine. Geriye bizim ilk ikiye girmemiz kalıyor. İkincilik de fena değil ama şampiyon olursak, seninle birlikte senin belirleyeceğin bir kişiye daha yemek ısmarlamak isterim. Medeniyetler Sofrası demiştin galiba...

O değil de girdiğimiz iddiayı kazanacaksın galiba muhterem; lafımı yiyecek değilim nitekim...

Fenerbahçemiz yerini buldu, 6. lık çok yakışıyor kendilerine. Geriye bizim ilk ikiye girmemiz kalıyor. İkincilik de fena değil ama şampiyon olursak, seninle birlikte senin belirleyeceğin bir kişiye daha yemek ısmarlamak isterim. Medeniyetler Sofrası demiştin galiba...
Yok zaten bir sen bir de emre delikanlı çıktınız ben hakkınızı teslim ederim ama uğur ile alpay caydı :) Bir de genel olarak yazdım ben iddia odaklı değil ne hakaretler yedik :)

Sivas maçıyla beraber kritik haftalara giriyoruz. Gençler maçına motive olmak kolay değildi ama ben takımı beğendim. Lemina’sız haftaları kayıpsız atlatmak çok güzel. Şimdi bugünden itibaren kafalar sivas maçında olmalı.

Fatih Terim'i Seri tercihinden dolayı gerçekten tebrik etmek lazım, ligin ilk yarısında takımdan gönderilmesi gündeme gelen Seri 'yi ligin en verimli orta sahası olarak kullanmaya başladık. Lemina'nın yokluğunda Seri'ye ve Marcao'ya görevlerini paylaştırıp orta sahadaki partnerlerini Taylan ve Ömer yaptı bir uyum getirdi. Takımda herkes üst seviye katkı veriyor o kadar sövdüğümüz Belhanda bile Fenerbahçe deplasmanında iyi verimli oynadı

Bu yolun sonu iyi olacak ...

Hizli oynadigimizda bu ligde bize rakip göremiyorum,Sivas ve Karga'lardan alinacak 6 puan bizi hedefe götürür ,Hamsiler 2 haftada 5 maç yapacak ve yipranacaklar..

2 haftadır iyi şekilde pas oyunu oynuyoruz, aslında sene başı istenen buydu.

En büyük eksik ofansif orta saha tarafında, orası dolmuyor.
Bu takıma karşı önde baskı yapmaya da cesaret edemez rakiplerimiz, Fenerbahçe de Ersun'un tek iyi yapabildiği rakip geriden topla çıkarken önde baskıyı Galatasaray maçında uygulamaya çalıştı bizimkiler özellikle de Seri rezil etti onları ki bu konuda Mariano çok iyi Feghouli öyle Marcao'nun en iyi yaptığı iş bu hepsini geçtim Lemina bu işleri ezbere yapıyor

Rakip takımlar artık ileride baskı yapmaya bizim oyunumuzu bozmaya da korkar olur, büyük takımları farklı kılan böyle özellikleri işte

Bu takıma karşı önde baskı yapmaya da cesaret edemez rakiplerimiz, Fenerbahçe de Ersun'un tek iyi yapabildiği rakip geriden topla çıkarken önde baskıyı Galatasaray maçında uygulamaya çalıştı bizimkiler özellikle de Seri rezil etti onları ki bu konuda Mariano çok iyi Feghouli öyle Marcao'nun en iyi yaptığı iş bu hepsini geçtim Lemina bu işleri ezbere yapıyor

Rakip takımlar artık ileride baskı yapmaya bizim oyunumuzu bozmaya da korkar olur, büyük takımları farklı kılan böyle özellikleri işte
Reis önümüzdeki sezon için sağ kanada yeni bir Onyekuru önerin var mı?

2 haftadır iyi şekilde pas oyunu oynuyoruz, aslında sene başı istenen buydu.

En büyük eksik ofansif orta saha tarafında, orası dolmuyor.

Emre Akbaba > 4-3-3 için uygun iç oyuncusu değil. Alex tarzı bir forvet arkası.
Belhanda > 4-3-3 için uygun ama performansı stabil değil. Oyun zekası ve oyun içindeki konsantrasyonu vasat.
Geriye Lemina ve Ömer kalıyor ama onlarda daha çok mücadele eden, çift yönlü orta saha oyuncusu. Şu an için Belhanda'nın dönmesini bekleyeceğiz gibi görünüyor.

Fatih Terim'i Seri tercihinden dolayı gerçekten tebrik etmek lazım, ligin ilk yarısında takımdan gönderilmesi gündeme gelen Seri 'yi ligin en verimli orta sahası olarak kullanmaya başladık. Lemina'nın yokluğunda Seri'ye ve Marcao'ya görevlerini paylaştırıp orta sahadaki partnerlerini Taylan ve Ömer yaptı bir uyum getirdi. Takımda herkes üst seviye katkı veriyor o kadar sövdüğümüz Belhanda bile Fenerbahçe deplasmanında iyi verimli oynadı

Bu yolun sonu iyi olacak ...
Nagatomo ,Nzonzi ve Babel cikinca takimin hizi ciddi sekilde artti. Biraz da fizik olarak toparlayip belli bir ilk 11'de kalinca artik kadro ve beklenen oyun iyice oturdu. Seri 2 mac üst üste ilk 11 cikip 90 dakika bile oynamamisti ligin ilk devresinde. Sürekli sakatliktan dökülen topcular vs. derken tek forvet elimizde Adem'di cogu macta. Feghouli rezilleri oynarken bile hep sahada kaliyordu Babel'le birlikte. Fazla yabanciya gerek yok, dogru yabanciya ihtiyac var.

Üst Alt