⚽ SL 21/22 H:3 | Kasımpaşa 2-2 Galatasaray | MS | 29 Ağustos - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:3 | Kasımpaşa 2-2 Galatasaray | MS | 29 Ağustos

Basit oynamak, bu kötü veya utanılacak bir şey değildir. Bu maç benim gördüğüm sıkıntılardan biri oyuncularımız basit tercihler yapıp doğru işler yapacağı yerde illa ekstra yapmaya çalışıp hem topu hem atakları bir şekilde öldürmesi idi. Gerek atak olgunlaştırma aşamasında gerek başlangıç aşamasında. Atak sonlandırma demiyorum onu belirteyim. Çünkü onu da yapamadık ve sonlandıramadığımız topları hızlıca kalemizde gördük malesef.
Genç ve istekli olmalarına bağlıyorum bu durumu, ilerleyen maçlarda bu kadar olmayacaktır.
Burada yapılan eleştirilere genel olarak katılıyorum.

Yahu reis bunu sadece hocayla açıklayamazsın. Yapmayın etmeyin.
Adamlar bizim takımı oyununu görünce yetersiz ora sahaları görünce cesaretleniyorlar.
Sahadaki oyuncular koskoca Galatasarayda oynuyorlar..Bunlar bu kadar robot mu komutlamı hareket edecekler.
renkdaş bu oyuncuları aldıran hoca değil mi. orta saha 2 senedir bas bas bağırıyor 6 numaram yok diye. transfer planını ona göre yaparsın. ilk iş buraya kaliteli bir oyuncu bulursun. 2 senedir bulamıyorsan ya da eksikliği farkedemiyorsan bırak bu işi. taylan ve berkan bu takımın ilk 11 oyuncuları olamaz ama bizim transfer planlamamız direkt her maç bu adamları oynatmak üzerine kurulu çünkü başka yerli oyuncu yok.

gidip yabancı stopere 7 milyon verene kadar o parayı yerli stoper yerli kaleci almak için kullan. böylelikle orta sahadaki vasat oyunculardan kurtul. elde marcao, luyi var nelson bunlardan kat kat iyi oyuncu olsa ya da olacak olsa bile önce ana sorunlarını hallet. paran kalırsa nelson'u da alırsın.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Oyuncu transferleri ile ilgili degil bizim sorunumuz. Bizim temel bir oyun felsefemiz yok, varsa bile buna uygun bir taktik varyasyonu calisilmiyor. Takimi dikkatle tekrar tekrar izleyin, herkes en yakinindakine pas veriyor veya vermeye calisiyor, ama sonrasi hakkinda hic bir oyuncunun flkri yok. Her yeni transfer edilen adam başta bu durumu yadirgasa da sonradan onlarda bu carkin dislisi olup moka sariyor.
pirlo terimin taktik yönü zayıf dedi.nonzi terim antreman yaptırmasını bilmiyor dedi..

2 gol attik 1 golde Kerem baslatiyo 2.golde golu kerem atiyo.2.yari fege harika bi pas atiyo Feg karsi karsiya kaciriyor.ofansif oyuncular her zaman biraz fazla top kaybederler ozellikle kanatta oynuyorlarsa Keremi cok bos elestirenler var sirf Marcao davasindan dolayi.Yukarda Allah var biraz insaf be Insaf .

Yıllardır anlatamadım

Herkes oyunculara sallıyor

3 sene önce başka, 2 sene önce başka, bu sene başka oyunculara sallıyor

Ama yenilen goller hep aynı nedenden

Bu %100 hocanın hatasıdır

Sen oyunculardan aynı anda 3 yerde birden olması gereken garip bir taktik oynatmaya çalışıyorsun

Sonra ön libero stoperler neden çıkamıyor

Bu kadar kopuk oynayan bir takımda ön libero stoperler 1 oynar, 2 oynar, 3 oynar, sonra arada bir yerde kesin bir hata yapar

Yıllardır o bağlantı bizde yok

Bugün ise o bağlantıyı hoca söylemeden kendiliğinden yapan cicaldau’yu oyundan aldı

Çünkü adamın ne yaptığının ve ne işe yaradığının farkında değil

İlk yarı dönen bütün toplarda kasımpaşa kalecisiyle karşı karşıya kalırken, 2. yarıda hiç çıkamadık

Bunları bu hoca GÖRMÜYOR
Yıllardır görmüyor

millet de burada oyunculara sallıyor
evet sorun hocada..kim gelirse gelsin terimin bu saçma oyununda geriye gidiyor.

2.yedigimiz golden sonra bacagimi dovdum resmen 1 degil 2 degil normalde yenilen gollere tepki vermem mal mal bakarim .Ama artik bu durum sinir bozucu oldu yaw.Adamlara gol hediye etmemiz canimi cok sıkıyor.

Üst Alt