⚽ SL 19/20 H:31 | Alanyaspor 4-1 Galatasaray | MS | 8 Temmuz - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 19/20 H:31 | Alanyaspor 4-1 Galatasaray | MS | 8 Temmuz

Olay zaten Mariano'nun yerine Şener'in girmesi değil. Şener'in kulübede olması sorun. Selçuk'un kulübede olması sorun mesela. Bu adamların yerine 3 4 maçta bir 10 dakikalığına oynatmak için daha iyi oyuncular bulamıyorsak batmışız biz.
Kardeşim kimi sokacak söyleyin. Aldığımız adamların hepsi sakatlandı kimi sokacak söyleyin. Genç demeyin gözünü seveyim. Herkes bir ozan olamıyor. Yapmayın lütfen. Bende istemiyorum Selçuk oyuna girsin ama yok adam ne yapalım.

Bomboş sağa sola top çevirmek iyi futbol olmuyor kreatiflikten ve beceriden yoksun berbat bir oyun oynuyoruz. Hoca pandemi sonrası adına hiçbir planlama yapmamış, Alanya ile 20 maç yapalım 15'ini kaybederiz nasıl kaybettiğimizi anlamayız bile.

Kardeşim kimi sokacak söyleyin. Aldığımız adamların hepsi sakatlandı kimi sokacak söyleyin. Genç demeyin gözünü seveyim. Herkes bir ozan olamıyor. Yapmayın lütfen. Bende istemiyorum Selçuk oyuna girsin ama yok adam ne yapalım.

Neden genç demeyeyim? Bugün gençler oynasa 4 yerine 6 mı yiyecektik? Mesela Antep maçında Selçuk yerine Atalay girse oyuna 3-1'den 3-3 yerine maçı kayıp mı edecektik? Bu arada o bayılarak izlediğimiz Ozan'ı sakatlıklar olmasaydı göremeyecektik yine.

Neden genç demeyeyim? Bugün gençler oynasa 4 yerine 6 mı yiyecektik? Mesela Antep maçında Selçuk yerine Atalay girse oyuna 3-1'den 3-3 yerine maçı kayıp mı edecektik? Bu arada o bayılarak izlediğimiz Ozan'ı sakatlıklar olmasaydı göremeyecektik yine.
Bizim alt yapıdaki gençlerin hepsi Ozan Kabak değil lütfen artık ya. Genç oyuncuları bende çok istiyorum ama potansiyel yok işte anlamadığımız budur.

Bizim alt yapıdaki gençlerin hepsi Ozan Kabak değil lütfen artık ya. Genç oyuncuları bende çok istiyorum ama potansiyel yok işte anlamadığımız budur.

Hepsinin Ozan Kabak olmasına gerek yok zaten. Selçuk'tan Şener'den iyi oynasınlar yeter şu an için.

Edit: Maça 80. dakikada girip 3-1 olan maçı 3-3'e getirtecek yeteneksizlikteyse altyapıdaki her oyuncumuz zaten kapatalım gidelim altyapıyı. Boşuna kaynak israfı.

Üst Alt