⚽ SL 21/22 H:26 | Göztepe 2-3 Galatasaray | MS | 21 Şubat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:26 | Göztepe 2-3 Galatasaray | MS | 21 Şubat

Berkan Taylan ve Babel oynuyorsa maci izlemiyorum zaten kazanamiyoruz Torrentmi teknik direktor yoksa halen terimmi anlamadim sanki terim kagida yazip kadroyu veriyor Torrent oynatiyor acaip degisiklikler bile Terimin degisiklikleri arka plandan halen hocalik yapiyorsa sasirmam

deplasmanlarda tamamen GOL YEMEMEK üzerine oynamamız gerekiyor
bu şekilde hedef koyarsak bazı deplasmanlardan sürpriz galibiyetler alabiliriz
marsilya lazio deplasmanında ne oynadıysak onu oynayacağız eğer topu alalım pas yapalım derse torrenti tokat manyağı yaparlar

bu dizilimi deplasmanda bozmamak lazım

-------pena
boey-nelson-marcao-pva
---------pulgar
-----cicaldao-emre kılınç

--kerem---gomis---halil
Deplasmanda Berkan Taylan oynamalı
Ciddi diyorum içerde bu adamlara ıslık mıslık saçma sapan işlere giriliyor iyice düşüyor performansları
Bulgar bunlardan iyi değil.
İyi olsa 11 başlatır adam geri zekalı değil neticede.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fatih terime istifaasini vermeyle en büyük iyiligi yapti yönetim, bombayida kendilerine biraktilar. Yoksa kendi düsürse sorumlu olacakti.

İlk günden beri onu söylüyorum. Burak Elmas, Terime iyilik yaptı, Terim de yılların kurt hocası bu takımdan bir şey olmayacağını ve kadrosunun yani projenin patladığını anlayınca çokta üstelemedi.

Keşke UEFA Konferans ligi'nde olsaydık. PSV, Vitesse, Marsilya, Leicester City, Celtic var. Kupayı kazansak seneye UEFA Avrupa Ligi'nde olurduk.
Göztepe maçında mutlaka Morutan'ın oynaması gerekiyor. Kerem, Pulgar, Cicaldau, Morutan (Halil), Emre (Barış Alper) sol bek Ömer Bayram
ya da Kerem, Pulgar, Cicaldau, Halil, Morutan

Bu maçı kaybedersek Giresunspor'la beraber aynı puanda olma ihtimalimiz var hatta küme düşmenin sadece 1 sıra yukarısında olacağız bence acil hoca değişikliği gerekiyor Göztepe derbi maçından daha önemli hale geldi bu maçın kaybı özgüvenleri iyice dibe vuracak içerideki Rize maçı final maçı olur oraya özgüvensiz çıkarsak o maç tamamlanmaz

Su korner varyasyonlara bakince birseyler katiyor diyecegim ama yetmiyor iste. Önceden 200 kornerde gol atamamisiz, simdi 2 mac üst üste gol oldu. Sanki yenilmiyecegiz artik gibi geliyor ama galip de gelemiyoruz.

Biraz düsündüm

0vqorm8n.jpg

Bu 11'in disinda kalanlar:

Ismail Cipe (Kaleci demeye bin sahit ister)
Fernando Muslera (Sakat)
Fatih Öztürk (Hasta)
Kaan Arslan (Sakat)
Gökay Güney (Bandirma begenmeyip geri yolladi)
Omar Elabdellaoui (Bir gözü neredeyse hic görmüyor)
Bartug Elmaz (Sözlesme uzatmadigi icin kadrolara alinmiyor)
Ryan Babel (Emekli)
Arda Turan (Emekli)
Sofiane Feghouli (Emekli)

Alpaslan Öztürk (Yedek stoper)
Semih Kaya (Yedek stoper)
Patrick van Aanholt (Artik bu adama yeniden uyuz olmaya basladim. Defansin d'sini bile yapmiyor)
Taylan Antalyali (Yeteneksiz)
Berkan Kutlu (Yeteneksiz)
Baris Yilmaz (Henüz Süper lig futbolcusu degil)

Halil Dervisoglu
Mostafa Mohamed

Cok alternatifsiz durumda kaldik ama beyefendiler dogru kadroyu sahaya sürmüyor israrla. Ömer Bayram'a yeniden muhtac olduk. Van Aanholt'un aciz futbolunu söylemeye gerek yok son maclarda... Hepsi mi kötü olur bir takimda?

-----------------Pena----------------
Boey----Nelsson----Marcao----PVA
----------Pulgar------Ömer----------
Emre K----------Halil----------Kerem
-----------------Gomis---------------

.......................Pena....
..... Semih.... Nelsson... Marcao....
Boey....... Pulgar...... Ömer..........Pva
.......................Kerem.....................
.............Gomis.......Mohamed

Biraz düsündüm

0vqorm8n.jpg

Bu 11'in disinda kalanlar:

Ismail Cipe (Kaleci demeye bin sahit ister)
Fernando Muslera (Sakat)
Fatih Öztürk (Hasta)
Kaan Arslan (Sakat)
Gökay Güney (Bandirma begenmeyip geri yolladi)
Omar Elabdellaoui (Bir gözü neredeyse hic görmüyor)
Bartug Elmaz (Sözlesme uzatmadigi icin kadrolara alinmiyor)
Ryan Babel (Emekli)
Arda Turan (Emekli)
Sofiane Feghouli (Emekli)

Alpaslan Öztürk (Yedek stoper)
Semih Kaya (Yedek stoper)
Patrick van Aanholt (Artik bu adama yeniden uyuz olmaya basladim. Defansin d'sini bile yapmiyor)
Taylan Antalyali (Yeteneksiz)
Berkan Kutlu (Yeteneksiz)
Baris Yilmaz (Henüz Süper lig futbolcusu degil)

Halil Dervisoglu
Mostafa Mohamed

Cok alternatifsiz durumda kaldik ama beyefendiler dogru kadroyu sahaya sürmüyor israrla. Ömer Bayram'a yeniden muhtac olduk. Van Aanholt'un aciz futbolunu söylemeye gerek yok son maclarda... Hepsi mi kötü olur bir takimda?
Valla süper kadro.Domenec bey yap şunu lütfen.

5y62j12n.jpg

Her halükarda gol yiyoruz şu şekilde bir kadro ile çıkmalıyız ön tarafın en kreatif olacağı formasyon bu olur. Solda Ömer mi stoperde Semih mi dersek Semih derim açıkçası.

Bu işin sonu ne olacak beyler herkes dalgasında ama işler ciddi. Pandemi geçim sıkıntısı derken futbol geri plana atıldı. 10 sene önce bu durumda olsaydık yer yerinden oynardı.

Üst Alt