⚽ SL 21/22 H:3 | Kasımpaşa 2-2 Galatasaray | MS | 29 Ağustos - Sayfa 155 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:3 | Kasımpaşa 2-2 Galatasaray | MS | 29 Ağustos

Musleranin pas isabetini merak ediyorum
muslara her uzaklaştırdığı topu kenarlara değilde ortaya yapsa mutlaka bi iki tanesi rakipten seker veya şans pozisyonu oluşturur.belasını sürmüş her topu taca atıyor.yani hayret bişey her uzaklaştırdığın topu taca atmak zorunda mısın muslii.ortaya şişir rakibin yarı sahasının ortasına şişir orda digne olur mustafa olur kafaya çıkar pivotluk eder belki ya da bizden birileri baskı yapar hata yaptırır topu kapıp pozisyon çıkarır.niye hep taca atıyorsun niye hep taç tarafına sallıyorsun topu

yaw biz 2-0 dan maç çeviren takımdık ,üç senedir terim napıyorsa sürekli maçı çevirtiyoruz rakibe.bu nasıl bi saçmalıktır ulan hiç mi ders almıyorsun niye aynı hatayı defalarca tekrarlıyorsun.kör müsün arkadaş bu nasıl akıl tutulmasıdır yaw

Taylan sakattı maçın başında onun için oynatmadı sorun şu sakat adamı neden oyuna soktun? Babel, Ömer, Feghouli neden girdi? Takım kötü oynamıyordu ilk golü yediğinde.

Oyuncu transferleri ile ilgili degil bizim sorunumuz. Bizim temel bir oyun felsefemiz yok, varsa bile buna uygun bir taktik varyasyonu calisilmiyor. Takimi dikkatle tekrar tekrar izleyin, herkes en yakinindakine pas veriyor veya vermeye calisiyor, ama sonrasi hakkinda hic bir oyuncunun flkri yok. Her yeni transfer edilen adam başta bu durumu yadirgasa da sonradan onlarda bu carkin dislisi olup moka sariyor.

4-5 atar alırız demiştim maçı. bu kadar temposuz oynayacağımızı düşünemedim. ona rağmen 2-0 bulmuştuk. 2. yarı resmen gol yiyelim diye uğraştık. ama ilk yarı golü yemeseydik rahat alırdık maçı.

bunu oyuncuların aklına soksunlar artık yapamayan deffolup gitsin.galatasaray takımı maçı rakibe çevirtmez.ölür geberir ama çevirtmez.bunu solsunlar o beyinlerine.başlatmasınlar bu saçmalıklarına.kör topal olsa gene bırakmayacaklar maçı çevirtmeyecekler rakibe.rezilliğin terbiyesizliğin lüzumu yok ulannn

Yediğimiz goller bireysel hata değil hoca bunları bireysel hata olarak gördüğü sürece aynı gollerden onlarca yeriz

Yıllardır anlatamadım

Herkes oyunculara sallıyor

3 sene önce başka, 2 sene önce başka, bu sene başka oyunculara sallıyor

Ama yenilen goller hep aynı nedenden

Bu %100 hocanın hatasıdır

Sen oyunculardan aynı anda 3 yerde birden olması gereken garip bir taktik oynatmaya çalışıyorsun

Sonra ön libero stoperler neden çıkamıyor

Bu kadar kopuk oynayan bir takımda ön libero stoperler 1 oynar, 2 oynar, 3 oynar, sonra arada bir yerde kesin bir hata yapar

Yıllardır o bağlantı bizde yok

Bugün ise o bağlantıyı hoca söylemeden kendiliğinden yapan cicaldau’yu oyundan aldı

Çünkü adamın ne yaptığının ve ne işe yaradığının farkında değil

İlk yarı dönen bütün toplarda kasımpaşa kalecisiyle karşı karşıya kalırken, 2. yarıda hiç çıkamadık

Bunları bu hoca GÖRMÜYOR
Yıllardır görmüyor

millet de burada oyunculara sallıyor

Her mac iki uc top sirti donuk kaptiriyorlar mutlaka biri gol oluyor digerleri olmuyor bu toplari daha kaliteli oyuncular aldiginds hepsi gol olabilir bahsettigim budur
Bunda haklısın da. Olabilir edebilir diyorsun. Belki de gedson gelebilir (insallah da gelir) belki o üçlüden ikisi oynamayabilir. Dediğim gibi lafim içinden geçerler kısmı içindi. Saygılar

Yıllardır anlatamadım

Herkes oyunculara sallıyor

3 sene önce başka, 2 sene önce başka, bu sene başka oyunculara sallıyor

Ama yenilen goller hep aynı nedenden

Bu %100 hocanın hatasıdır

Sen oyunculardan aynı anda 3 yerde birden olması gereken garip bir taktik oynatmaya çalışıyorsun

Sonra ön libero stoperler neden çıkamıyor

Bu kadar kopuk oynayan bir takımda ön libero stoperler 1 oynar, 2 oynar, 3 oynar, sonra arada bir yerde kesin bir hata yapar

Yıllardır o bağlantı bizde yok

Bugün ise o bağlantıyı hoca söylemeden kendiliğinden yapan cicaldau’yu oyundan aldı

Çünkü adamın ne yaptığının ve ne işe yaradığının farkında değil

İlk yarı dönen bütün toplarda kasımpaşa kalecisiyle karşı karşıya kalırken, 2. yarıda hiç çıkamadık

Bunları bu hoca GÖRMÜYOR
Yıllardır görmüyor

millet de burada oyunculara sallıyor

Bende Hocadan kaynaklandığını düşünüyorum.

Üst Alt