⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak

Hani diyorlar ya köprüyü geçene kadar ayıya dayı demeliyiz diye bu takım küme düşmemeyi garantileyene kadar bu berbat oyuncu topluluğuna ve yönetim denen cibiliyetsizlere istemeyerek de olsa destek vermeliyiz zorundayız ama düşmemeyi garantiler garantilemez neler yapacağımızı bir Allah biliyor zamanı gelince görecekler

Takim isik veriyor kesinlikle bu macta bir kez daha göstermis oldu uefa maclariyla birlikte. 3 transferle bu takim siralamada yukarlara tirmanmaya baslar. Yönetime cok kiziyorum bu konuda, kümeye yaklasmisken ilk biz transferde müdahale etmemiz gerekirken hala daha adam bekliyoruz.

Ayrica Taylan bir daha forma yüzü görmesin. Bir degil iki degil yeter artik.

Cikaracak adam gelseydi madem bu adam bizi burdan cikaramaz Emre ve Okan bilr en azindan 2 beraberlik bi galibiyet alirdi bu surecte.Yillarin efsanesine yapilan hakaretleri gordu bu gozler Elin Ispanyoluna sabredecek degilim.
Hiç bir hoca guardiola bile olsa bu takımı şu haliyle adam edemez. Efsane dedigin adam kendini balon yaptı. Kimse galibiyet alamaz bu oyuncularla.

Şu açıklamayı bile Rıdvan yapıyor... Çok çaresiz hissediyorum yahu

Rıdvan Dilmen: 27 puan alacak kadrosu yok. Hakemler 12-13 puanını götürdü Galatasaray'ın.

Fener maçı aynı halt
Trabzon maçı aynı halt
Kasımpaşa maçı aynı halt
Giresun maçı aynı halt

Bu kadro mühendisliğini yapan insanların vicdanı şu an rahat mı? Belki de Galatasaray küme düşecek, yaşatılan onca başarılardan sonra bu rezilliği kim üstüne alacak
Kimsenin üstüne almasın gerek yok. Sorumlu bizzat Fatih Terimdir. Takımın başında olmasına gerek yok sorumluluktan kimse kaçamaz. İsteyen istediği kadar savunabilir ama son 3 sezonda yaptırdığı transferler ortada.

Gerçekten yerli oyuncularımız inanılmaz kalitesiz, Kerem i bir kenara bırakıyorum şu sürekli oynayan adamların hepsinden daha futbolcu Emre Kılınç

Onun da geçen seneden beri yüzüne bakmıyordu Fatih Terim
Bu sene forma giyen yerliler: Ismail Cipe, Fatih Öztürk, Alpaslan Öztürk, Ömer Bayram, Taylan Antalyali, Berkan Kutlu, Aytac Kara, Kerem Aktürkoglu, Baris Yilmaz, Arda Turan, Emre Kilinc, Ogulcan Caglayan, Halil Dervisoglu.

2 oyuncu disinda ayagina top yakisan yok. Berkan calisan bir takimda amelelik yaparak verimli olabilir. Özgüveni bitmis, yanindakine pas veremiyor suan, ilk geldiginde iyi oynuyordu. Baris ve Halil potansiyelli ama bizde o potansiyele ulasamayacaklari görünüyor kisa vadede

Kirada olanlar: Okan Kocuk, Emre Akbaba, Yunus Akgün, Batuhan Sen, Emin Bayram
Bunlari kadroda tutmak lazim.

Ozornwafor, Sekidika, Muslera, Luyindama, Yedlin, Omar, Babel, Feghouli ve Diagne gönderilmeli.
Marcao, Nelsson, Boey, Aanholt, Cicaldau, Morutan ve Mustafa devam etmeli.

23 kisilik kadro:

Okan, Batuhan
Boey, XXX
Nelsson, Marcao, XXX, Emin
Aanholt, XXX
XXX, XXX, XXX, Berkan, Cicaldau, Akbaba
Kerem, Kilinc, Morutan, Yunus
Mustafa, XXX, XXX

5 yabanci alinacak. Kaliteli türkler alinacak. 2-3 genc oyuncu da dahil edilebilir buraya.

Bu sene forma giyen yerliler: Ismail Cipe, Fatih Öztürk, Alpaslan Öztürk, Ömer Bayram, Taylan Antalyali, Berkan Kutlu, Aytac Kara, Kerem Aktürkoglu, Baris Yilmaz, Arda Turan, Emre Kilinc, Ogulcan Caglayan, Halil Dervisoglu.

2 oyuncu disinda ayagina top yakisan yok. Berkan calisan bir takimda amelelik yaparak verimli olabilir. Özgüveni bitmis, yanindakine pas veremiyor suan, ilk geldiginde iyi oynuyordu. Baris ve Halil potansiyelli ama bizde o potansiyele ulasamayacaklari görünüyor kisa vadede

Kirada olanlar: Okan Kocuk, Emre Akbaba, Yunus Akgün, Batuhan Sen, Emin Bayram
Bunlari kadroda tutmak lazim.

Ozornwafor, Sekidika, Muslera, Luyindama, Yedlin, Omar, Babel, Feghouli ve Diagne gönderilmeli.
Marcao, Nelsson, Boey, Aanholt, Cicaldau, Morutan ve Mustafa devam etmeli.

