⚽ ŞL 21/22 2. Ön Eleme Turu M:1 | PSV 5-1 Galatasaray | MS | 21 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 198 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu gece en cok kizilan sey sahada görülmeyen azim ve mucadele.Ikinci maci da atlatip ligi almaya odaklanmaliyiz.Bu seviye icin var bi 2 sene.hoca hakli yani ne yazikki.son derece yetersiziz

Forvetsiz sahaya çıkarsan, ben bu maçı kazanmaya değil, kaybetmemeye yada az gol yemeye çıkıyorum mesajını verirsin topçuya. Beli dönmeyen Babel ve artık futbolun kendisini terk ettiği Arda’yı beraber sahaya sürüyorsan, hiçbir topçuna güvenmediğinin ve futbolcundan habersiz olduğunun mesajını veriyorsun… bu durumda hiçbir futbolcunda ne azim olur nede mücadele eder.. çünkü daha maça çıkmadan maçı vermiştir Hocası ve dolayısıyla da futbolcu yüreğine de ayaklarına da hükmedemez ve hatta düşüncesine dahi… ve kaçınılmaz olarak maç sonu farklı bir mağlubiyet ile yüz yüze kalır… kısacası tek sorumlu Fatih Terim ve ekibidir

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bugünkü maçta çok ciddi hataları oldu.Ama bu maça bakıp muslerayı yok saymak ayıp olur.

Aldığı ücret falan tartışılır ama musleranın yeri şu anda garanti.
Şu adamın arkasındaki adam fatih yahu. Yemin ederim aklıma geldikçe çıldırıyorum. Hadi aldın diyelim arkadaş adam yetersiz hala tutuyorar takımda. Millet çatır çatır kaleci çıkartıyor. Muazzam paralar konuşuluyor. Biz yabancı sınırının olduğu şu dönemde bu adamın arkasına iyiyi geçtim ortalama bir kaleci koyamıyoruz.

Benim icin edilmeyen mucadele sorun bu gece.Bu macta gececek,ikinci macta geride kalacak.yani 2014-2015te dörtgen diyolardi cl'de,sonra ligde 3 kupa aldik vs ama bu sefer sampiyon olsak bile,gelecek seneler icin umit veren bi takim olmaliyiz.Daha da yapacak yorum yok.ilk 11 e yapılacak 8 transferi ve yedege yapılacak 3 transferi bekliyorum

Ortalamanın biraz üzerinde bir hoca rahat şampiyon olurdu

Hatta yeri geldiğinde ardadan da verim alır, ömerden de, çöp dediğimiz diğerlerinden de

4 senedir aynı takımı yönetiyorsun ama böyle önemli maça hiç oynamadığın 3’lü ile başlayıp 60’ta değiştiriyorsun ama o da fayda etmiyor

Hayatında hiç sağbek oynamamış adamı sağbeke koyuyorsun

2 golcün yedekteyken, 2 senedir ne zaman golcü pozisyonunda oynatsan zerre verim almadığın kanat oyuncunu golcü olarak oynatıyorsun

Geçen seneki takımda ısrarla oynattığında takımı eksilten 3 oyuncuyu yine ilk 11’e koyup, üzerine de 3 tane rotasyon olabilecek yeni gelmiş adamı oynatıp takımı -6 seviyesine getiriyorsun

Dünya kadar transfer yapıp tek bir oyuncuyu dahi geldiğindeki performansının üzerine çıkaramıyorsun

Dünya kadar transfer yapıp en azından asgari bir sistemi oynatamıyorsun

Orjinde Kanat olan oyuncuları aynı 11’de bek, golcü, 6 no, 8 no, 10 no oynatıp orjinleri bek, golcü, ortasaha olan adamları ya yanında oturtuyorsun, ya kadroya almıyorsun, ya küstürüyorsun

Yav başka hangi hoca olsa, 4 yılın sonunda bu takımı çıkarsa sabahı göremezdi sabahı

bu gece sizde haklisiniz terimsporlularda

Bu malları oraya buraya taşıdığımız sürece camia bir adım ilerleyemez.
Haklı falan değil ya geçin bu işleri. Ffp varken gider free oyuncuları alırsın. Beleş diye babele donumuzun anahtarını verdik mi verdik demek ki alınbiliyormuş. Gece gece oturup 4 senede yapılan komik bedeller veya free oyuncu listesi çıkarttırmasın.
Sen 13 milyona diagneyi alıp 6 ay sonra defolsun diye çabalarken adamlar 3 milyona oyuncu alıyor oyuncunun anlık değeri 100 milyon Euro'ya çıkmış vaziyette.

