⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak

Şurada 15 maç kalmış. 15 maçtan 15 puan alamazsak vay halimize. Her sezon şampiyonluk hesapları yapan biz, düşmeme hesapları yapıyoruz. Emeği geçenleri yazıklar olsun. Yönetim, Terim ve futbolcular. Hepsine tek tek yazıklar olsun. Yeni gelenlere ne diyelim. Vasıfsız bir hoca işte. Bu taraftara Taylan'ı, Ömer'i, Halil'i, Berkan'ı, Babel'i, Emre'yi ve daha nicelerini layık görenlere yazıklar olsun.

Ben iyi oynadigimiz gorusune katilmiyorum. Can havliyle ilk yari kopek gibi kostu herkes. Trabzona top yaptirmadi. Ikinci yari oyundan dusecegimiz cok belliydi.

Bu mac ne kadar vasat ve kalitesiz, dusme adayi takim oldugumuzu percinledi. Galatasaray sampiyonluga giderken boyle anadoluda ite kaka cok mac kazandik hatirlayan rize ve alanya deplasmanlarini hatirlar zamaninda. Trabzonda bize anadolu takimi tarifesi uyguladi kaliteli adamlari ile maci aldi

Kazanmayı geçtim 2-3 farkla kaybetsek fark yemediğimiz için sevineceğim maç..

O kadar kötü kadro planlaması yapılmış ki; kendi evimizde bile ligin son sırasındaki takıma karşı favori olarak çıkamaz bu kadro..

Umarım trabzon fazla kasmaz maçı.!!

Bize bu cümleleri yazdıranlar utansın !!!

BURAK ELMAS İSTİFA !!

Çok şükür fark yemedik.. Bu kadro ancak kümede kalma savaşı verir.. İlk 10 içinde bile bitiremez..

BURAK ELMAS İSTİFA !!

Keremin sutu direkten dönuyor karsi atak Gol oluyor kasimpasa macinda. Asiri derece beceriksizlik ve sansizlik var.
işte sorun şurda ,rakiplerde bize karşı niye beceriksizlik hiç olmuyor.ben emin ol sanmıyorum dünya futbolunda hiç bi takım her hatada böylesine inanılmaz yüzdede gol yesin.yani inanılmaz bi durum yaşıyoruz.10 hatanın 9 u golle sonuçlanıyor,bi takım rezil futbol oynayarak kazanabilir ama bu bizde iyide oynasak kötüde oynasak bizim bi iki golden fazlasını atamıyoruz ama rakip 3 defa hatta bu 3 ün içinde 2 si yüzde yüz gol pozisyonu değilken bile gol oluyor.vallahi ben büyüden şüpheleniyorum yalan yok.şu son senelerde bi büyü çeşidi vardı belki bi namussuz ahlaksız her maç yapıyordur bize

Gergindim maç öncesi;ilk yarıdaki oyunu görünce içim rahatladı.Tam maçı aldık dediğimiz anda hoca Lyundama'yi da sok da 1-0'a bağla derken yine yeni yeniden sol bekin iska geçtiği,stoperi asist yaptığı,ön liberonun pasla çıkamadığı (Nelson'da aynı hatayı yaptı şansa gol olmadı ama hâlâ kaleci ısrarla bunu yapıyorsa demek ki teknik adam böyle istiyor-Terim 2 yani.Hemen gönderin-) bir maç sonu hatasıyla kaybettik...Boey koronikmiş, çakmışlar onu gördük bu maçta.Kerem'in kim gerisinde oynarsa bitik hâle geliyor.İki kisa stoper olmaz;ilk TS maçı,BJK maçı, Kasımpaşa-Hatay maçları hepsi kenar ortalarına net kafa vurabilecek uzun stoper olmadiği için gitti, gidiyor.Digeri de defanstan topla çıkamayan adamları "KÖR GİBİ ISRARLA PASLA ÇIKMAYA ZORLAYAN" inatçı,bunamis eski tip teknik adamlar yüzünden yenmiş goller.Bağira bağıra düşüyor takım, benden söylemesi.Ya transferler yapın ya da kümede kalma deneyimi olan yerli bir teknik adam bulup kongre kararı alın.Sıkıldım artık, benden "PAS".

Babel Ömer Taylan Arda ve Marcao ile yollar ayrılmalı.
Marcao dan gelen paraya bir stoper ve bir net 6 numara almak lazım.
Bu yarım sezon da böyle geçer, sezon sonu sağa yunus geçer kaleye de Okan geçer, yerli bakımından elimiz güçlenir.
Solda Kerem oynar 8 numarada mecburen Berkan.

BAY Alpaslan Aytaç felan direkt şut.
Vasata alıştırdılar bizi, oynayanlara bak arkadaş.
Hepsi Bouzid kalitesinde adamlar, gelmiş Galatasaray forması giyip bir de kaptan olarak çıkıyorlar.

Futbolculuk ayrı bir kalite gerektiriyor, vasat adamlar gitsin bir zahmet bir alt ligte oynasınlar.

işte sorun şurda ,rakiplerde bize karşı niye beceriksizlik hiç olmuyor.ben emin ol sanmıyorum dünya futbolunda hiç bi takım her hatada böylesine inanılmaz yüzdede gol yesin.yani inanılmaz bi durum yaşıyoruz.10 hatanın 9 u golle sonuçlanıyor,bi takım rezil futbol oynayarak kazanabilir ama bu bizde iyide oynasak kötüde oynasak bizim bi iki golden fazlasını atamıyoruz ama rakip 3 defa hatta bu 3 ün içinde 2 si yüzde yüz gol pozisyonu değilken bile gol oluyor.vallahi ben büyüden şüpheleniyorum yalan yok.şu son senelerde bi büyü çeşidi vardı belki bi namussuz ahlaksız her maç yapıyordur bize
Bunun olmamasi icin öne gectigin zaman 2 golu bulmaya gayret edecen. Bizimkiler 1 gol atiyor geri cekiliyor. Her Mac ayni durum. Tam Bu birazda kondisyon ama daha cok kafa yapisiyla alakasi. Bunu calismalilar. Birde öntarafta daha iyi paslasmaya, hep bireysel oynuyorlar.

Bu takım küme düşer geçmiş olsun. Alpaslan Fatih Barış Ömer bayram Aytaçın olduğu, Berkanla Taylan orta sahasının olduğu bir takım küme düşmeyi hak ediyor. Üzülmüyorum bile bu takıma bu oyuncuları yakıştırıp alanlar utansın

Avrupa maçına yedeklerle çıkmak zorunda kalacağız herhalde ligi düşünerek.
Avrupa’daki bütün takımlar zaten kuradan bizim çıkması için şimdiden dua ediyorlardır.
Hocam yedeklerle çıkmak bile kurtarmaz bu takımı.. Yarından itibaren Gedson Fernandez dahil ilk 11'e en az 4 tane kaliteli oyuncu alınmazsa bu takım net küme düşer.. 2011 yılındaki kadroya bile rahmet okutur bu takım.

Üst Alt