⚽ SL 19/20 H:31 | Alanyaspor 4-1 Galatasaray | MS | 8 Temmuz - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 19/20 H:31 | Alanyaspor 4-1 Galatasaray | MS | 8 Temmuz

Işin belkide en kötü tarafı.. Normalde yenilince kızardım ve günüm berbat olurdu. Şuan ise sadece gülüyorum ve sittir .t modundayim. Biz nezaman ve nasil bu duruma geldik ki

Hepsinin Ozan Kabak olmasına gerek yok zaten. Selçuk'tan Şener'den iyi oynasınlar yeter şu an için.
Yaw he he adamin ilk hatasinda yere gomun sonra, Efsane olacak hocasina kredisi olmayan taraftarin genc fulbolcuya hic olmaz 3 senedir takimin basinda ilk defa sampiyon olamiyacak ama oyle yaziyo ciziyoki taraftar fatih Terimin Galatasaray kareyierinde hic basarisi yokmus gibi

Elimizde cisseyi top diye oynayacak adam var ama sümüklü peçete gibi yok sayiyioruz adami
35 yaşındaki çizse yı aldırmak için can atacağını hepimiz biliyoruz.
Ulan trabzonspor ayni bizim durumdayken gitti yusuf-ugurcan-abdulkadir gibi veletleri ayni anda kazandı biz az yeteneği olan çocukları öldürmek pesindeyiz.

Şu takıma 25 yaş üstü 2-3 oyuncu dışında kimseyi oynatmam sahada basmadik yer bırakan 23 yas altı kim varsa yazın siliktir olup gidecek ona gore kusana kadar kosacaksiniz derdim.
Sokayim mac başı 2 milyon euro alan kadro da en fazla 4 tane yer 5 haftada 15 tane yer bir fark yoksa orada farkı yaratacaksin yartamkyorsan o kısımda büyük sorun vardir

Yaw he he adamin ilk hatasinda yere gomun sonra, Efsane olacak hocasina kredisi olmayan taraftarin genc fulbolcuya hic olmaz 3 senedir takimin basinda ilk defa sampiyon olamiyacak ama oyle yaziyo ciziyoki taraftar fatih Terimin Galatasaray kareyierinde hic basarisi yokmus gibi

Önceki mesajlarımı okumadan niye atlıyorsun ki sohbetin ortasına sazan gibi? Bak bakayım 5 6 sayfa önce neler yazmışım Fatih Terim hakkında. Sonra fedailiğini yaparsın. Kaldı ki oyuncuyu ilk hatasında gömeceğimi nereden biliyorsun?

Yahu iyimser olanları anlayamıyorum. Kolay fikstürde 7'de 7 yaptık. Yeni Malatya maçında götümüz ata ata son düdüğü bekledik. Bu oyunun habercisi daha Sivas maçında belliydi. Daha o maçta gol üretemediğimiz barizdi. Muslera sakatlanmasa ancak bir maçı kazanabilirdik o da Gaziantep. Falcao'ya gelince adam 3 metreden düzgün şut çekemiyor. Onyekuru desen iki kez boş kaleye atamadığı gibi şahsi oyunuyla saç baş yoldurdu.

Takım kötü. Hoca o kadar oyuncu harcadı, gönderdi sonuç yine aynı. Maalesef olmadı. Sahada pas yapan, topla oynayan ama ne yapacağını bilmeyen bir Galatasaray vardı. İkinci devreyi izleyemedim. Teker teker oyuncuları suçlamak da içimden gelmiyor. Maalesef takımda bir şeyler eksik ve onu hoca da bilmiyor.

Son sene yanımızda olan şans bu sene yanımızda olmadı. Hırslı, maçı koparan oyuncular yok. Sistemli bir oyun da göremiyoruz. Geriye hiçbir şey kalmıyor.

Takimi sirf skora gore elestirenler Erol’un aciklamasi sasirtti diyorlar, tam skor yorumculugu.

Gayet iyi oynadi takim, Alanya ve Basaksehir gibi ligin en duzenli, en iyi oynayin iki takimi oyun olarak alt ettik, hemde 7-8 eksige ragmen, vasat oyuncular ile.

Ligin ikinci yarisinin tamaminda, hem pandemi oncesi, hem pandemi sonrasi, duzgun bir oyun oynuyor takim. Gol yollarinda etkili silahlarimiz az bu sezon, yoksa ne Sivas, ne Besiktas, ne Basaksehir ne de Alanya macinda puanlar kaybederdik.

Üst Alt