⚽ SL 20/21 H:31 | Galatasaray 3-4 Rizespor | MS | 19 Mart - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:31 | Galatasaray 3-4 Rizespor | MS | 19 Mart

Lan böyle macmi verilir piskolijik anlamda yerlerde takim. 3 4 mactir Kendi ellerimizle verdik maclari. Bunuda sorgulamak lazim bu oyuncularin Eli ayagi niye dönüyor? Yanlis kadro sürdügü gibi oyunculari da bitirdi bu sezon.

Maçın özetini şimdi izledim. Çok temiz vermişiz maçı.

Laubalilik yaparsan cezası keserler işte böyle.

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Lan böyle macmi verilir piskolijik anlamda yerlerde takim. 3 4 mactir Kendi ellerimizle verdik maclari. Bunuda sorgulamak lazim bu oyuncularin Eli ayagi niye dönüyor? Yanlis kadro sürdügü gibi oyunculari da bitirdi bu sezon.
En kaliteli takımları yenip en dandiklerine puan verdik. TT Arena'da gitti şampiyonluk. İç sahada tamamen seyircinin uğultusu ve desteği ile maç aldığımız kanıtlandı.

POCO F2 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şaka gibi ya yenildiğimiz takıma bak hala kendime gelemedim. Hocam niye normal düzenimizde oynamadık ne güzel Feghouli de gelmiş atsana sağa, solda Onyekuru ileride koy Falcao yada Muhammed çıkalım bildiğimizi oynayalım. Hoca yapmazdı böyle ama takım mental olarak buraları oynayacak durumda değil kaç haftadır bireysel hata harici gol yemedik nereden tutsak elimizde kalıyor kabullenemiyorum şu yaptığımız acemilikleri.

Herifin teki Fatih Terim fıkraları diye başlık açıyor
Maç anında burada olmayıp gol yediğimiz anda foruma damlayan bu herif yenildiğimiz her maç böyle konudan konuya koşuyor
Ve hâlâ bu forumda bulunabiliyor.

Maçın özetini şimdi izledim. Çok temiz vermişiz maçı.

Laubalilik yaparsan cezası keserler işte böyle.

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Pozisyonları yok yaw ta ki 10 kişi kalıp defansta adam bırakmayıp saldırana kadar. Boldrin mıdır nedir o iyi yönetti Rize in son bölgesini. Bireysel hatalar olmasa min 2 fark ile kazanacağımız maçtı. Bak 10 kişi kalmasak gene dönerdik. Öyle şeyler oldu ki hatalar dışında her geldikleri pozisyon olusturabilevekleri en kötü şeyleri yaşattılar bize. Kırmızı kart, penaltı vs. Bireysel hamleler sonumuzu getirdi. Rize açık oynuyor geçen haftadan izlediğim kadarıyla farklı kazanacağız şeklinde düşünüyordum ama boka sardı herşey. Müthiş şanssız bir geceydi

GSC Mobile App

Bu Oğulcan niye oynamiyor haftalardır? Aynı şeyi Taylan’a da yaptı Taylan’ı kaybettik neredeyse. Büyük ihtimal oğulcan da toparlayamayacak kendini, durduk yere kendi ayağımıza sıktık.

Muslera
Yedlin-Luyi-Marcao-Saracchi
Taylan
Oğulcan-Gedson-EmreK-Onye
Mostafa
Bu mac ozelinde değil zaten Taylan cezalıydı ama 2. yarı başladığından beri şu kadroyu göremedik. İlla 4-4-2 oynayacaksan Oğulca-Mo veya Oğulcan-Falcao yapacaksın inanamiyorum yav. Hocanın büyük destekcisiydim ama 2 sezondur şampiyonlugu veriyor maalesef

En beteride su Scott piri midir nedir.
Lan hicmi ders almaz insan.
Ilk geldigi dönemde takimin kondisyonu yerlerdeydi simdi dejavu yasaniyor sanki.

Futbolcular şu an sütlü kahvesini yudumluyo rize'yi filan kim takar ya. Milyon eurolar alan adamlar bunlar, bu sene Galatasaray'da seneye başka takımda.

Şu rizespor'un yaptığı kahpelikleri taraftar iyi bilir de futbol bu, eğlence ve sahada kazanmadığın zaman da her türlü kontra'yı yersin. Bugün Rizespor'un geçtiği dalgalar Galatasaray taraftarının içine oturdu ve cevap veremedik veremiyoruz.

Boşuna üzülüp sinirleniyoruz... bu milyonluk eşeklerin umrunda degildir... milyonlar aliyorsunuz bukadar laubali,isteksiz oynanilirmi ulan? Hele o yapilan hatalar ayni macta iki kere hediye edilen goller tam komedi... acilamayan ortalar koşmayan oyuncular.. dua edin taraftar yok..

Üst Alt