⚽ SL 21/22 H:21 | Hatayspor 4-2 Galatasaray | MS | 16 Ocak - Sayfa 174 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:21 | Hatayspor 4-2 Galatasaray | MS | 16 Ocak

Ben son yıllarda bu kadar hakem hatasının yapıldığı bir maç hatırlamıyorum niyet tamamen kötüydü sahada ikili kararlarda bile belliydi.

1) Kerem'e yapılan net faul ve penaltıydı kendini atmamış olması darbe almadığını göstermez.
2) Boey'in yüzüne dirsek vuran Kamara kırmızı görmeliydi
3) İkinci yarının başında Kamara'nın sarısı olmasına rağmen arkadan çekmeye ikinci sarı bile çıkarmadı.
4) Galatasaray'ın yediği 2'nci golde hakemin önünde olmasına rağmen ofsayt dahi kaldırmadı ki öyle 20-30 cm gibi bir fark da yok daha fazlası vardı
5) Boey'in çekilmesine VAR'a bile gitmedi
6) Taylan'ın yakın plandan bir tane kamera açısı gösterdi mi bu adam ne yaptı da atıldı pivottan sadece itiyor gözüküyor niye yakın kameradan göremedik ya da VAR incelemesini yapmadı yaptıysa pivot kamerasına göre mi yaptı. ?

Ey kulüp yönetimi takım küme düşme potasına giriyor haberiniz var mı? koskoca GALATSARAY takımı küme düşme potasına çok yakın. İki mağlubiyette 16-17. olabiliriz. Yazıklar olsun takımı bu hale düşüren yönetim, geçmiş teknik kadro ve futbolculara. Bırakın Terim'i, Elmas'ı. Takım küme düşme potasında. İsimler gelip geçici. Bu camia bundan kötüsünü görmedi. 2011 den de kötü durum. Öyle bir iki transfer de kurtarmaz. Sil baştan kadro da kuramayacağınıza göre Allah yardımcımız olsun. Yazık çok yazık.

Hadi tamam Torrent'in defansif yönü kötü.. Fatih Hocanın çok mu iyiydi? Geçen senelerde bu sahada oynanan maçlarda hiç mi gol yemedik?
yedik de böyle boşluk hatırlamıyorum ben. bu gs ın 90. dakikaya geride girdiği neredeyse kaleciyi de rakip ceza sahasına göndermeye hazırlandığı dklarda oluşan boşluk. biz maç başından sonuna kadar verdik. bunda da kazanmaya çalışan kabullenmemiş bir takım gördük aslında. istediğimiz oyun bu ama basit pozisyon vermeme kaydıyla.

Bu zumbacının hakemlikten para kazanması haramdır. Bu sene ne kadar Galatasaray düşmanı soytarı varsa hakem yapıp bizim maçlara verdiler.

Eskiden takım kötü gidince kadro dışı, para cezası gibi tedbirler alınırdı. Aylardır bu kötü gidişi görüp göstermelik de olsa bir para cezası verseydiniz sahadaki beyzadelere. Örneğin Taylan'a bu maçta gördüğü kırmızı karttan dolayı ağır bir para cezası ve kadro dışı göstermeleri bırakmaları gerekir. Bu kadar kolay olmamalı kırmızı kart görmek. Sen takımı cezalandırıyorsun resmen. Sahada olman baştan hata zaten. Sene başında orta sahaya adam gibi oyuncu almazlarsa işte böyle gereksiz topçular kafasına göre oynar, kırmızı da görür, maçı da verir.

Hakem doğramaları için de fener maçı biter bitmez çıkıp o hakemlere düdük astırılmalıydı
o maçtan sonra yazmıştım bunu yapmazlarsa bu sene bizi komple doğrarlar diye

25 kere falan anlattım da size de anlatayım eksik kalmasın. Şimdi mevzu çok basit ; Avrupa'da topu rakibe verebildiğin için kompakt durarak , hızlı çıkabilen topçularla geçiş oyunu oynayıp başarılı olabiliyorsun. 6 numara yokluğuna rağmen topun arkaısna geçerek rakibi tutabiliyorsun alan daraltıp. Gel gelelim ligde rakip topu sana bırakıyor bazı takımlar hariç. O sebeple hem kapanan rakibi açacak oyuncu yokluğundan hem de kaptırılan toplarda doğru pozisyon alacak sertlik katacak bir Josef olmadığından vaziyet bu oluyor. Oyuncular leş değil , kronik problemler var ve bütün takıma sirayet ediyor. Anlamak isteyene gayet basit aslında. Gedson gibi süpürücü bir adam geldiğinde nasıl fark yarattı buna dikkat eden bile rahatlıkla çözebilir sorunu. Biz burada anlatamıyoruz , ilginç.

Kesinlikle haklısın ama bu oyuncu ile degil sistem ile çözülür. Josef yine var bjkde ama onlarin da yedigi gecisin haddi hesabi yok bu sene. Besiktas belki de geçişten en cok gol yiyen takimdir.

Şöyle bir soru soralım bugün Hatayspor'daki Diouf ve Kaleci bizde olsa Halil ve İsmail karşı kalede olsa maç skoru ne olurdu bu hakem faciasına rağmen kazanır mıydık kazanamaz mıydık ?

Kesinlikle haklısın ama bu oyuncu ile degil sistem ile çözülür. Josef yine var bjkde ama onlarin da yedigi gecisin haddi hesabi yok bu sene. Besiktas belki de geçişten en cok gol yiyen takimdir.
Josef örnek ya sadece profilden bahsediyorum orada. Bizim orası komple boş olduğu için zaten geçiş dışında herhangi bir sistemli oyun oynamak imkansız. İyi bir bilgisayar toplayıp anakart koymamak gibi bir şey bu.

Üst Alt