⚽ SL 21/22 H:26 | Göztepe 2-3 Galatasaray | MS | 21 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:26 | Göztepe 2-3 Galatasaray | MS | 21 Şubat

Kendi sahamizda oyle boyle oynuyoruz Pozisyona filan giriyozda deplasman hic cekilmiyor yaa.Aslinda Bu futbolcu grubu deplasmanlarda daha rahat ve daha iyi oynamasi lazim orada baski yok nasilsa.Yuhlayan yok bisey yok.

Seçim sırasında Burak Elmas'ı hiç desteklemedim. Sırf Fatih Terim yüzünden. Fatih Terim ile olmayacağını yazın sürekli burada yazmıştım. Benim yazın teknik direktör adayım Okan Buruk'tu. Domenc için de bence haksızlık yapılıyor. Sanki takım mükemmeldi, kadro çok iyimiş gibi çok üstüne geliniyor. Ne yazık ki kadromuş kötü. Sağ bek, orta saha, sağ kanat , yedek kaleci yok yok. Sene başında yedek kaleci, sağ kanat, 6 numara almayan kim ?
Gençleşme operasyonunu başlatan kim Fatih Terim. Bu yaz sezonu 23 milyon dolarlık yatırım yapıldı. Türkiye'de hangi takım bu kadar para harcadı. Barış Alper Yılmaz'ı , Berkan'ı kim transfer etti? Morutan transferinden önce Fatih Terim bu transferi çok istiyorum demedi mi!
Domenec Göztepe maçına bakıldıktan sonra Okan Buruk ile anlaşılması lazım.

Üst Alt