⚽ SL 19/20 H:4 | Galatasaray 1-0 Kasımpaşa | MS | 13 Eylül - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tamam kötü oynadık ama telaşlanacak bir durum yok, kadromuz gayet iyi. Milli maç sonrası olması, saha dışı sıkıntıların takımı etkilemesi, ŞL maçı öncesi olması, yeni transferlerin kondisyon ve maç eksiği, birlikte oynama alışkanlığının kazanılmamış olması vs bir sürü olumsuz etken vardı.

Beni tek ürküten defansın göbeğindeki ikili özellikle Marcao + ŞL maçları, ateşle barut gibi mazallah. Bunun dışında Takımın toparlanıp iyi futbol oynayacağına inancım tam o konuda sıkıntı yok, az biraz zamana ihtiyaç var.

Su an trtsporda fatih terimin bilerek ceza yedigi ve hicbir sey yokken bir iklim yaratildigi fatih terimin de bundan beslendigi konusuluyor.

Mac sonunda maksatli bir konusmadir, cevap verilmelidir.

Tamam kötü oynadık ama telaşlanacak bir durum yok, kadromuz gayet iyi. Milli maç sonrası olması, saha dışı sıkıntıların takımı etkilemesi, ŞL maçı öncesi olması, yeni transferlerin kondisyon ve maç eksiği, birlikte oynama alışkanlığının kazanılmamış olması vs bir sürü olumsuz etken vardı.

Beni tek ürküten defansın göbeğindeki ikili özellikle Marcao + ŞL maçları, ateşle barut gibi mazallah. Bunun dışında Takımın toparlanıp iyi futbol oynayacağına inancım tam o konuda sıkıntı yok, az biraz zamana ihtiyaç var.

şl maçı sonrasını anladım da öncesidemi sıkıntı artık

bunun sonu yok ki bizim ligde bütün takımlar için sezon şöyle geçiyor

ilk 3 hafta transferler tam değil iyi futbol bekleme

3-10 milli yorgunluklar iyi futbol bekleme

10-17 şl yorgunlukları iyi futbol bekleme

17-25 devre arası aşırı yükleme iyi futbol bekleme

25-34 oyunun değil 3 puanın önemli haftalar iyi futbol bekleme

mac sonu adem ne dedi gördünüzmü mevcut Türkiyenin özetini anlattı

kazandık mutluyuz aslında söyleyecek cok sey var ama neyse dedi

spiker söyleyin deyince gerek yok bizimde basımız agrımasın dedi

Feghouli ve Babel 60'da cikip Adem-Falcao ikilisi oynasa daha iyi olurdu. Belhanda'yi sag tarafa Ömer'i sol tarafa cekip ortada Nzonzi-Taylan yapilabilirdi veya onu düsünmüyorsan Belhanda'yi sola koy Jimmy Durmaz'i sag tarafa koy. Mac boyunca kanatlar islemedi ama hamle yapmak akillarina gelmedi. Falcao'yu cikarip Donk'u 1 dakikaligina bile olsa koymak anlamsiz. Konya maci gibi oldu, tek fark Kasimpasa'nin daha beceriksiz ve silik bir takim olmasi.

şl maçı sonrasını anladım da öncesidemi sıkıntı artık

bunun sonu yok ki bizim ligde bütün takımlar için sezon şöyle geçiyor

ilk 3 hafta transferler tam değil iyi futbol bekleme

3-10 milli yorgunluklar iyi futbol bekleme

10-17 şl yorgunlukları iyi futbol bekleme

17-25 devre arası aşırı yükleme iyi futbol bekleme

25-34 oyunun değil 3 puanın önemli haftalar iyi futbol bekleme
ŞL maçları öncesi puan kayıplarımız meşhurdur yeni bir şey değil ki. Köklü değişimlerden geçen takımların tipik özelliğidir bu , Türkiye'de zaten iyi futbol oynanmadığından bu dönemler ekstradan göze batıyor. İyi dediğimiz senelerde bile göze hoş gelen futbol oynadığımız maç sayısı 10 falandır.

Bizim 1.5-2 senedir kötü futbol oynuyor oluşumuz ayrı bir hikaye ama sende öyle bir egzajere edip yazmışsın ki sanki yaşanmıyor bunlar. Türkiye ligi böyle bir lig yapacak bir şey yok. Bu sebeple olacak ki Galatasaray haricinde takip etmiyorum, Galatasaray olmasa 1 dakika bile tahammül edilebilecek bir lig değil.

Aytaç’ın kırmızısını es geçti şikecibıyık. Erman’da söyledi şimdi.
O kadar faul yapmasına rağmen kart yemeden bitirdi maçı hemde.
Ofsayt pozisyonu bizim Kayseri maçındakilerine benzeseydi o golü de verirdi ve son dakikalarda Adem’e yapılanı bizimkiler yapsaydı penaltı çalırdı. 3-4 dakika uzaması gereken maçı 97’de bitirdi.
Şimdi galip geldik diye ve yine yönetimden kimse bunu eleştirmeyeceği için bir kaç hafta içinde yine bizim maçı yönetirir fenerasyon.

Üst Alt