⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak

Bir haftadır mapustaydım ulan allah belanızı versin dedimki kazanın artık ben maç bile izlemeyim yeterki yine olmadı.. bu takım nasıl maç kazanacak bu psikolijle bilmiyorum.. Tek isteğim şu bu saatten sonra her zamankinden daha destek olmalıyız.. terimmiş burakmış allah belasını versin tamam ama olan bizlere ve Galatasarayımıza oluyor .. isimler kimmiş hiç bir onemi yok bu takıma destek olup bu seneyi bi şekilde atlatmamız lazım ..

Hayır adama transfer yaptılarda adam mi oynatmadı takimi? Simdi diyeceksin hocaya da yapmadılar. Bu takımın her transferi hocanın isteği doğrultusunda yapılmıştır. Bırakın artık şu hocanizi desteklemeyi. Bizi bu duruma düşüren imparatorunuz.
Cikaracak adam gelseydi madem bu adam bizi burdan cikaramaz Emre ve Okan bilr en azindan 2 beraberlik bi galibiyet alirdi bu surecte.Yillarin efsanesine yapilan hakaretleri gordu bu gozler Elin Ispanyoluna sabredecek degilim.

Ümit Karan: Takımda lider oyuncu veya etkili bi 10 numaran yok.Bu Pas oyununda ısrar niye?Pas oyununu iyi oynayan Takımda bi Marcao var ona da Kasımpaşa maçında koydular önüne 2 tane press yapacak adam Marcao o maçta da hata yaptı.Biraz Uefa Avrupa Ligi'nde olduğu gibi konratak sayısını arttırıp dengeli oynamak sana nerden baksan şu 4 maçta en az 9 puan kazandırırdı.Kalecin de forvetin de iyi değil.Bu ısrar yanlış. (A Spor)

Ümit Karan: Takımda lider oyuncu veya etkili bi 10 numaran yok.Bu Pas oyununda ısrar niye?Pas oyununu iyi oynayan Takımda bi Marcao var ona da Kasımpaşa maçında koydular önüne 2 tane press yapacak adam Marcao o maçta da hata yaptı.Biraz Uefa Avrupa Ligi'nde olduğu gibi konratak sayısını arttırıp dengeli oynamak sana nerden baksan şu 4 maçta en az 9 puan kazandırırdı.Kalecin de forvetin de iyi değil.Bu ısrar yanlış. (A Spor)
pas oyunu mu oynamısız bu mac

renktaş her aptallığımız veya her hatamız golle sonuçlanıyor bu normal değil işte,barcası messisi ronaldosu ronaldinhosu goller kaçırır takımca kötü oynarlar bazıları ama genede şansı olur kazanır veya rakip şanslı değildir gününde değildir,yani bi takımın gününde olmaması durumu var biz kimle oynasak gününde olmasa ogün başka rakiple oynasa yenilecek takım bize karşı gününde değilken bile gol pozisyonu dahi üretemese enaz bi gol buluyor,bu normal değil bu gerçekten normal değil bu işte yemin edebilirim ki büyü var.vallahi biz kötü oynasak bile enaz 3 maç kazanmış olmalıydık ,yaw hangi rakipti 20 tane pozisyona girddik o maç mucize olması lazımdı ve oldu kazanamadık ,geçenlerde bi istatistik gördüm en çok pozisyona giren takımız sanırım ve olmuyor,yani normalde o kadar pozisyona girsen ona buna çarpıp gol olacak 5 gol çıkar ama olmuyor bizde rakiplerin oluyor bizim olmuyor
Tamam katiliyorum ama o ikinci gol tamamen sabote yahu. Ben orda hatayi taylandan fazla kaleciye yazarim. Nelssona attilar donüp gol oluyordu. Neden taylana öyle top atiyorsun vur öne gitsin topu bari Kalenden uzaklastir topu.

