⚽ SL 19/20 H:24 | Galatasaray 3-0 Gençlerbirliği | MS | 1 Mart - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3 sezondur ilk defa ihtiyacı olduğunda gol pozisyonuna girebilen, topa hükmedebilen, kalitesini gösteren ve rakibin topunun arkasından koşmadığı için maçın sonunu tıknefes getirmeyen bir Galatasaray izliyorum. Avrupa'da bu potansiyel varken falafoş olduğumuz için üzgün, sonunda bu oyunu görebildiğimiz için mutluyum. İnşallah oyunumuz kadar şansımız da yanımızda olur da seneye yine ait olduğumuz yere dönüp eğilen başımızı yeniden havaya kaldırabiliriz.

Nagatomo ,Nzonzi ve Babel cikinca takimin hizi ciddi sekilde artti. Biraz da fizik olarak toparlayip belli bir ilk 11'de kalinca artik kadro ve beklenen oyun iyice oturdu. Seri 2 mac üst üste ilk 11 cikip 90 dakika bile oynamamisti ligin ilk devresinde. Sürekli sakatliktan dökülen topcular vs. derken tek forvet elimizde Adem'di cogu macta. Feghouli rezilleri oynarken bile hep sahada kaliyordu Babel'le birlikte. Fazla yabanciya gerek yok, dogru yabanciya ihtiyac var.
Bence bu takımda Nzonzi'de performansını arttırırdı. Kanatlar işleyince oyun akınca herkes formunu bulmaya başladı.

Nagatomo ,Nzonzi ve Babel cikinca takimin hizi ciddi sekilde artti. Biraz da fizik olarak toparlayip belli bir ilk 11'de kalinca artik kadro ve beklenen oyun iyice oturdu. Seri 2 mac üst üste ilk 11 cikip 90 dakika bile oynamamisti ligin ilk devresinde. Sürekli sakatliktan dökülen topcular vs. derken tek forvet elimizde Adem'di cogu macta. Feghouli rezilleri oynarken bile hep sahada kaliyordu Babel'le birlikte. Fazla yabanciya gerek yok, dogru yabanciya ihtiyac var.
Bence de Onyekuru Lemina gibi yabancılardan kimseye zarar gelmez bu adamların kadroda kalması lazım zaten elimizde ligin en iyileri Muslera&Falcao ikilisi var çok iyi bir stoper ikilimiz Luyindama&Marcao var 6 tane yabancı hakkıyla mücadele eden adamlar bunlar mesela Seri bu formuyla devam ettiği sürece seneye kalması için elimizden geleni yapabiliriz

Bunların haricinde Adem&Ömer&Emre Akbaba gibi yerlilere sahibiz Mert Hakan & Emre Kılınç ikilisinin transferi gündeme gelebilir. Yani elimizdeki bu iyi yabancıları iyi yerliler ile birlikte kullanabildiğimiz sürece hep kazanan biz oluruz ...

sadece kisa özeti izledim Mariano gol haric 3-4 güzel asist yapmis Seri'nin uzun toplari cok seksi baya pozisyonlara girmisiz

özet yaniltmiyorsa baya güzel oynamisiz

sadece kisa özeti izledim Mariano gol haric 3-4 güzel asist yapmis Seri'nin uzun toplari cok seksi baya pozisyonlara girmisiz

özet yaniltmiyorsa baya güzel oynamisiz
cok rahat oynadik yav takim baski yemeyince geriden cok zorlanmayinca positiona giriyoruz. umarim superligdeki hocalar akillanmaz.
gercegi onde baski yapinca sarrachi ve onyekuru hemen kontrayi baslatabilecek oyuncularimizda var.

cok rahat oynadik yav takim baski yemeyince geriden cok zorlanmayinca positiona giriyoruz. umarim superligdeki hocalar akillanmaz.
gercegi onde baski yapinca sarrachi ve onyekuru hemen kontrayi baslatabilecek oyuncularimizda var.
Sene başından beri herkes önde basıyordu bize topla çıkmaya çalıştığımız için. Ilk devre beceremiyorduk şimdi isteseler de basamazlar çünkü orada top kaybı oranımız çok düştü, dikine paslar da isabetli genelde. Marcao-Seri-Lemina-Mariano gerekirse Feghouli'yi istasyon olarak kullanıyoruz başarılı şekilde.

Ben köpek gibi önde basarım diyen varsa da arkada bedel ödetecek bir Onyekuru var, Saracchi var dediğin gibi. Yoksa fener de baskı yapmaya çalıştı ama topu hiç kapamadı neredeyse.

Gerçekten önceden de şampiyon oluyorduk da artık farklı bir futbol oynamaya başladık rakibimiz istediğini yapsın bizim oyunumuz karşısında ayakta duramıyor ilk maçlarda rakipler kolay vs. vs. diyorlardı artık herkes Galatasaray'ın oyununu kabul ediyor gittik Kadıköy deplasmanında çatır çatır 90 dakika maçı elimizde tuttuk Gençlerbirliği şu oyunuyla ligde çoğu takıma sıkıntı çıkartır ama biz aldık oynadık rakibi açtık istediğimiz anda pozisyona girdik maçın her anında üstün oynadık

Ve biz ne kadar kendinden emin bilinçli futbol oynuyorsak rakiplerimiz de o kadar saçma ilerliyor Trabzon Sivas Başakşehir bizim bu form durumumuz ve oyunumuzun karşısında duramayacak iddialıyım haftalar ilerledikçe ayakları titreyecek !

Knk rakip basmaya fırsat bulamıyor zaten baskı yapmaya çalışsada baya isabetli paslar yapıyoruz onların zararına olur. Azıcık öne çıksalar zaten Onyekuru arkaya sarkıyor.

Futbol olarak daha da üstüne koymak lazım her geçen hafta daha güçlü bir oyun ortaya koyuyoruz daha da güçlendirerek gittiğimizi rakiplere göstermek lazım o zaman daha da korkacaklardır
Bugün ki futbolumuz baya iyiydi her geçen hafta üstüne koyuyoruz sıradaki hedef Sivas orada da gereken futbolu oynayıp sonucu almak lazım o zaman herkese mesajı vermiş oluruz

Fatih hocam abuk subuk mevzuları geride bırakıp takımın hocası olduğunu hatırlayınca ve tamamen sahaya konsantre olunca takımın oynadığı futbol da böyle oluyor. Vallahi maç bitmesin istedim. Ligin ilk yarısında deli gibi sövdüğümüz Mariano ve Seri şiir gibi top oynamaya başladılar inanılır gibi değil. Normal şartlarda pas yüzdesi bu kadar yüksek, temposu iyi, hızlı ve dikine oynamaya çalışan bir takımın önünde kimse duramaz. Umarım sezon sonuna kadar üzerine koyarak gider ve şu Galatasaray düşmanlarının tabutuna son çiviyi de çakarız.

Önümüzdeki iki maç çok kritik ve zor maçlar. Sivas ve Bjk maçlarını kayıpsız geçersek bence %90 şampiyon oluruz diye düşünüyorum.

Arkadaş bu Seri'nin 2 maçtır oynadığı oyunu ağzım açık izliyorum, sezon başından beri neredeydin sen be. Benim korkum Lemina dönünce tekrar kekoya bağlaması.

Üst Alt