Ffp var diye olayı meşrulaştırmaya çalsışanlara prim vermeyin. Ffp varsa elindekilerden maximum verim alsaymış

Bu malları oraya buraya taşıdığımız sürece camia bir adım ilerleyemez.
Haklı falan değil ya geçin bu işleri. Ffp varken gider free oyuncuları alırsın. Beleş diye babele donumuzun anahtarını verdik mi verdik demek ki alınbiliyormuş. Gece gece oturup 4 senede yapılan komik bedeller veya free oyuncu listesi çıkarttırmasın.
Sen 13 milyona diagneyi alıp 6 ay sonra defolsun diye çabalarken adamlar 3 milyona oyuncu alıyor oyuncunun anlık değeri 100 milyon Euro'ya çıkmış vaziyette.

Ffp var diye olayı meşrulaştırmaya çalsışanlara prim vermeyin. Ffp varsa elindekilerden maximum verim alsaymış
Ağzına sağlık

Bu maç sonunda bari anlayın artık, oyuncu bazında maç değerlendirmesi yapmak, şu iyi oynadı bu kötü oynadı geyiklerine girmek sadece o günü geçiştirmeye yarar.
Bizim takımın yönetilme sorunu var.

Sistem yok
Ofansif ve defansif bir taktik yok
Düzen yok
Fizik gücü yok
Kondüsyon yok

En önemlisi futbolcuların kişisel gelişimi yok, aksine her aldığımız oyuncu kalite olarak geri gidiyor.

Lütfen artık şu oyuncu yetersiz, bu çöp, öbürü rezil, ahmet değil mehmet oynamalıydı gibi yorumları bırakın. Anca günü geçiştirirsiniz bu yorumlarla.
renktaş şu yaptığın yorumlara inanamıyorum.
Bu saydığın tüm konularda eksiklik olabilir. Ama arkadaşkadroda elle tutulur bir tane adam yok.

Arkadaş bu sahadakiler bu kadar robot mu. Komutla mı çalışıyorlar.Adamlar futboldan bi haber.
Bir takım bir yetersiz, ki yetersizi hadi üç yetersizi kaldırırda. Takım komple yetersiz.
ilk önce doğru kadroyu oluşturalımda ondan sonra bu söylediklerini tartışırız.
Arkadaş anlayın artık bu kadro doğru futbolu oynayamıyor.

Yahu bu takım geçen sene kötü diyorduk. Bu takımın yarısından fazlası değişmeli diyorduk.O takımdan3,4 tane yeterli adam gitti. Yerine aynı ayarda bir tane bile adam gelmedi.

lan!
E62cBScXEAAyyAw

Ortalamanın biraz üzerinde bir hoca rahat şampiyon olurdu

Hatta yeri geldiğinde ardadan da verim alır, ömerden de, çöp dediğimiz diğerlerinden de

4 senedir aynı takımı yönetiyorsun ama böyle önemli maça hiç oynamadığın 3’lü ile başlayıp 60’ta değiştiriyorsun ama o da fayda etmiyor

Hayatında hiç sağbek oynamamış adamı sağbeke koyuyorsun

2 golcün yedekteyken, 2 senedir ne zaman golcü pozisyonunda oynatsan zerre verim almadığın kanat oyuncunu golcü olarak oynatıyorsun

Geçen seneki takımda ısrarla oynattığında takımı eksilten 3 oyuncuyu yine ilk 11’e koyup, üzerine de 3 tane rotasyon olabilecek yeni gelmiş adamı oynatıp takımı -6 seviyesine getiriyorsun

Dünya kadar transfer yapıp tek bir oyuncuyu dahi geldiğindeki performansının üzerine çıkaramıyorsun

Dünya kadar transfer yapıp en azından asgari bir sistemi oynatamıyorsun

Orjinde Kanat olan oyuncuları aynı 11’de bek, golcü, 6 no, 8 no, 10 no oynatıp orjinleri bek, golcü, ortasaha olan adamları ya yanında oturtuyorsun, ya kadroya almıyorsun, ya küstürüyorsun

Yav başka hangi hoca olsa, 4 yılın sonunda bu takımı çıkarsa sabahı göremezdi sabahı
İmzamı atarım.Ulan bu takım kaç maçta 3-5-2 ile başarılı oldu Mancini nin italyasını izleyip takımı kendi fantezilerine alet eden bi hocamız var football manager mi oynuyoruz kanatları orta sahaya koy bek e koy yeter artık

Üst Alt