⚽ SL 21/22 H:3 | Kasımpaşa 2-2 Galatasaray | MS | 29 Ağustos - Sayfa 160 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:3 | Kasımpaşa 2-2 Galatasaray | MS | 29 Ağustos

Bu resme iyi bakın

3 yıldır neden her maç rakipler önde basıyor anlarsınız
3 yıldır neden defanstan top çıkaramıyoruz
Neden stoperler arası uyuz pas zorumdayız
Neden sürekli bireysel hatadan gol yiyoruz
Anlarsınız

Bizim ileri 4’lü ile geri 6’lı arasında kaç metre var bir bakın Allah aşkına, Peygamber aşkına

Bekler kanatların olması gereken yerde
Çünkü onların ilerde görevi var, top taşıyıp hatta sıfıra inip orta falan yapmaları gerekiyor
(Asıl olmaları gereken yeri işaretledim)

Kanatlar resimde dahi yok !!!!
rakip sahamızda 6 kişi basarken rakip sahada rakibin kucağında hareketsiz bekliyorlar

10 numara orta göbekte, gölgesi görünüyor işaretledim, o da rakibin kucağında

Bu yerleşim, hareketsiz kanatlar, hareketsiz ortasaha 3-4 senedir hep böyle
Biz de burda top kaptırdı, çöp, tuu Abv diye oyuncuları suçluyoruz
Hoca da kolayını bulmuş, yine kadro kalitesiz demiş (her zaman bir fernandı bulamıuorsunuz ne demek yaa)Ekli dosyayı görüntüle 136797

muthis yakalamissin

vardir sinyor terimin bildigi ustad

Mostafa dan hala medet umanlar varya hayret ediyorum adam futbol oynamayı falan bilmiyor pehlivan gibi bişi
Fatih hoca da hala Babel den medet umuyor ona da yazıklar olsun
Muslera şu geriden oyun kurma işini bıraksın artık oyun kuracak ne stoper var ne orta saha herif top saklama tekniği olmayan adamlara ısrarla pas atıyor

Bu resme iyi bakın

Anlarsınız

Bizim ileri 4’lü ile geri 6’lı arasında kaç metre var bir bakın Allah aşkına, Peygamber aşkına

Çünkü onların ilerde görevi var, top taşıyıp hatta sıfıra inip orta falan yapmaları gerekiyor

rakip sahamızda 6 kişi basarken rakip sahada rakibin kucağında hareketsiz bekliyorlar

Hoca da kolayını bulmuş, yine kadro kalitesiz demiş (her zaman bir fernandı bulamıuorsunuz ne demek yaa)

Ortadaki koskoca sarı alana bakın
Sadece 1 oyuncu var

Yazıyla BİR OYUNCU

Rezaletten başka birşey değil

Ekli dosyayı görüntüle 136797
Renktaş bu tipik sinyor terim taktiği geride sadece 2 stoper bırakır herkes ilerde sözde hücum oynatıyor isterse getir chelsea nin kadrosunu terime ver her maç en az 1 gol yemezse ben bişi bilmiyorum

Taylan kadar suclu diyorum Muslera icin Allah Allah ya.Ozeti izle Taylan'in arkasindaki adam 3-4 metre mesafede degil.Senin 5 metre yakininda stoperin varken 10 metre ilerideki adama topu atiyor ve o adamin arkasinda baski oluşturabilecek adam varsa topu atan kisi de hatalidir neyi sorguluyorsun burada anlamadim gitti.
Ayrica Taylan'in teknik kapasitesinin ne denli kotu oldugunu herkes biliyo Muslera da biliyodur heralde.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tamam suclu muslera kabul ettim senle tartisilmaz yanlis kisinin mesajindan alintilama yapmisim ozur dilerim

Yahu reis bunu sadece hocayla açıklayamazsın. Yapmayın etmeyin.
Adamlar bizim takımı oyununu görünce yetersiz ora sahaları görünce cesaretleniyorlar.
Sahadaki oyuncular koskoca Galatasarayda oynuyorlar..Bunlar bu kadar robot mu komutlamı hareket edecekler.

