⚽ SL 20/21 H:39 | Gençlerbirliği 0-2 Galatasaray | MS | 2 Mayıs - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:39 | Gençlerbirliği 0-2 Galatasaray | MS | 2 Mayıs

sayko-kemal-vs-imam_1390845.jpg
Lan onu bile getirememişim yanlış olmuş

Yazıklar olsun be, karşında paf takımın ayarında takıma averaj yapmak varken...

Bravo hoca, çok iyi motive ediyorsun takımı, herkes hırs fışkırtıyor

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Dun besiktasi bugun bizi izledim arada ne fark var diye bir analiz yaptim

Bizim orta saha oyunculari sifir risk oynuyor sirti donuk topu alan direk stopere ve kaleciye oynuyor ayrica yuzu donukkende azicik top kaptirma riski varken bile o pasi atmiyor geriye donuyorlar orta saha oyuncularimizin teknik becerileri inanilmaz dusuk hepsi yuzu donuk oynamak istiyor rakip kapandimi topu cevirip duruyoruz

Kanatta topu alip hizlanip gececek onyekuru yoksa oyun kitleniyor kerem daha cok kaleye dogru kosuyor kanattan kosusu daha az Taylan etobo ve gedson tam bir pas ozurluler keza emre kilinc ta araya ince oynayacak yaslanan savunmayi delecek pasi atacak bir tane adam yok snejdeir selcuk melo tarzi

Takimin pas becerisi en yuksek oyunculari donk marcao ve halil isin kotu tarafi ikisi stoper biri forvet rakiplere bakalim ghezal geriden oyun kuran mariano gibi rosie ve lajic hepsinin teknik kapasitesi cok yuksek ve hepsi cok hareketli oynuyorlar

Bizim seneye 11 icin muslere marcao onyekuru muhammed harici oyuncumuz yok kerem taylan halil bunlar cok iyi yedektir ama 11 oyuncusu olamaz fenerbahcede irfan pelkas sosa gibi pas oyununda cok iyi teknik oyunculari var bizim orta sahaya uc tane teknik kokan adam bulmamiz sart birda sag aciga banko oynucak bilekli bir acik

bu şımarıkların hakkından anca yılmaz vural gelir.
öyle topu dağa taşa vurmak neymiş, 20 kere çalım atmaya çalışmak neymiş bunları tokatlaya tokatlaya anlatacaksın.

Bi denizli faciasınıda göztepede kargalar yaşasa çokta şaşırmam.net olur diyemem ama olmazda diyemem.kargaların oyunu iştahlı ama hakemler ve maçı veren rakiplerle zirvedeler.kim ne derse desin sezon başından beri doğranan gs var.kötü oynamamıza rağmen doğranmasak şampiyonduk ve hakedende biziz.rakipler yatsın hakemler elden tutsun eşşeğimde zirvede olur.diliyorum hakeden gs şampiyon olur.duygusal felanda yaklaşmıyorum bu sezon ki dönen pislikleri görerek söylüyorum.bu sezonun hakedeni gs dir İNŞALLAH hakkını alır.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt