⚽ SL 21/22 H:3 | Kasımpaşa 2-2 Galatasaray | MS | 29 Ağustos - Sayfa 158 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:3 | Kasımpaşa 2-2 Galatasaray | MS | 29 Ağustos

1. Kerem/BAY...Bunlardan birini kaldırabilir bu kadro. Formda olan oynasın yahut maç içinde değişsinler...

2. Hoca 4-1-4-1 den vazgeçmeyeceğini gösterdi. O halde defansın önündeki 1 için sağlam biri şart (idi), bu saatten sonra kimi bulacaksın?..Gedson filan sonraki hikaye...Cicaldau transferine de bu yüzden şüpheyle bakmıştım. Kötü futbolcu olmadığı belli ama öncelikle ihtiyaç duyduğumuz mevki değildi gibi geliyor, o maliyetle.

3. Stoper mevkiini yabancılara bırakıyoruz da çok mu organizeyiz defansta? Ozan olmasa bile Kaan mı olur, Atakan Karazor mu, Abdülkerim mi, her kimse yerli alternatiflerden biri düşünülmeli...

4. Her şeyden önce şu 'pas oyunu' saçmalığını terketmesi lazım takımın. Kalecisinden OS na kadar bunu yapabilecek oyunculara sahip değiliz işte. Ayıp değil, günah hiç değil; bizim kaleye yakın bölgelerde topu alan futbolcu ilk fırsatta rakip sahaya doğru olabildiğince uzağa düşecek şekilde şişirsin topu bundan iyi; ciddi söylüyorum...Madem takımı gençleştirdik, dinamizmin dibine vurduk(?!), presle tekrar kazansınlar, işleri ne?!..
kendi yarı sahamıza kapanıp topu degajla rakibe teslim etsek bile bu kadar riskle karşı karşıya kalmayız..

Yıllardır en nefret ettiğim sey 'yoğun maç trafiği sebebiyle oyuncular yorgun dustu' safsatasıdir. Arkadas bunlar 50-60 yasinda adamlar mı ki yoruluyorlar. Peki avrupada oynayanlar insan değil mi? Komik olmayın Allah askina ya. Doğru durust idman yapilmiyor bu ulkede iste. Cok mu zor bunu kabul etmek.
insanlar yıllarca yerin altında madenlerde çalışıyor yorulmuyor bizimkiler milyon eurolar alıp yoruluyor..bunlar sadece hocanın kendi hatalarını örtme çabası.

bu takıma acil çapa lazım
ön libero lazım
adamlarda atiba var josef koydular yetmedi ne olur olmaz diye mehmet topal'ı aldılar
biz evlere şenlik

2 - 3 senedir bu tip maclarda puan kaybedip sampiyonluktan oluyorduk. Basak panik yapmasa o sene de sampiyon olamazdik. Sampiyonlugun Anadolu takimlarindan gectigini unuttuk.
Fatih Terim de artik takima hakim degil. 2 - 0 iken PvA'yi uyarsa belki ileri cikmayip 2 - 0 ile girecektik.

Allah askina gelme ustume ne zevki mac izlerken sinirden krize giriyorum bizde ayni takimi tutuyoruz
Yorumunu alıntı yapan arkadaşdan gördüm.Muazzam doğru bir yorum.
Şu yorumun üzerine böyle laf sokmalar falan artık yemin ederim pes doğrusu. bende çok karşılaşıyorum. Artık gına geldi. Gerçekleri görüyoruz.şu takım kötü oynayınca puan kaybedince iki gün kendime gelemiyorum. Maç içerisinde elim ayağım titiriyor. Burada iş bilmez adamalar geliyor laf sokmaya çalışıyor.

sanki biz keyfimizden söylüyoruz bunları.Her bk savununarak daha iyi Galatasaraylı olduklarını düşünüyorlar.Bence Galatasarayın menfeati için gerçekleri görüp söyleyen adamlar Galatasarayın iyiliğini daha çok istiyorlardır.

