⚽ SL 21/22 H:3 | Kasımpaşa 2-2 Galatasaray | MS | 29 Ağustos - Sayfa 159 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:3 | Kasımpaşa 2-2 Galatasaray | MS | 29 Ağustos

Top cikaramiyoruz her rakipte taylan berkan lyundama hangisi oyundayaa ona basiyor ilk yarida berkan kaybetti atamadilar nelson kesti ikinci yari taylan kaybetti nelson yine uctu geldi kesemedi gol oldu alparslan mutlaka oynamali topu cikarabilecek kalitede ayagi var

6 numara ve bir 8 numara ama bu adamlar genc olacak diye birsey yok direk gelip katki verecek adamlar olmali yasi hic onemli degil Taylan ve Berkan Lyundama denen arkadaslar yedek kalmadikca bu takim hic birzaman organize atak yapamaz rahat mac kazanamaz
Bir parantez bu anholtun kulagi cekilmeli gerekirse omer bayram oynasin yabanciya yer acilir ve acil bir forvette lazim yoksa ilk uc hayal 5 6 hafta sonra ligten kopariz buyuk hocamiz devre arasini isaret eder

Ben yazimda Taylan'i savunmadım zaten les gibi oynadi.Arkasi donukkem bile topu alan adam cevre kontrolu yaparak top kontrolu yapar ya da kararini erken verip rakibini baskisini kirar.Taylan bunu yapabilecek kapasitede bi adam degil keza Berkan da.Muslera'nin hatali olmasinin nedeni sag yakin tarafta Luyindama bos iken Taylan gibi cevre kontrolu olmayan ve arkasinda topa baski yapabilecek bi adam oldugunu gore gore topu Taylan'a atmasaydi.Taylan ne kadar hataliysa golde Muslera'nin da o kadar hatasi var bunu yazmak istedim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sakami yapiyorsub sen ya Taylana en yakin adam 3 4 metre mesafede uc dort tanr pas opsiyonu var zaten adam topu baskidan kaptirmadi teknigi olmadigi icin topu stop edemedigi icin kaptirdi top 2 metre acildi adam gedi aldi muslera napsin taylana verme berkana verme Lyundamaya verme kime verecek topu burdan Musleraya suc bulmak bilmiyorum nasil bisey pes

Sakami yapiyorsub sen ya Taylana en yakin adam 3 4 metre mesafede uc dort tanr pas opsiyonu var zaten adam topu baskidan kaptirmadi teknigi olmadigi icin topu stop edemedigi icin kaptirdi top 2 metre acildi adam gedi aldi muslera napsin taylana verme berkana verme Lyundamaya verme kime verecek topu burdan Musleraya suc bulmak bilmiyorum nasil bisey pes

Sen bi okudugunu anla oyle gel konusalim.Taylan'in bunlari yapabilecek kapasitede olmadigini yazdim oraya bu kadar saldirmana gerek yok.Sakin ol biraz.Sen kendi takiminda oynayan adamin neler yapabilecegini tahmin edeceksin.Muslera topu atiyosa Taylan'a onun boyle bisey yapabileceğini tahmin edecek.Luyindama yan tarafinda bombos dururken ceza sahasi onundeki Taylan'a topu atiyosa benim gozumde hata yapmistir.Taylan'i tercih ettigi icin degil Taylan'in yapamadigi seyleri bilmesine ragmen topu ona attigi icin hatali Muslera.Ayrica benim gorusum bu,senin fikrine uymuyo olmasi "saka mi yapiyosun""pes" gibi kelimeler kullanmani gerektirmiyo.

Reziller!

Morutan cikti ve Cica biz oynamayi biraktik.
2-0 devam eden maci inzivaya cekilip rölantide devreye götürecegimiz yerde sanki mac bitmeye yakinmis ve gerideymisiz gibi paldir küldür saldirdigimiz bir ataktan sonra golü yiyip devreye 2-1 girdik. 2.yari anadolu takimindan beterdik, defans bile yapamadik. babel'in oyuna girecegini duymamizdan sonra mac bitmisti aslinda. öyle de oldu. genclerin emeklerine yazik oldu.

2-0 devam eden maci inzivaya cekilip rölantide devreye götürecegimiz yerde sanki mac bitmeye yakinmis ve gerideymisiz gibi paldir küldür saldirdigimiz bir ataktan sonra golü yiyip devreye 2-1 girdik. 2.yari anadolu takimindan beterdik, defans bile yapamadik. babel'in oyuna girecegini duymamizdan sonra mac bitmisti aslinda. öyle de oldu.

Sikinti olan istek bile yoktu .
Ne bir sut ne acele bir tac…

Sanki 2-2 iyi - 1 puan 0 puandan iyidir diye bi algi vardi.
Kimsede sorumlulugu almadi.

Ömer Bayram bildigimiz gibi , hep ayni haraketler.
Morutan cikti zaten önde top oynamadi bizimkiler.
Mou‘a 1 tane Top geldi onuda kaleye vurdu!

