SL 21/22 H:16 | Antalyaspor 2-1 Trabzonspor | MS | 11 Aralık - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:16 | Antalyaspor 2-1 Trabzonspor | MS | 11 Aralık

Geçen hafta demiştim TS konusunda bu ligde kimseye Aralık ayında tur attırmazlar.
O işler öyle olmuyor. Ha biz ne kadar dahil oluruz bilemem ama en azından kalan üç maçı almalıyız artık
Önümüzde fb-bjk maçı da varken, neyin ne olcağı belli olmaz. Yine de ben şampiyonluk için ümitli değilim
ama iç sesim TR kupası için garanti gözüyle bakıyorum. Bu seneyi kupasız bitirmeyeceğiz inşallah.
ALde de ilerlersek müthiş olur. İkili maçlar var, içerdeki maçlar bayağı güzel geçer sanki.
Allah kura şansı versin. TR kupası da ALde TR liginden daha kısa yol ama tabii kalite farkı var, ALde.

Seri puan kayıpları gelecek, ts tipik anadolu takımı reaksiyonu verecek 2 sezon önceki sivas gibi devreyi 8 puan mı ne farkla kapamıştı sonrası tepe taklak.

Antalya kaybetmez
iu

Nuri Şahin bu maça özel hazırlanıyordur iyi de bir hoca takım da yavaş yavaş oturuyor. Keşke kalite bir hoca olsa da FT sonrası getirsek yerli olarak herkes bir yana Nuri Şahin bir yana
Hocamızı kulübede görmek isteriz eger FT gidecekse gelecek tek yerli hoca Nuri Sahin'dir net! Tebrikler yerli Klopp!!

Sikeci ve orta yolcu Omer yerine futbolun dogrularinda israrci olan, Liverpool Real Dortmund vs. gibi camialar gormus Klopp'la calismis kendini hep gelistirmeye adamis Harvardli Nuri'yi tek gecerim
Çalıştığı camia kelek, doğru. Ama Ömer Erdoğan da gelişime açık bir hoca. Almanya altyapılı, Klopp ve Tuchel'in yanında stajı var. Hatay gibi derme çatma bir kadroyla yaptıklarına bakarsak oyuncu iletişimi de gayet iyi gibi duruyor.

Çalıştığı camia kelek, doğru. Ama Ömer Erdoğan da gelişime açık bir hoca. Almanya altyapılı, Klopp ve Tuchel'in yanında stajı var. Hatay gibi derme çatma bir kadroyla yaptıklarına bakarsak oyuncu iletişimi de gayet iyi gibi duruyor.
Ömer çok pasif

Oynattığı futbolda büyük takım oyunu değil şuan için

Billong rezaletini açıklamadanda kinimiz geçmez,ifşa etse niye zamanında açıklamadın diye yine geçmez

Basarisini yoksaymak haksizlik olur ama camiasinin saibeli maclari fazla ayrica gereksiz Fener yalakaligi yapiyor tum Hatay yonetimi ve siyasileri. B takimi olmaya gelmisler gibi super lige sanki. Hoca bir noktada bunlara gogus gerip onune gecmek yerine atiyorum Fener'i ovmekle, Billong adina bahaneler uydurmakla ugrasirsa Galatasaray'i hak etmez sadece basarisina gore degil karakterine gore de hoca secmeliyiz

Üst Alt