Oynamaya çalıştık.Goller de olan hataların büyük kısmı bu.Taylan'ın topla çıkarken kaptırdığı topu Fatih direk ileriye vursaydı ya da Taylan gelir gelmez gelişine vursaydı o golü yemezdik..
1 pas oyunu oynamadık 2 golde pas oyunluk bisey yok taylan önüne istemis ligde ortalama her takım atagı böyle baslatıyor

ümit gitsin survivorda oynasın yorumculuk falan büyük gelir

1 pas oyunu oynamadık 2 golde pas oyunluk bisey yok taylan önüne istemis ligde ortalama her takım atagı böyle baslatıyor

ümit gitsin survivorda oynasın yorumculuk falan büyük gelir
Skoru almışız 1-1'de olsa o dakikadan sonra riskli paslara gerek yoktu.Maçın içinde pas oyunu oynamaya çalıştık.Cornelius hem Marcao'yu hem de Nelsson'u faul olsun fiziğiyle üstünlük kurmak olsun zorladı.Ümit Karan'ın ben yorumculuğunu iyi buluyorum..

halil dervisoglu, taylan antalyali, berkan kutlu ve ömer bayram ilk 11 oynamaya devam ettigi sürece bu böyle devam edecektir. penaltilarimizi her mac gasp ediyorlar, ona bile ses etmiyorlar. elmas ortada yok!
Gerçekten yerli oyuncularımız inanılmaz kalitesiz, Kerem i bir kenara bırakıyorum şu sürekli oynayan adamların hepsinden daha futbolcu Emre Kılınç

Onun da geçen seneden beri yüzüne bakmıyordu Fatih Terim

Skoru almışız 1-1'de olsa o dakikadan sonra riskli paslara gerek yoktu.Maçın içinde pas oyunu oynamaya çalıştık.Cornelius hem Marcao'yu hem de Nelsson'u faul olsun fiziğiyle üstünlük kurmak olsun zorladı.Ümit Karan'ın ben yorumculuğunu iyi buluyorum..
marcao hic bi macta sorumluluk alıp rakip forveti savunmuyor luyindama oynasa o savunuyor nelson oynasa nelson tutuyor

bu hocanın tercıhı mı marcaonun tercıhımı acaba

marcao hic bi macta sorumluluk alıp rakip forveti savunmuyor luyindama oynasa o savunuyor nelson oynasa nelson tutuyor

bu hocanın tercıhı mı marcaonun tercıhımı acaba
Çünkü önünde Taylan gibi 6 numara oynuyo Fernando varken Luyindama ile beraber forvetleri savunuyolardı.Şu pas oyunu dalgasına Fernando'nun yaptığı işi Marcao'ya kitliyolar.6 Numara gelişi onun da formunu eskisi gibi yukarı taşıyacaktır..

Çünkü önünde Taylan gibi 6 numara oynuyo Fernando varken Luyindama ile beraber forvetleri savunuyolardı.Şu pas oyunu dalgasına Fernando'nun yaptığı işi Marcao'ya kitliyolar.6 Numara gelişi onun da formunu eskisi gibi yukarı taşıyacaktır..
renktaş yıllardır fernando melo ayarında bi adam aradıgımız icin bölge bos kaldı ortalama bi 6 numara bile bize yeter su durumda

artık salma vakti eskileri

renktaş yıllardır fernando melo ayarında bi adam aradıgımız icin bölge bos kaldı ortalama bi 6 numara bile bize yeter su durumda

artık salma vakti eskileri
Marcao hemen salınacak bi futbolcu değil renktaş.Yazın satılır anlarız da şu riskli tablo da bi de stoper kumarına girmemize gerek yok bence.Haberlerde hocanın kesin olarak bi 6 numara istediği yazılıyodu.Bugün de tecrübeli bi 6 numara denildi.Taylan'ın yerine Okay bile gelse rahatlarız.En azından çevre kontrolü Taylan gibi değil ve daha sert bi oyuncu o bölge için..

Üst Alt