Berkan ve Taylan bugün cok kötü oynadilar!
Musleraya büyük bir ? .

Niye Taylana oynarsin be Adam ….

Takimda 2 yari ruh felan kalmamis.

Sen bi okudugunu anla oyle gel konusalim.Taylan'in bunlari yapabilecek kapasitede olmadigini yazdim oraya bu kadar saldirmana gerek yok.Sakin ol biraz.Sen kendi takiminda oynayan adamin neler yapabilecegini tahmin edeceksin.Muslera topu atiyosa Taylan'a onun boyle bisey yapabileceğini tahmin edecek.Luyindama yan tarafinda bombos dururken ceza sahasi onundeki Taylan'a topu atiyosa benim gozumde hata yapmistir.Taylan'i tercih ettigi icin degil Taylan'in yapamadigi seyleri bilmesine ragmen topu ona attigi icin hatali Muslera.Ayrica benim gorusum bu,senin fikrine uymuyo olmasi "saka mi yapiyosun""pes" gibi kelimeler kullanmani gerektirmiyo.

Hakaretmi ettik yoo eee sendeki bu tavir nedir
Taylan baski altindayken topu atsa eyvallah haklisin taylanda bombos lyundamaya verse o top geri musleraya doncek topu stop etmeyi beceremiyorsa oynamayacak sevgili hocamiz baska birini koyacak koca Galatasaray anadolu takimina donmus orta sahasindaki adam gorevi topu cikarmak olan adam 3 metre yaninda adam yokken topu stop edemiyor ama muslera suclu acaip geldi bana

Hakaretmi ettik yoo eee sendeki bu tavir nedir
Taylan baski altindayken topu atsa eyvallah haklisin taylanda bombos lyundamaya verse o top geri musleraya doncek topu stop etmeyi beceremiyorsa oynamayacak sevgili hocamiz baska birini koyacak koca Galatasaray anadolu takimina donmus orta sahasindaki adam gorevi topu cikarmak olan adam 3 metre yaninda adam yokken topu stop edemiyor ama muslera suclu acaip geldi bana

Taylan kadar suclu diyorum Muslera icin Allah Allah ya.Ozeti izle Taylan'in arkasindaki adam 3-4 metre mesafede degil.Senin 5 metre yakininda stoperin varken 10 metre ilerideki adama topu atiyor ve o adamin arkasinda baski oluşturabilecek adam varsa topu atan kisi de hatalidir neyi sorguluyorsun burada anlamadim gitti.
Ayrica Taylan'in teknik kapasitesinin ne denli kotu oldugunu herkes biliyo Muslera da biliyodur heralde.

yusuf'un bir tarafini yirtmasi disinda sadece bizim ikramlarimizdan dolayi pozisyon buldu kasimpasa. hic bir sey bilmiyorsan gecen seneki orta sahaya dönersin feghouli taylan kilinc diye. sagda morutan solda baris yaparsin.

devrede berkan ve diagne cikmali, taylan ve mustafa girmeli diyordum ama taylan'in idman performansi rezalet olmasa bu kadar hata yapmazdi. tabi her gün oyuncularla antrenman yapan ben degilim ama hoca kadrosunun fiziksel durumunu bilmiyor net olarak. mustafa baslasa 2 golü vardi.

yorgun kerem, bitik babel ve hata üstüne hata yapan berkan-taylan ikilisi. daha aanholt bitti, boey yorgundu derken elimizde bi feghouli bi mustafa vardi is yapacak macin sonunda. ikisi de pozisyon buldu 1er tane.

3.oyuncu emre kilinc olsa bir ihtimal golü yoklayabilirdik ama onu hic kullanmiyor. 2 adamla gol falan atamayiz. kanatta kim var, orta sahada kim var belli degildi. mustafa sol beke kadar gelip adam kovalarken bizim patrick efendi rahat rahat takiliyordu bi ara.

Ozet ve guvendigim yazarlarin yorumalarini baz alarak yazayim;

- Morutan gayet iyi isler yapmis her iki golde de. Ikinci golde cok cok iyi hatta.
- Cicaldau yine her pozisyonun icinde olmus (ozetlerde olanlar) ve zaten yine golunu atmis
- PVA 2.golumuzden sonra neden ofansta kasiyor bu mac trafigi yorgunlugu ortadayken ? O kanattan gelisen atak gol oluyor ondan oncelikli beklenti defansi saglam tutmasi.
- Boey, nazar nazar diyoruz. Bu nazar degmesi degil. Ilk gol, hatanin buyugu onda. Rakibini birakmis, onde olup rakibi bozmaliydi zaten diyorum, oyuncunun sayfasinda ilk sayfalarda da yazmistim, defansif acidan eksiklikleri var. Uzerine dusulmesi gerek. Adam kaciriyor ya da pozisyon alamiyor. Bugun cezayi kesmis rakip.
- Ikinci gol, Taylan... Abi yok iste bu adam o bolgenin oyuncusu degil. Muslera'ya kizanlar, orada kalecilik birsey yok ki. Oyun kuruc = Taylan ve top istiyor gayet de temiz atiyor. Orta saha oyuncusu topu oyle mi kontrol eder ? Kalesine dogru yonelerek topu alir yanlara veya geri donup hucuma tasir topu. Sacma sapan bir kontrol, zaten o bolgenin oyuncusu olmadigi kalite olarak maalesef en fazal rotasyon olur.
- Kerem iyi durdu. BAY icin cok bir yorum yapamiyorum goremedim herhangi birsey ama ikinci golde agir agir neden takilmis anlamadim. Morutan ise tam tersi rakibi hizlica gecip baya golu almis bize. Kerem duzgun vurus.
- Nelsson hala alisamamis
- Takim 6 numara istiyor
- Feghouli falan, gerek yok her macta. Kasimpasa'ya karsi genclerle daha iyi olabilirdik. Feghouli zaten yorgundur diye dusunuyorum.
- Mostapha, guzel vurmus kaleci cok iyi cikarmis. Ama bu tip pozisyonlari gol yapmasi lazim. Sabirla bekliyoruz o kirilma anini. Basaracak inaniyorum.
- Diagne, o golu atmaliydin.

