⚽ SL 20/21 H:31 | Galatasaray 3-4 Rizespor | MS | 19 Mart - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:31 | Galatasaray 3-4 Rizespor | MS | 19 Mart

30 macta 61 puan almisiz. kalan 4 macin hepsini kazansak 34 haftada 73 puan yapar, ki bu da imkansiz. Cok kötü bir hoca ve takim performansi.

Rize-Sivas-Ankaragücü-Besiktas-Konya-Antalya-Karagümrük-Kayseri-Alanya-Kasimpasa-Fenerbahce tam 11 macta puan kaybedilmis.

3 macin 1i kayip. Alanya'dan 1 puan, Kayseri'den 2 puan, Karagümrük'ten 1 puan, Konya'dan 1 puan, Sivas'tan 2 puan, Rize'den 1 puan yenilen sacma ötesi gollerle resmen güme gitti.

Gol atamadigimiz Fenerbahce, Besiktas, Antalya ve hatta Kasimpasa macini es geciyorum. Ankaragücü macini da kaybettik, onu es gectim zira puan alamayacagimiz görüntüden belliydi.

Yukarida belirttigim 8 puani koruyabilsek 69 puanla lider durumda olacaktik simdi. Rize macinda ne yapip edip skoru tutacaksin, Donk'u al 3 stopere dön. En azindan stoperin biri bi hamle yapar, geride 2 kisi birakip hunharca saldirmak nedir? Sivas macinda skor 1-1 olmasina ragmen aptal saptal hareketlerden kendi kalemize bir gol daha attik. Konya macinda beraberligi yakalamisiz, sakin oynayacagimiza yine hunharca saldirip eldeki nohuttan olduk. Karagümrük 10 kisi kalmis ve 1-1i bulmusuz, sakin kalacagimiza tüm defansi bosaltip hunharca saldirmaya calisiyoruz. Lan 1 puan 0 puandan iyidir. 10 kisi Kayseri'den dandik ötesi bir gol yiyorsun. Alanya'ya skoru koruyamiyorsun.

Biz Galatasaray'iz, önde basariz falan bunlar 2021 senesinin argümanlari degil. Daha kaliteli futbolculara sahip olmamiza ragmen oynadigimiz oyun futboldan baska her seye benziyor. O 1 puanlar 2 puanlar sezon sonunda seni bitiriyor iste.

Bu sezonun tek sorumlusu Fatih Terim'dir. Kadiköy'de maglup olup sampiyon oldugumuz sezonlari özledim.

Bu macta fatih terimi sucladigim tek nokta oyuncu degisiklikleri ve sistem/taktik.. Iki tane büyük hata ve akabinde yenilen iki gol.. yapabilecegi birsey varmi? Yok. Yedlinin salakca faulü sonrasi kirmizi görmesi..Fatih terim hatalimi? Hayir. Oynanan oyunda hatali o kesin. Ve deginmek istedigim bi nokta var, bizim futbolculara bi IQ testi yapmali. Bunlar geri zekali.. baska türlü aciklanamaz bazi seyler.
Bi kac örnek:
Marcaonun salakca arkadan yaptigi sert müdahaleler.gereksiz ve tehlikeli frikik kazandiriyor rakibe.
Sarachinin hep yanlis yere orta acmasi.daha dogrusu orta acamamasi.
Gedsonun israrla topu alip geriye kosmasi,geriye pas atmasi.
Yedlinin yaptigi salakca faulü akabinde gelen kirmizi kart.

Bu macta fatih terimi sucladigim tek nokta oyuncu degisiklikleri ve sistem/taktik.. Iki tane büyük hata ve akabinde yenilen iki gol.. yapabilecegi birsey varmi? Yok. Yedlinin salakca faulü sonrasi kirmizi görmesi..Fatih terim hatalimi? Hayir. Oynanan oyunda hatali o kesin. Ve deginmek istedigim bi nokta var, bizim futbolculara bi IQ testi yapmali. Bunlar geri zekali.. baska türlü aciklanamaz bazi seyler.
Gerizekalı dediğin adamlar ömür boyunca göremeyecegin parayı bir sezonda kazanıyor.
Testi kim yapmalı kararsız kaldım açıkçası

Gerizekalı dediğin adamlar ömür boyunca göremeyecegin parayı bir sezonda kazanıyor.
Testi kim yapmalı kararsız kaldım açıkçası
Futbol yetenek,zeka ve şans işi oldugunu bilmiyorsan git bi iq testi yaptir kardes sadece zeka ile olsa ohoo😂. cok para kazaniyorlar diye geri zekali degillermi yani? Ne sacmaliyorsun aga 😅

Son düzenleme:
Şöyle bir bakınca aslında performans olarak kazandığımız maçlardan bir fark yok maçın. Sadece Muslera extra işler yapmadı o kadar. En rahat kazandığımız maçta bile Musleranin maçın adamı olduğu tonla maç var. Ne sonuç cikarmaliyiz kazansakta iyi takım değiliz ,kazanmadan ta. Tek fark Muslera performansi.

Berabere bitse bile bjk bize 6 puan atmis oluyor kendi sahamizda kazansak 3 puan ondeler Bjk fener ve bizden baska takima puan kaybetmez bu saatten sonra Fener kaybetmeli yoksa sampiyonluk havasina bile girebilirler

Üst Alt