⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak

Levent Tüzemen Gstv falan dedi tam anlamadım ama net anladığım 15 dk içinde Nihat Kırmızı açıklama yapacakmış mesaj geldi dedi.

Bu takıma forvet ( MM'den de bi halt olmaz) 6 ve 8 numara bir de kaleci alınırsa bu seneyi rahatça atlatırız. Önümüzdeki sene zaten futbolu bilen teknik bir heyetimiz olduğundan doğru planlama ile zıpkın gibi takım oluruz.

Birdaha kulübün geleceğini düşünüyoz, fazla para harcayamayız diyen bir yönetici idareci görürsem kürekle kovalarım. İyi futbol iyi topçularla oynanır. Gelecek diye diye 3. Lige götürcekler kulübü. Ayrıca taylan efendi dün akşam maç kadrosunu sızdırmış dışarıya. Emre kaplan demiş

Bu maç sezonun özeti gibi inanılmaz kalite farkı var. Trabzon rakiplerinin yaptığı hataları mükemmel değerlendiriyor. Basit gol yemiyor. Gs ise iyide oynasa önede geçse yenemiyor. Kolay golleri kaçirip çok basit gol yiyebiliyor. Ciddi ciddi küme düşecek potansiyel var takımda.

Yok neymiş gayet iyi oynamışız. İkinci yarı çok kötüydük ve goller geliyorum diyordu. Böyle iyi oynamak olamaz
60 tan sonra rezalettik işte bu da kondisyondan kaynaklanıyor,hoca üstüne düşeni yapıp değişiklikleri uyguladı aslında doğru isimlerdi ya da karakterde oyunculardı ama adamlar yetersiz vurdumduymaz,wakayeme 70 küsür dakikada gelip defans yapıyor hatta msjda yazdım sırf bunu seninki yapmıyor adamın oyuna aldığı fırsatı yakalayınca atıyor seninki babel yüzde yüz kaçırıyor,sen orjinal yerinde oynatacağın adamın yok rakiplerin var.sorun bunlar işte ama en önemlisi kondisyon olsaydı 1-0 biterdi maç hiç olmazssa rakibe diş geçirirsin defansif olarak

Üst Alt