⚽ SL 19/20 H:4 | Galatasaray 1-0 Kasımpaşa | MS | 13 Eylül - Sayfa 146 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1) Set hücumu oynuyoruz takım boyu 30 metrelere inmesi gerekirken Marcao ve Luyindama yüzünden 50 metre'de oynuyoruz pas seçenekleri azalıyor geriye oynadığımızda da kaleciye kadar top dönmek zorunda kalıyor.

2) Oyunun bazı bölümleri çok iyi tek paslarla oyun akışını değiştiriyoruz ilk yarı bunu fazlasıyla yaptık ama son paslarda beceremedik aslında olumlu yönlerden biride bugün buydu.

3) Club Brugge maçında gerçekleri görmeye başlarız hemen yangın yeri olmaya gerek yok o maç gelecek hakkında daha güzel bilgiler verecektir bu maçtan öte o maç eleştiri sağlıklı olur

NOT: Fatih hoca ve Ersun'un kondisyon yüklemeleri farklı Ersun sene başında güçlü kalıp farkı açmak ister Terim'de sene sonu daha güçlü kalıp ligi sırtlamak ister kondisyon konusunda biraz sabırlı olmak lazım

Feguli ligi oruclu ve insan ustu bi azimle bitirdi gecen yili
Dinlenemedi o sokuk afrika kupasina gitti son maca kadar oynadi yine dinlenmedi takıma dondu.
Bunuda gormek lazim feguliyi elestirirken.
Bu yilda gecen yilki gibi final yasarsak o donem dahada yipranacak oruclu daha fazla maca cikacak

Son düzenleme:
kimse de hoca niye ceza aliyor demiyor
kac milyon euro para veriyoruz hocaya ama kenarda bile degil

Simdiki soylediklerime cogu kisi, katilmiyacak ama ben soyle dusunuyorum.

Terim, bu futbolun 45 yilina vermis bir adam. Neyin nerde pislik oldugunu, herkesten cok daha iyi biliyor.

Illa, o konusmaya yapmak zorundamiydi? sadece soruyorum?

TFF baskani bizzat Agir fenerli
Tahkim kurulu agir fenerli den kurulu
medya fenerli

Yahu, basin toplantisina cikarsin. Arkadaslar, mac soyle boyle oldu falan dersin

is biter, gidersin

Bukadar mi zor egonu tutmak

Simdiki soylediklerime cogu kisi, katilmiyacak ama ben soyle dusunuyorum.

Terim, bu futbolun 45 yilina vermis bir adam. Neyin nerde pislik oldugunu, herkesden cok daha iyi biliyor.

Illa, o konusmaya yapmak zorundamiydi? sadece soruyorum?

TFF baskani bizzat Agir fenerli
Tahkim kurulu agir fenerli den kurulu
medya fenerli

Yahu, basin toplantisina cikarsin. Arkadaslar, mac soyle boyle oldu falan dersin

is biter, gidersin

Bukadar mi zor egonu tutmak
vasifsiz yardimcilar falan ne güne duruyor sal birini laf etsin iste

''Pas oyunu-tiki taka'' yı FT yanlış bilmiyorsa eldeki oyuncular uygulamaktan acizdir, bunun başka izahı yok!..Kendi sahanda yapacağın yan-geri paslar her defasında 10-15 saniye sürecekse, öne oynanan topların çoğu da silbaştan yapmak üzere Muslera' ya kadar gidecekse behemahal vazgeçilmeli bu sevdadan. Bir kere 'as' dediğimiz stoperler buna uygun değil, yedekleri zaten yok!..Geçen yıl Marcao iyiydi, Luyindama hiçbir zaman güven vermedi o tarz futbol için...

Fatih Hoca, böyle tıkanmışlıklarda enteresan çözümler üretebiliyor, umarım yine başarır. Nasıl yapacağı hakkında bir fikrim yok doğrusu. ''Topu ileri vur, önde baskı kur'' fikri bu dinamizm özürlü takıma hiç mi hiç uymaz mesela...

Pres yapması önemli değil Anadolu takımları eski güçsüz takımlar değil deplasman da 2 top arkaya atıp 2-0 yaparlar akıllı oyun önemli kontrolsüz güç zarar verir

aynen dogru ersun bu zaten fazlası yok her gittigi takımda bunu oynatıyor arka taraflar bos bırakıyor akıllı her takım rahat gol atar

fakat bize bakınca bizde set oyunu oynuyoruz ama olmuyor bence ısrar gereksiz hoca bazı oyuncuları degistirmeli deplasmanda bugunkü takım olamaz

mevcut sakar stoperler ve fizigi bitik beklerle set oyunu olamaz.

