⚽ SL 19/20 H:24 | Galatasaray 3-0 Gençlerbirliği | MS | 1 Mart - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bunu 2 mactir yaziyorum hala sivas bize onde baski yapacak deniyor. Bugun gencler cok dogru oynayacakti full defans yaparak ama kornerden gol yediler
İlk golün erken gelmesi bizim şu anki oyunumuz için biçilmiş kaftan.

Dediğin gibi golü erken bulamassak kapanan oyunda çok sıkıntı yaşayabiliriz.

Belki çok atak kontra yemeyiz ama açmaktada sıkıntı yaşayabiliriz.

Ama farka gittiğimiz son 8 maçta hep gollü galibiyetler almamızda en önemli faktör golü ilk yarım saatte bulmamız.

Sonrasında fişi çekecek adamlarımız mevcut zaten

Erken gol bulduğumuz her maç bizim adımıza çok rahat geçer Seri - Onyekuru oyunu çok iyi geldi ve bu lig için önlemi alınamaz bir silah olduğunu gösterdi ...

Evet beyyler kolay fikstür geride kaldı. Simdi belkide haftaya en dişli takımlardan biriyle karşılaşacağız. Sırada sivası yenerek onlarıda saf dısı bırakmak var.

Bu akşamki takımın zaman zaman oyunu bana inanılmaz bir şekilde 98-00 Galatasarayını hatırlattı. Bu takım olduğu gibi korunsun seneye 1-2 takviye ile a.liginde yarı final garanti.

İlk golün erken gelmesi bizim şu anki oyunumuz için biçilmiş kaftan.

Dediğin gibi golü erken bulamassak kapanan oyunda çok sıkıntı yaşayabiliriz.

Belki çok atak kontra yemeyiz ama açmaktada sıkıntı yaşayabiliriz.

Ama farka gittiğimiz son 8 maçta hep gollü galibiyetler almamızda en önemli faktör golü ilk yarım saatte bulmamız.

Sonrasında fişi çekecek adamlarımız mevcut zaten
Sıkışan oyun da ömer de bruyne olduğu sürece 2 kornere bakar ;)

Aklım emre’ye takıldı yav galibiyete sevinemiyorum. Nasil düstü bu adam böyle, isabetli pas atamadi neredeyse andone’ye attigi pas disinda

Geç oldu ama ideal kadromuz artık netleşti. Hedef 23 hayırlı olsun. Kompakt ve Liverpool usulü bir 4-1-4-1 oynuyoruz. Seri ve Ömer Bayram ikilisinden Vijnaldum ve Henderson performansı alırsak ki alıyoruz harika olacak. Lemina-Fabinho oluyor bu durumda. Mariano reisde Arnold hahahahah
Onyekuru-Mane, Feghouli-Salah güzel.
Donk-Van Dijk, Saracchi-Robertson

Baya uyumlu he. Muslera>Alisson zaten IMG_-4i5rn2.jpeg

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Geç oldu ama ideal kadromuz artık netleşti. Hedef 23 hayırlı olsun. Kompakt ve Liverpool usulü bir 4-1-4-1 oynuyoruz. Seri ve Ömer Bayram ikilisinden Vijnaldum ve Henderson performansı alırsak ki alıyoruz harika olacak. Lemina-Fabinho oluyor bu durumda. Mariano reisde Arnold hahahahah

Baya uyumlu he. Muslera>Alisson zaten Ekli dosyayı görüntüle 73440

boyle kadro olmaz

Baya uyumlu he. Muslera>Alisson zaten Ekli dosyayı görüntüle 73440

senin survivordaki eleman tırt la 1 galibiyet alamadı aşırı leşmiş bugün biraz baktım en son ağlıyodu

Lemina, Sivas deplasmanına yetişir mi? Yetişmezse, Fatih Terim maça yine Belhanda ile başlar. Taylan Antalyalı ile başlayacağını sanmıyorum. Fenerbahçe deplasmanındaki kadronun aynısı olur en fazla. Lemina oynarsa kazanma ihtimalimiz artar.

Bu akşamki takımın zaman zaman oyunu bana inanılmaz bir şekilde 98-00 Galatasarayını hatırlattı. Bu takım olduğu gibi korunsun seneye 1-2 takviye ile a.liginde yarı final garanti.

bizim oyunumuzda özellikle zorlu takımlara karşı en kritik adam lemina cünkü lemina olmayınca topu alan hemen stoperle karsı karsıya kalıyor

seneye en öncelik leminayı almalıyız 10 milyon versen 15e satabilecegin türde bir oyuncu bu her daim piyasası var tam günümüz 6 -8 karısımı

Üst Alt