3 yıldır aynı şekilde gol yiyorsan bu hocadır renktaş
rakip önde 5-6 kişi basarken senin kanatların 10 numaran rakip sahada rakibin kucağında hareketsiz top bekliyorsa hocaya yazar
Averaj bir hoca rakip 4-5 kişiyle basıyorsa takımı 2 bilemedin 3 adamla oradan çıkaracak oyunu gösterir, hatta rakibe de cezayı keser, rakip de kolay kolay buna cesaret edemez
O adamlar da averaj adam olsa yeter oradan çıkacak taktiği uygulamak için

Yanda şöyle söyliyeyim
Biz neden her takıma bunun aynısını yapıp hata yaptırarak gol atamıyoruz?

3 yıldır aynı şekilde gol yiyorsan bu hocadır renktaş
rakip önde 5-6 kişi basarken senin kanatların 10 numaran rakip sahada rakibin kucağında hareketsiz top bekliyorsa hocaya yazar
Averaj bir hoca rakip 4-5 kişiyle basıyorsa takımı 2 bilemedin 3 adamla oradan çıkaracak oyunu gösterir, hatta rakibe de cezayı keser, rakip de kolay kolay buna cesaret edemez
O adamlar da averaj adam olsa yeter oradan çıkacak taktiği uygulamak için

Yanda şöyle söyliyeyim
Biz neden her takıma bunun aynısını yapıp hata yaptırarak gol atamıyoruz?
Terim hicbir zaman kontratak futbolunu oynatamamistir.

Oynadığımız futbol çok şaşırtıcı değil aslında, özellikle hücum olarak. Takımda 8 kişiy yeniydi dün maça başlarken. Ama yediğimiz goller çok amatörce.

Bu resme iyi bakın

Anlarsınız

Hoca da kolayını bulmuş, yine kadro kalitesiz demiş (her zaman bir fernandı bulamıuorsunuz ne demek yaa)

Ortadaki koskoca sarı alana bakın
Sadece 1 oyuncu var

Yazıyla BİR OYUNCU

Rezaletten başka birşey değil

Ekli dosyayı görüntüle 136797
Dizilişte sıkıntı yok topu çıkartsa çok rahat pozisyona girebilecek bir diziliş ama kaptırdı beyfendi. Ben dikişte anormal bi durum görmüyorum bi 10 numara dediğin adam 10 metre felan geride olabilirdi. Topu alan adamın atacağı çok pas şansı varken kullanamıyor .taylan luyiye çıkartıp luyi sağ tarafa atsa 4 kişi oyundan düşer bu yandan bakarsan normal

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maçların belli bölümlerini çok iyi oynuyoruz lan, bir bana mı öyle geliyor? Ki takımın %80'i falan yeni ve bayağı genç oyuncu.

Ben bu takımın çok büyük bir potansiyel vaadettiğini düşünüyorum. Ligde oynadığımız 3 maç+Randers rövanşı 4-0, 5-1, 7-1, 7-1 falan bitebilirdi. Bazı anlarda çok zevk verdi yahu takım.

Yanlız malesef elimizdeki ağır kontratlı oyuncular yüzünden son rötuşları bir türlü yapamadık. Yerli kaleci, Gedson, Halil, belki bir scout sol bek ve yerli 6 numara (Okay) gibi.

Hoca konusuna gelince, değişiklikler konusunda çıldırtıyor. Ne zaman kenarda Babel, Ömer Bayram falan görüyorum, sinir krizi geçiriyorum. Ya hocam bu kadar dinamik bir takımda ne Babel'i gözünü seveyim ya.

Sonuç olarak, bu takım ve oyun sabrı hakediyor, fakat Babel ve Ömer Bayram, Emre Akbabalı takım değil.

Btw benim bildiğim GS zaten milli araya puan kaybı ile girip, 15 gün taraftarına ızdırap yaşatmasa ölürdü. Bir bakmışsın gidip Trabzon'a Trabzon'da 4 atmış bu takım.

Üst Alt