23 kisilik kadro:

Okan, Batuhan
Boey, XXX
Nelsson, Marcao, XXX, Emin
Aanholt, XXX
XXX, XXX, XXX, Berkan, Cicaldau, Akbaba
Kerem, Kilinc, Morutan, Yunus
Mustafa, XXX, XXX

5 yabanci alinacak. Kaliteli türkler alinacak. 2-3 genc oyuncu da dahil edilebilir buraya.
Gerçekten kadromuzda maalesef kalitesizlik akıyor, seneye işler daha da zor olacak bizim için. Bankalar birliği anlaşması ödemeleri filan diyorlar, ee bu yaz 25 mil.€ bonservis harcayıp başarısız olduk sıfırdan bir kadro kurmak gibi bir şansımızın olacağını da sanmıyorum

Bilmiyorum Galatasary çoook kötü yönetilmeye devam ediyor

Lokodan aldığı puanı çok balla aldı. Iyi mi oynadık sanki. Hala diyorum bu yeteneksizler ordusu ile puan alamayız.
Tsden bile puan aldik ilk yari bu hoca bos Emre ve Okan bile daha iyi.Yasli ve Tecrubesiz bi adam neden bu kadar savunuluyor anlamadim.Hataydan 4 yedik ustune 3 daha yiyebilirdik.Pasadan 3 yedik ustune 2 bile yiyebilirdik.Bugunde net pozisyonlari kacti.Ft doneminde bu kadar gelemiyodu adamlar elini kolunu sallayarak.Ft cok mu iyiydi degildi o yuzden gonderildi.Torrent hocadan bile beter bence savunmak sacma

Okan Okan diyorsunuz da ( ki ben de çok istiyorum. Burda da yazdım. En doğru seçimdir) bu takıma gelip ne diye risk alsın?

*Adama bakışınız geçmişten kinli
*Terim'den sonra gelişi ekstra kinlendirecek
*Kötü sonuçta adamı yiyecek SM trolleri belli. Ki Yerli olduğundan medya baskısı daha da olacak. Terim ile kıyası, taraftar ile arası açtırma çalışmaları devam edecek...

Kendisi açısından en doğru kararı verdi. Yara bandı olması onu yerdi. Yeni sezonda muhtemelen oluşacak senaryo olacak ve kendi takımını kuracaktır.

Konu olarak burası alakasız oldu ama yavaştan Dome beyin de suyu ısınır gibi. Ve asıl hedef haline Okan gelir diye düşünüyorum. Belki onun yerini alırsa bunlar yaşanmaz ama Terim gittiğinde gelip durum bu olsaydı, onu da çıtır çıtır yerdiniz.

Belki de yönetim de tam olarak bunu yaptı.
Kabullendirmek için...Onu bilmem ama yerinde olsam ben bile bu takımı almazdım. En önemlisi o başkan denilen kişiyle çalışmazdım...

Maalesef maci 40dk kadar izleyebildim. Izledigim bolumda istekli ama yine hatali paslari bolbol yapan, ac/saldirgan ama tecrubesiz bir ekip vardi. Golu de bulduk.. Sonrasi yok henuz bakmadimda moral bozuklugumu katlamamak icin ama golleri izledim. Son gol kroniklesmis hatamizdan geldi.

Ben "prime" doneminden beri eletiriyorum Taylan'i. Tepkilerde aldim. Soyledim demek icin demiyorum cunku boyle olunca sorunumuzda cozulmuyor ancak Taylan vs.. bizim seviyemizde degil. Anadolu da oynar bak, Berkan'da Aytac'da.. Burada hata yapma sIkliginiz azdir. Isler kotuye gidince ekstra bekleriz. Buyuk takimda oynamak boyledir. Ustune de oyun anlayisimiz eklenince boyle siritiyorsunuz iste.

Bu takimin ortasahasi yok ! 1 tane vardi saka yapmiyorum o da Donk idi. Kismen tabi agirlasti artik ama Donk bile olsa suan su maci alirdik cok ciddiyim. Yumusak, isirmayan ama kosan, istekli ama hatali tercihler yapan, dogru paslari atmayan/atamayan bir ortasaha ile fizige dayali bir ligde isiniz zor. Avrupa'da "defansif" oyun ile kotarirsin ama gecis oyununa gelince is boyle goller yemen cok olasi cunku kalitesiz oyuncu sayisi > kalite oyuncu sayisi x 3. Bakin 3 kati. Kalanida formsuz ya da kendini salmis isimler.

Uzgunum, cunku maglubiyeti haketmedik zaten bu kadar puan kaybini da haketmiyoruz. Oyuncular kendilerini yer yer yirtiyor ama kalite kotu. Terim'de kalsa, Guardiola'da gelse bu hocada gelse bu maalesef degismez ancak "torpulenir".
Acil, cok acil, 4 bolgeye transfer yapilmali. Genc falan degil en az 3'u tecrubeli isimler olmali.

Bu takımda o kadar yetersiz gereksiz oyuncu var ama bir tanesi var ki oyuna girdiği an maçtan soğutuyor insanı. Ömer Bayram. Bu adamın oynadığı maçların sayısına ve puan ortalamasına bakmak lazım. Oynatmayın arkadaş şu adamı. Oynatılmayacak çok oyuncu var da bu Ömer hiç oynamasın artık. Yeter arkaş. Çağlar Birinci ile yarışır yeteneksizlikte. Savunma yok. Hücum desen o da yok. Oynatmayın şü uğursuzu.

Üst Alt