SL 20/21 H:25 | Fatih Karagümrük 1-2 Fenerbahçe | MS | 13 Şubat - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:25 | Fatih Karagümrük 1-2 Fenerbahçe | MS | 13 Şubat

Şu Fener'den bir şekilde 2 gol ve üstünü yiyen takımların puan alma şansı yok gibi. Heriflerin tutanları iyi, atanları şanslı. 1 gol filan eskaza atılır da Fener'den 1 maçta 2 gol yiyen takımlar puan alamadık diye ağlamasınlar bir zahmet.

Bak bu penalti iste ama nerde onlarda bu penaltiyi verecek seref

Sakatlansın dirsekleri ayakları bi yeri yamulsun demem kimse için ama pislik oynayan gs oyuncusuda olsa eğer ona pislik yapılmışsa ayrı ama karakteren pislik oynayan adam isterimki kendi kalesine atsın penaltıyı herkesin itiraz edemeyeceği şekilde yapsın kırmızı kartıda o şekilde yesin formsuz olsun bu şekilde Allah cezalndırsın isterim

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

en azından rakipler ve rakip teknik direktörler açısından kağıt üzerinde zor sayılabilecek bir fikstür. eğer adam gibi oynarlarsa ersun'un antalya'sı bile kadıköy'de bunlardan puan alabilir. bu fikstürde en kolay rakip denizli gibi görünüyor, onlara karşı dahi %100 favori değil fb.

görece 3 puana en yakın oldukları maç göztepe maçı.

Ben bu Fenerbahçe maçlarından sonra mental olarak çok yorgun oluyorum nedense
Çünkü İnan vücuda zarar bunlar

Çok rahatsız edici oluyor maçları, hakem kararları, rakipler

Ne yapmak gerekiyor bilmiyorum
İzlememek lazım ama ben de her hafta aynı hataya düşüyorum.
Bok gibi oynuyorlar puan kaybederler diyorum ama sonuç hep aynı tiyatro.

Son düzenleme:
Ligin ortası olduğu için fenere karşı maçı kimse çirkefleştirmiyor, bize niye yapıyorlar peki derseniz orada farklı çıkarlar oluyor adamların başkanı hemen hemen hepsiyle ticari ilişkisi var.

Bunu başakşehire koyup şampiyonası olurken de dedim beşiktaşa koyarken de.
Heriflerin tek olayı duran toptan pozisyona girmek bu kafayla en son 2014 yılında şampiyon oldular onda da olan olaylar malum.
Heriflerin top oynamadığı gibi kafalar sadece duran top kazanmakta fark edersiniz ki dokun dokunma her atlayan topa el atıyor ki hakem faul vermek zorunda kalsın diye. En son aziz ve Alex zamanı bu iş yapıyordu ki alex gibi deivid gibi herifler vardı.
Ligin sonu geldiğinde Valencia gole git tamam demez kimse orada indirir, açık oyunda fenere oynamak ile kapanarak oynamak arasında çok fark var. Gelecek sezon için kendini göstermek isteyecek, yeni sözleşme veya takım değiştirmek isteyecek alt sıra oyuncuları olacak. Keza son sıradakiler eğer düşerse ligdeki kalan takımlara kapak atma derdinde olacaklar.

Tekrar ediyorum duran topla pozisyon bulalım, kontradan gidelim dedikleri sürece şampiyon falan olamazlar, üst üste seri mağlubiyet veya beraberlik yaşarlar. Şu maçta bile oynamak istemeyen o kadar oyuncuya rağmen kıl payıyla beraberliği kaçırdılar.

Bunlar gelir arenada yine bize çelme takarlar

handikabın handikabı patlamazsak bunlara yazıklar olsun

Bedel ödetmemiz gereken bayaa takım var ama öyle böyle bi bedel ödetme olmalı şu bizde 4 atalım diyen kaleciye 9 attığımız gibi galibiyetler şart.hayır topunu oynarsın her takıma aynı şekilde yenersin ,ozaman sorun yok ama bize farklı f5 e kargaya farklı oynanıyorsa ağır bi bedel ödetmek şart

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt