⚽ ŞL 21/22 2. Ön Eleme Turu M:1 | PSV 5-1 Galatasaray | MS | 21 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 199 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Teoride katılıyorum CL kalibresinde olmadığımıza. Ama bir planın olur. En azından bir şeyi doğru yaparsın; ama yaparsın. Bu vazgeçmişlik, bu boşvermişlik olmaz.

Galatasaray maaş bütçesi 42 milyon pound
Galatasaray’ın 2015-2016 sezonundan itibaren yaptığı 30 yaş üstü oyuncu transfer sayısı: 17

PSV Eindhoven maaş bütçesi 18 milyon pound
PSV’nin 2015-2016 sezonundan itibaren yaptığı 30 yaş üstü oyuncu transfer sayısı: 3 (1’i kiralık)

Twitter’da yazmış biri.

Şuan kovaladığımız oyuncular Kurzawa , Alioski , Van Aanholt , Ghezzal. En düşüğü 29 yaşında?
Fatih Terim geçen sene Visca’yı İrfan’ı falan istiyordu. Alsa bu geceden farklı olur muydu? Olmazdı. Kadroyu kendi kurdu.

Emre Taşdemir’i oynatamayacaksan böyle maçta ligde 18’lik genç kardeşlerimiz de oynar niye 5 Milyon alıyor senede?

Bugün neftçi bakü takımı bile rakibe 15 şut atmış 1 tane yemiş sadece. Millet en azından mücadele ediyor.. bugünün sonuçlarına bir bakın hep denk skorlar var bir tek biz rezil rüsva olduk..

Yahu bunu ısrarla kimse anlamıyor.
Bizim kadro inanılmaz kötü.Transferde her türlü rezillik yapılıyor.Anormal hatalar oluyor.

Evet psvden iyi değiliz. Elenmek normal karşılanabilir.Çıkarsın moldovanın bile artık iyi yaptığı takım savunmasını doğru yaparak geride iyi bir şekilde durursun.En kötü çok fazla pozisyon vermeden , aciz durumlara düşmeden iki farklı bile yenilsen tamam dersin.

Ama biz amatör seviyede takım savunması yapıyoruz.Hala kadronun inanılmaz rezalet boyutta yetersiz olduğunun farkında olmayanlar var.

en başdan dedik bu transfer işi Fatih terime bırakılırsa bizden hiçbir halt olmaz.

Abi mustafa ile marcaoyu başka takıma verelim 6 ay sonra ağlarız sayar söveriz.
Gelen kim varsa aşağıya çekme huyuna sahip bir adam var, taktik olarak ne yaptığını bilmediğimiz gibi bireysel olarak oyuncular dibin dibine giriyor.
Bayağı küçük Türkiye simülasyonu gibi müridlerini yardımcı hoca yapıp dursun daha kötü günleri göreceğiz gibi.
Genç bir yönetime de yazık oldu..

Sıkıntı şu biz bazı oyuncuları bir maçta göklere çıkarıyoruz bir maçda yerin dibine sokuyoruz.Mesela sekidika şu maçdaki iki dakikalık hareketleriyle hemen ilk 11' yazıldı...

Ayrıca mohammed ve marcao özellinde inanılmaz abartılı yorumlar var.Yahu 20 milyona marcaoyu satmayacak adamlar var.

Sahada yoktuk. Sahada Galatasaray'a yakışmayan 11 oyuncu performansı vardı ki ne yazıkki 11 yazdım Muslera'da buna dahildi.

Hoca ise kötü ve yanlış kadrosunda ısrar etti, gol biraz bizi yanılltı.

Ama ne olursa olsun İMPARATOR'a hakaret ve küfür etmek ? Tamam eleştirelim, beğenmiyor veya artık yeterli bulmuyorsanız lütfen fikirlerinizi belirtin sebepleriyle beraber, okurum ve + / - beraber konuşur en azından bir fikir alışverişi yaparız.Ama direk içindeki pisliği kusmak nedir ???

Çok ayıp cidden çok ayıp. Bu adam yaşayan EFSANEMİZ. Bu adam sayısız lig,kupa ve UEFA, SÜPER KUPA getiren EFSANEMİZ. Hiç bir şeye saygınız yoksa bari bunlara olsun.

Zaten bunu istiyor Beşiktaş ve Fenerbahçe tayfası birbirimize girmemizi, dağılmamızı. Biz böyle kolay dağılan bir camia mıyız ??? Daha ilk maç ve transferler gelmedi, evet kötü skor, gidin uzak durun bir süre futboldan ama sonra gelin. Çünkü mücadelemiz YENİ BAŞLIYOR.

Romantizmlerden erken sıyrılıp sezonu kurtarmak için hayırlı bir mağlubiyet. Kimlerin hangi seviyelerin oyuncusu oldugunu son kez test etmiş olmuşuzdur umarım.

Bence hala test edilmiş değil.Yapılan yorumlardan bunu çıkartıyorum.
Hala şu takımın başına farklı bir teknik adamın geldiğinde düzeleceğini zanneden çok büyük bir kesim var.

Fatih terimde bu taraftarlarda birbirlerinden farksız.

Fatih teriminde sanki bu sene gelmiş gibi yorunlar yapması inanılmaz.
Sene başında tek bir açıklama yapmalıydı. Transfer işine karışmıyorum..

renktaş şu yaptığın yorumlara inanamıyorum.
Bu saydığın tüm konularda eksiklik olabilir. Ama arkadaşkadroda elle tutulur bir tane adam yok.

Arkadaş bu sahadakiler bu kadar robot mu. Komutla mı çalışıyorlar.Adamlar futboldan bi haber.
Bir takım bir yetersiz, ki yetersizi hadi üç yetersizi kaldırırda. Takım komple yetersiz.
ilk önce doğru kadroyu oluşturalımda ondan sonra bu söylediklerini tartışırız.
Arkadaş anlayın artık bu kadro doğru futbolu oynayamıyor.

Yahu bu takım geçen sene kötü diyorduk. Bu takımın yarısından fazlası değişmeli diyorduk.O takımdan3,4 tane yeterli adam gitti. Yerine aynı ayarda bir tane bile adam gelmedi.

Bu takım taç atmayı bilmiyor taç. Bir sene iki sene değil, en az 10 senedir böyle. Kendi attığımız taç yüzünden geçen sene şampiyonluk gitti, aradan koca yaz geçti sezonun açılış maçında yine aynı haltı yedik. Sadece ben yüzbin kere yazmışımdır taç atmayı bilmiuoruz diye. Ben artık yazmaktan bıktım bu taç mevzusunu, utanıyorum yazarken artık mevzuyu taca mı endeksliyorsun derler diye.

Şimdi kadro konuşabiliriz. Evet kadro yetersiz.

4-0 yeniliriz. Eldeki kadro PSV'yle mücadele edebilecek güçte değil, çok çoook zayıf. En azından 2 transferin bu maça yetiştirilmesi lazımdı, yetiştirilse bile şansımız düşük olurdu, şu an hiç yok. Beklenti içine girmeyin, üzülürsünüz. Çok fark var arada.
4-0 demiştim 5-1 bitti. Ciddi anlamda maçtan önce umutlu olanlar vardı. Şimdi ise verilen tepkiler çok abartılı. Ne bekliyordunuz ki? Kadro aşırı zayıf, sistem desen zaten yok, stoper, sol ve sağ bek, 2 orta saha, 1'de kanat lazım. Ama 30'luk elemanlara 4 senelik kontrat vererek değil.

Bu psv nin hocasını ta mart ayında eski üyelerimizden Hamza Gölbaşı önermişti. Hakikaten güzel oynuyorlar Paok maçında da çok iyilerdi. Önde baskıya karşı uyardık hepimiz. Ona rağmen kalecimiz ayak dış filan kontrol yaparak olaydan ne kadar uzak olduğumuzu netleştirdi. Paok şu aynı oyuna az da olsa direnç koyabilmişti biz onu bile yapamadık. Bizim zamanın, transferin dışında mantalite güncellemesine de ihtiyacımız var. Işıtan Gün filanda fayda etmedi hoca belli ki bildiğini okuyor. "Herkes bana güvensin." usulüyle Galatasaray idare edilmemeli. Uefa ve lig için bari vaziyeti yoluna koyun.

~ 5 Mil. € alan Yıldız Falcao hangi nedenle ilk11 başlamadı ?

İlk 11 i geçtim ... Maça niye dahil olmadı (ha hiç oynamamış, ha Dak 89)??!!!!

Hangi nedenle faydalanmazsın ey Terim bey?!

Yoksa yine bir (gizli) sakatlık olayı mi vardı.
O daha da vahim olur...

Ya oynatırsın, yahut satarsın LAN.

Yahuuu... Falcao, nerdeyse PSV nin yarısı kadar maaş alıyor....

Yakışmıyor ama rtaş yine de bence bi düşün
Haklısın. Ama ben ciddi manada artniyetli olduğunu düşünüyorum. Akli melekeleri yerinde olan hiçbir insan bunca rezilliğe rağmen devam etmez. Kulübü sömürüyor ve biz bunu 21 senedir görmek istemiyoruz. Başka türlü gitmeyecek. Belli. Aziz ne kadar zarar verdiyse Fener'e FT bin katını bize veriyor.

Üst Alt