3 puan önemliydi. Takımın oynadığı oyunu bende beğenmedim ama birçok sebep sıralamak mümkün. Milli takım dönüşüydü, haftaiçi şampiyonlar ligi maçımız var, yeni transferler, maç kondisyonumuz, birlikte oynama alışkanlığımız. vs bir sürü sebep sıralayabiliriz. Ben çok daha iyi oynayacağımza inanıyorum çünkü kaliteli isimlerden oluşan kaliteli bir takımız. Kaliteli bir hocamız var ligin tüm dinamiklerini iyi bilen.

Yoğun maç fikstüründe tempolu oynamak çok akıllıca olmazdı, golü bulduk ama son dakikalara kadar rahat olamadık. Eskaza son dakikalarda top cezasahamızda kasımpaşalı oyunculardan birinin önüne düşse maç berabere bitebilirdi. O yüzden nolursa olsun 2 yi aramalıyız atıp rahatlamalıyız. Sonra istediğin kadar top çevir. 2. golü bulabilirdik bu fırsatları yakaladık ama ilerleyen haftalarda bu konuda daha iyi olacağımızı düşünüyorum.

Önemli olan 3 puandı 3er 3er ilerleyip önümüze bakacaz teknik taktik işlerini teknik ekibimiz halleder. Dediğim gibi kaliteli bir kadromuz var. Her pozisyonda iyi oyuncularımız var. Bugün eksiklerimiz olan Seri, Andone, Emre Mor vs ligde hangi takıma versen o takımı üst seviyeye çıkarabilecek oyuncular, ligde üstleri zorlar. O yüzden kahvenizi çayınızı alıp keyfini çıkarın. Çok kasmaya gerek yok.

aynen dogru ersun bu zaten fazlası yok her gittigi takımda bunu oynatıyor arka taraflar bos bırakıyor akıllı her takım rahat gol atar

fakat bize bakınca bizde set oyunu oynuyoruz ama olmuyor bence ısrar gereksiz hoca bazı oyuncuları degistirmeli deplasmanda bugunkü takım olamaz

mevcut sakar stoperler ve fizigi bitik beklerle set oyunu olamaz.
Set hücumu olacak, bence sabretmek lazım Kasımpaşa'da beklenenden diri takım Kemal Özdeş'le bence toparlayacaklardır şimdiye kadar Trabzon maçı da dahi ileride basıyorlar. Geçen sene başlangıcı da böyleydi Göztepe maçı sonrasında Trabzon deplasmanı, Akhisar deplasmanı ilk haftalar biraz sıkıntılı olacak ama sonu da güzel olacak

drone'cu ersunun takımı 2 ay önceden girdi sezona. bizim takımın top oynamasına 3-5 hafta var.

derbide bile iyi futbol beklemiyorum da gazla mazla bi şeyler yaparız alırız o maçı yine

bu arada andone bizim takıma hucumda cok sey katacak cünkü herif ilerde sürekli basıyor

en sevilmeyen hucum oyuncu tarzı ben olsam malatya macında oynatırdım malatyanın savunma cok dagınık

Bence şu beraber oynasınlar, kondisyon kazansınlar goygoylarını bir kenara bırakalım. Ligin 4. Haftası 10 günlük de bir Milli Takım arası oldu ve toplamda yanılmıyorsam kupa dahil 5 resmi maç oynadık hiçbirinde iyi futbol oynamadık maalesef. Tamamen bireysel performanslar üzerine maç kazanıyoruz ve takımda mevkisi belli tek oyuncu Muslera... Takımın eğer kondisyonu yok ise bunun sorumlusu bellidir. Lig başı dediğin 2 maçtır gerisi güzellemeden öteye geçmiyor benim için.
Teknik heyet maalesef yetersiz, hocaya iyi bir ekip lazım. Hasan Şaş istifa ettiğinde sevinmiştim mesela iyi bir antrenör gelir diye.
Galatasaray ama bu kendine inanmayanları terso yapmayı çok sever, umarım yine öyle olur.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih terimin net olarak pas oyunu oynatmak istediği ilk takım sanırım.96 2000 Bir pas takımı değil tempo takımıydı ama çok da iyi paslasıyorlardı.Keza 3.dönemi de pas kadrosu değildi.

Üst Alt