renkdaş bu oyuncuları aldıran hoca değil mi. orta saha 2 senedir bas bas bağırıyor 6 numaram yok diye. transfer planını ona göre yaparsın. ilk iş buraya kaliteli bir oyuncu bulursun. 2 senedir bulamıyorsan ya da eksikliği farkedemiyorsan bırak bu işi. taylan ve berkan bu takımın ilk 11 oyuncuları olamaz ama bizim transfer planlamamız direkt her maç bu adamları oynatmak üzerine kurulu çünkü başka yerli oyuncu yok.

gidip yabancı stopere 7 milyon verene kadar o parayı yerli stoper yerli kaleci almak için kullan. böylelikle orta sahadaki vasat oyunculardan kurtul. elde marcao, luyi var nelson bunlardan kat kat iyi oyuncu olsa ya da olacak olsa bile önce ana sorunlarını hallet. paran kalırsa nelson'u da alırsın.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
hepsine yüzde yüz katılıyorum.
Ben zaten hocanın istifayı bile gerektirecek kadar ciddi hatalar yaptığını düşünüyorum ve hep yazıyorum.

Sene başından beri acayip pozisyon veriyoruz. Takim adi gücü de farketmiyor. Bu sorunu çözmesi lazim hocanin. Artik yorgunluk zart zurt bahanelerinden biktim. Dünyada bu kadar mac yapan tek takim degiliz. Psv de tek pasla geliyor, giresun da. Cozemezse de bıraksın. Her mac cikip bahane sayikliyor ya.

Kasimpasa çokça top kalabilmiş ve kontra ile gol şansı yakalamış.

Bizim en iyi "+" Bireysel aksiyonlar ile gol şansı üretmek. Komik değil mi ?

Takım halinde ne vakit oynayıp, takım halinde atak yapıp, goller atacağız acaba?!

Ayak tenisi yerine, gerçek taktik antreman yaparsak herhalde.

" - " ise, çok fazla birseysel hata yapmışız.
(Sana bakıyorum Antalyalı) Screenshot_20210829_222139.jpg

Maci izleyemedim, burada kalemine (mecaz) guvendigim bazi yazar arkadaslarin yorumlarini ve mac ozetini izleyip ekleme yapacagim. Hatalarim olabilir. Izlemeye de korkuyorum cok buyuk hayalkirikligi yasarim diye acikcasi. 0-2'di skor bir ara foruma baktim. Nasil mutlu oldum uzun zaman sonra 2 gol ile one gecmisiz, tempo dusurup kontra ile 3'u sallariz diye dusunurken 2-2 olmus mac hatta ucuz kurtulmusuz yorumlara gore. Cok uzucu. Hala erken daha cok basindayiz ancak rakiplerimiz zor kaybediyor.

Son düzenleme:
E9-WRCEXoAsThes

Orta sahadan top alıp dağıtmaya gelen adam için sırtı dönük pas mı atılır mı diyoruz anlayamadım.
Yaylanın bu bir değil ki geçen sene maçın sadece son 20 dakikası oynatmalık bir tane defansif orta sahamız olsa puan farkıyla şampiyon olurduk.
Adam kaldığı yerden devam ediyor. Defans ve orta saha arası tamamen boş. Takımın kalbi orasıdır.
Zaman zaman öneri oynatırım ama orta sahaya tartışmasız süpürücü bir oyuncu alırdım.
Taylan aşkı bir seneye daha mal olur.
İyi hoş gelişim gösterdi ama kulübün ana mottosu olması gereken yetiştir sat prensibini belirleyip 5-6 ne getirirlerse okutmak gerekiyor.

Ben yazimda Taylan'i savunmadım zaten les gibi oynadi.Arkasi donukkem bile topu alan adam cevre kontrolu yaparak top kontrolu yapar ya da kararini erken verip rakibini baskisini kirar.Taylan bunu yapabilecek kapasitede bi adam degil keza Berkan da.Muslera'nin hatali olmasinin nedeni sag yakin tarafta Luyindama bos iken Taylan gibi cevre kontrolu olmayan ve arkasinda topa baski yapabilecek bi adam oldugunu gore gore topu Taylan'a atmasaydi.Taylan ne kadar hataliysa golde Muslera'nin da o kadar hatasi var bunu yazmak istedim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt