⚽ ŞL 21/22 2. Ön Eleme Turu M:1 | PSV 5-1 Galatasaray | MS | 21 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 200 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Burda terimin götünü Siz yalarken dersen olmaz. Terimin götünü 4 senedir yalayan ben değilim. 4 senedir götüne tekme atılsın diye yazıyorum. Geldiği gün bu adamdan bir benmi nefret ediyorum yazdım bi komple banlamadıkları kaldı beni burda
Bu ne bicim bir seviye? Bu forumdaki seviye boyle yorumlar yuzunden zaten dususte. Terbiyesizlik.

Fatih Terim hatali bu macta. Bu orta saha cok agir kaldi ve bu onbir bana gore cok yanlisti. Ama yedeklere bakalim:

- Yunus Akgun
- Ali Yavuz
- Kaan
- Ozon
- Emre Tasdemir
- Feghouli
- Falcao
- Mohammed

Bu yedeklerden anca orta saha icin 1, defans icin sorunumuzu cozecek 0 oyuncu var. Kabul edilir kotu ve bu seviye icin yetersiz kadro. Bunun neyi Fatih Terime bu kadar kin ve nefret hakkettiriyor? Pusuda yatmis adamlar ortada kan puskuruyor.

Ben olsam 4-4-2 oynatirdim, Mohammed ve Falcao forvette, orta sahada Feghouli, Emre Kilinc ama onlarin yanina kimi yazardan yaz, yetersiz.

Kotu bir kadro ile oynarsan, hocaya ne yazar? Isteksizlil? Sistemsizlik? Katilirim ama Luyindama tam olarak rezaletti, Muslera, cani sag olsun, en kotu gunundeydi ve bir yetersiz kadroyla dakika 2 olmadan hatali gol yersen, boyle sonuclar malesef olabiliyor. Birde, Turk futbolun en kotu yönü pozisyon alma sorunu. Hollanda futbolun bu konuda okadar ustun oldugunu dusunerken bunlarin olmasi anormal degil.

Kabullenmekmi? Hayir ama anormalde degil. Herkes cok duygusal ve bazi kisiler icindeki yabanci hoca fantazisinden dolayi baya baya abartili davraniyorlar. Tudormus, Alman hocaymis. Hangi Alman hoca? Almanyada okadar berbat hoca var, iyilerini ornek aliyorsunuz. Iyileri bizi asar. Hangi iyi yabanci hoca Turkiyeyi tercih eder. Edeninde mental sagligini sorgularim.

Ortalamanın biraz üzerinde bir hoca rahat şampiyon olurdu

Hatta yeri geldiğinde ardadan da verim alır, ömerden de, çöp dediğimiz diğerlerinden de

4 senedir aynı takımı yönetiyorsun ama böyle önemli maça hiç oynamadığın 3’lü ile başlayıp 60’ta değiştiriyorsun ama o da fayda etmiyor

Hayatında hiç sağbek oynamamış adamı sağbeke koyuyorsun

2 golcün yedekteyken, 2 senedir ne zaman golcü pozisyonunda oynatsan zerre verim almadığın kanat oyuncunu golcü olarak oynatıyorsun

Geçen seneki takımda ısrarla oynattığında takımı eksilten 3 oyuncuyu yine ilk 11’e koyup, üzerine de 3 tane rotasyon olabilecek yeni gelmiş adamı oynatıp takımı -6 seviyesine getiriyorsun

Dünya kadar transfer yapıp tek bir oyuncuyu dahi geldiğindeki performansının üzerine çıkaramıyorsun

Dünya kadar transfer yapıp en azından asgari bir sistemi oynatamıyorsun

Orjinde Kanat olan oyuncuları aynı 11’de bek, golcü, 6 no, 8 no, 10 no oynatıp orjinleri bek, golcü, ortasaha olan adamları ya yanında oturtuyorsun, ya kadroya almıyorsun, ya küstürüyorsun

Yav başka hangi hoca olsa, 4 yılın sonunda bu takımı çıkarsa sabahı göremezdi sabahı
mustafa mohammed ilk geldiğinde nasıldı şimdi nasıl..hoca iyi oyuncuyu bile köreltiyor..

Şu akşamdan da net olarak anlaşılıyor ki bizim taraftarımızın belki de yarısı net olarak başka açıklaması yok bunun yani bu işin . Hala yok hoca öyle hoca böyle. Ya hu hoca hatalı eyvallah bunu kabul etmemek zaten ahmaklık ama senin sağ bekin sol bekin orta sahan yok luyindama rezalet ötesi oynuyor alternatifi yok , Muslera kariyerinin en saçma hatalarını yapıyor bir gecede , hala Mohammed niye oynaması yazanlar var ya adam sakat sakat anlayın artık ayrıca mohammed oynasa ne değişicek mohammed forvet oyuncusu aloo senin takımın topu alıp ona götürmesi lazım ki birşeyler yapsın çocuk . Arda niye 11 oynadı Feghouli girince gördük işte adam hiçbir şey yapmıyor ya 0 yani Ardadan bile kötü yav malzeme bu yani evet hoca hatalı takım çok kötü hazırlanmış defans yapmayı hala bilmiyoruz ama bu maçı kalkıp tamamen hocaya yazmak ahmaklık olur tek kelimeyle yani . Son olarak gece gece bela okunmaz ama Allah senin belanı versin Mustafa Cengiz şu kulübü devraldığında nasıl bir kadro verdiler eline sen nasıl bir kadro bıraktın devrederken Allah iki tarafta da yüzünü güldürmesin inşallah

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maca 3’lu savunma basliyoruz ve Bunu yaparken ezbere degil buyuk ihtimal Mac haftasi idman da calistiktan sonra yapiyoruz Ama daha 15. Dakika da sözde calistigimiz plan dan vaz geciyoruz ve 4-1-4-1 oynamaya basliyoruz

Rakip analizi formasyon taktik vs Nerde Kaldi peki

Ne kadar Kotu durumda oldugumuzun özeti aslinda

Avrupa dan her Gecen gün seviye olarak daha da cok uzaklasiyoruz,bu kulubun kurulus amacini unutuyoruz

Büyük kulüpsen böyle mağlubiyetin üstüne kafa koparırsın kulağının üstüne yatmazsın. İlk bileti kesilen hoca olur normalde de hadi hocanın durumu farklı bu oyuncu grubu hiçbir şey olmamış gibi devam edemez.

bu oyuncu grubunun zaten böyle bi maçta sahne almaması gerekirdi üstad. galatasaray'ı 3 yılda vasata alıştırdılar, marifetmiş gibi kendi adamlarını sokmak için seçimi de 1 ay askıya aldırdılar. sneijder, telles, melo, selçuk, buraklı kadrolarla şl'de 1 puanda kalmaya alışmıştık ama şl maçına aytaç-arda-kılınç orta sahası, sekidika ve bayram bekleriyle başlamak yepyeni bir deneyim oldu.

psv beklediğimden çok kötü.. skor yanıltıcı olmasın biz çok çok daha kötüyüz.. 2 senedir 2 maç top oynamamış takım daha da eksilmiş..kusura bakmayın orada ne iş yapıyorsunuz? galatasaray bir markadır bu markayı lekeyen herkes suçludur. acilen teknik direktör ve yeni başkan!

SM-N960F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
terim basın toplantısında bizde 3 sene sonra psv seviyesine gelecez dedi..

Üst Alt