⚽ SL 21/22 H:21 | Hatayspor 4-2 Galatasaray | MS | 16 Ocak - Sayfa 175 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:21 | Hatayspor 4-2 Galatasaray | MS | 16 Ocak

Galatasaray'ı küme düşürmeye çalışıyorlar bu çok net..

Federasyonun başında "Galatasaray'ı asla affetmeyeceğim" diyen bir zat var.

İş çok başka yerlere gidiyor.. Ligin sonuna doğru yaklaşıyoruz. Küme düşme hattıyla aramızda 6 puan var !!

Acilen aksiyon alınmalı hakemler ve federasyon hakkında! Yoksa iş gerçekten çok vahim !!!!

Maçın ilk düdüğüyle birlikte bilinçli şekilde her temasta bizimkilere sataştılar
Hakem de kart verirken bizimkilere de verdi
Üstüne her pozisyonda sürekli yere atıp faul, kart, penaltı, kırmızı istediler
Psikolojik olarak oyuncularımız çok düşük olduğundan her rakip de bunları biz de yeneriz modunda geliyor
Ama bu akşam ekstra bir bilenmişlik de vardı kesin, hakemle de birleştirdiler bunu

Bu takım her zaman iyi 6 numaralarla şampiyon olmuştur mesela Melo ve Fernando sonrası 1 tane başarı kazanamadı geçen 3 senede halen 6 numara alınmadı söylenecek tek bir söz yok...
Ikisinin de takimdan gitmesi icin bagirip duran gidince sevinç cigligi atan ttekderdi yeni transfer olan tarik camdala bile svinen kitle bunu begenmedi..

PTT 1. lige gidersek beinsports üyelerinin yarısı gider buna bizi düşmanı olarak gören, bizden nefret eden malum kel şahıs bile izin vermez korkmayın hakemlere bir iki maç almamız için talimat verir bize yaşattığı korku yeter

Galatasarayı kimse küme falan düşüremez rahat olun. Buna en başta malum kişi izin vermez. Öyle bir riski asla almaz.

SM-A325F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Amaç süründürmek işte. Tabi ki düşeceğimize inanmıyorum.
Nasıl bizim tepkiler için işte hiçbir yönetim yapamaz deniyorsa, bu da olmaz.
Kimsenin de gücü yetmez. Şike için bile neler neler bulup çıkardılar ya.
Ama neden buna izin verelim ki. Sırf Koç yerinde rahat etsin diye, bize etmediklerini bırakmıyorlar.
Şöyle ters sistemler hep takımlara zarar veriyor, hani nasıl biz fb şampiyon olmasın da kim olursa olsun diyoruz
fb için de buna artı olarak şu eklendi, GS bizden daha aşağıda ve başarısız. Yoksa ligin kalitesi, hakemlerin art niyeti ortada.
59 öncesi şampiyonluk için poz verenler, bizi bitirme eyleminde, akıllarınca.
Bu devran elbet dönecek. Beklemedeyim şahsım adına.

Ben son yıllarda bu kadar hakem hatasının yapıldığı bir maç hatırlamıyorum niyet tamamen kötüydü sahada ikili kararlarda bile belliydi.

1) Kerem'e yapılan net faul ve penaltıydı kendini atmamış olması darbe almadığını göstermez.
2) Boey'in yüzüne dirsek vuran Kamara kırmızı görmeliydi
3) İkinci yarının başında Kamara'nın sarısı olmasına rağmen arkadan çekmeye ikinci sarı bile çıkarmadı.
4) Galatasaray'ın yediği 2'nci golde hakemin önünde olmasına rağmen ofsayt dahi kaldırmadı ki öyle 20-30 cm gibi bir fark da yok daha fazlası vardı
5) Boey'in çekilmesine VAR'a bile gitmedi
6) Taylan'ın yakın plandan bir tane kamera açısı gösterdi mi bu adam ne yaptı da atıldı pivottan sadece itiyor gözüküyor niye yakın kameradan göremedik ya da VAR incelemesini yapmadı yaptıysa pivot kamerasına göre mi yaptı. ?
Bugün sırf kulüp daha da kaosa sürüklensin diye bu ortamı hazırladılar bu hakeme düdük astırmayan hangi yönetici varsa yarın istifa etsin

Gerçekten bugün bunu bir kere daha gördük ki Hatay ın forveti ve yedek kalecisi bizimkilere kıyasla 2 gömlek filan daha üstün. Bugün Diouf ve kalecileri Abdullahı biz alıp Halil ve İsmail i Hatay a vermiş olsaydık ligde aldığımız tek rahat galibiyeti alırdık bu maçta

Rıdvan Dilmen; Kerem'in pozisyonu penaltı. Kaçan penaltı tekrar edilmeliydi. 8 futbolcu ihlali var. Hatay'ın penaltısı öncesi Marcao'ya faul var. Kamara 2. sarıdan kırmızı görmeliydi çok net. 3. Gol öncesi çok net faul var ve VAR ya da yan hakem uyarmalıydı. Hatay'ın 2. gölünün ofsayt olma durumu çok yüksek.

Bugün mactan sonra pozisyon yorumu yapan eyyamci Galatasaray düsmanlari bile bugün Galatasaray'in hakki yendi dedi.

Nihat Özdemir ve TFF'si operasyona tam gaz devam ediyor. Bu Özdamar tereyagindan kil ceker gibi uyduruk uyduruk pozisyonlarda bizim oyunculara kart verirken hataylilarin vermedigi gibi aldigimiz maci adeta Hatay'a verdi. Sen 2 gole sebep olacak asistleri yaptiktan sonra gerisi bos laf.

Galatasaray elbet küllerinden dogacak ve sizlerden sahada hesap soracak. Bekleyin siz o günleri.

Fatih, Ribeiro ve Kamara gibi 3 tetikci+sinsi oyuncuyu bir sonraki macta izleyin siz. Pamuk gibi oynarlar.

Bu kadar bariz hatalar, bu kadar maçın sonucuna etki etmek nedir anlamıyorum. Bir halt ediyorlarsa bile üstü kapalı yapılırdı böyle şeyler eskiden. Kaç maç etti, doğruyorlar demiyorum ağzımıza s.çtılar resmen afedersiniz. Eskiden böyle tek tük maçlar olurdu, 10 maçta 1 hatta 20 maçta 1 falan olurdu ve ben çok üzerinde durmazdım, hakem heyecan yaptı herhalde derdim. Ama bu sene gibisini herhalde bir daha ömrüm boyunca görmem. Bildiğin savaş ilan etmişler bize, bu kadar aleni hatayı tesadüflerle, münferit hakem hatalarıyla açıklamak imkansız.

Biz şimdi kiminle nasıl mücadele edeceğiz diye soruyorum kendi kendime. Adamlar futbola dair her şeyi öldürüyorlar. Maçları nasıl sadece futbol odaklı izleyebilirsin ki bu ortamda?

Yahu çekilsinler ligden, transfer falan hikaye boşa para falan harcamaaınlar görmediniz mi izlemediniz mi, yani hani yaparsında çaktırmadan yaparsın bu kadar da açık seçik art niyetli olunmaz. Çeksinler yahu ligden takımı bu kokuşmuş adi ligde top mu oynanır. Çıksın açaklama yapsın yeter yahu çekiliyoruz ligden ne haliniz varsa görün desin.
adamlar bizi düşürmeye karar vermişler..bari mücadele ederek onları deşifre ederek düşelim.

Üst Alt