Hayirlisi olsun, buyuk dersler cikarmamiz lazim. Yenilen iki golde ozellikle ikincisi bireysel hata. Ilki ise defansif sorunumuz.

Ben yazimda Taylan'i savunmadım zaten les gibi oynadi.Arkasi donukkem bile topu alan adam cevre kontrolu yaparak top kontrolu yapar ya da kararini erken verip rakibini baskisini kirar.Taylan bunu yapabilecek kapasitede bi adam degil keza Berkan da.Muslera'nin hatali olmasinin nedeni sag yakin tarafta Luyindama bos iken Taylan gibi cevre kontrolu olmayan ve arkasinda topa baski yapabilecek bi adam oldugunu gore gore topu Taylan'a atmasaydi.Taylan ne kadar hataliysa golde Muslera'nin da o kadar hatasi var bunu yazmak istedim.

haci muslera luyindamaya verse farketmiyor ki top dolaşıp geri geliyor 5 saniye sonra ayni pozisyonun benzeri.

Mac içinde ayni şey 20 kere olursa hata da olur gol de.
Pozisyonda musleralik olay yok taktigimiz hatali .

Hoca bir numaralı hatalı kişi. Basit oynatamiyor takıma 50 kere paslasip atağa çıkıyoruz her 10 atakta 4 u basarili oluyor 6si kontratak olarak kaleye geliyor.
Yapılması gereken tek şey takimin kanatlara yayılıp boşa kaçması ve defanstsan şişirmek.
Marcao ne kadar yerden oyun kurmada basariliysa luyindsma da havadan ayni şekilde yanindakine pas atarken sorun olabiliyor ama enteresan bir sekilde 50 metre ters pas atabiliyor herif.
Birde mızrak çuvala sızdırmaya çalışıyoruz paso.

Sen marcao ile oynadığın, seri-onyekuru ile oynadığını oyunu kerem-taylan nelsson ile oynayamazsin yahu. Birimdir diyene kadar yine defalarca gereksiz puan kaybedip yaz bana diyecek sonra ahlayip vahlayip 2 gol diye çok aglariz

2-0 önde oldugun maci bile kazanamiyorsan sampiyonluk hayal.

bjk bile dün 10 kisiyle 1-0 bitirdi maci üstelik gol pozisyonlarina da girdi

aybaba‘nin gönderildigi gibi bizde de sorun teknik ekipte

Birde kendini her halttan haberi olanlardan sayanlardan korkacaksin bu ulkede. Cirkef, itici ve genelde akillari geriden gelenler bunlar cunku. Ornegi cok malesef.
alayi bos beles,takimdan hocadan bende memnun degilim pekde,bunlar akbaba sürüsü, sıkıntı oldumu,bir bk biliyormuş gibi leş les konuşurlar,sorun ne olursa olsun hep aynı seyi söylerler, isler iyi giderse bu sefer iyi oldu demekten imtina eden zavallı tipler..Her seye itiraz edince bir bka yaradıklarını zannediyorlar..

GM1900 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu resme iyi bakın

3 yıldır neden her maç rakipler önde basıyor anlarsınız
3 yıldır neden defanstan top çıkaramıyoruz
Neden stoperler arası uyuz pas zorumdayız
Neden sürekli bireysel hatadan gol yiyoruz
Anlarsınız

Bizim ileri 4’lü ile geri 6’lı arasında kaç metre var bir bakın Allah aşkına, Peygamber aşkına

Bekler kanatların olması gereken yerde
Çünkü onların ilerde görevi var, top taşıyıp hatta sıfıra inip orta falan yapmaları gerekiyor
(Asıl olmaları gereken yeri işaretledim)

Kanatlar resimde dahi yok !!!!
rakip sahamızda 6 kişi basarken rakip sahada rakibin kucağında hareketsiz bekliyorlar

10 numara orta göbekte, gölgesi görünüyor işaretledim, o da rakibin kucağında

Bu yerleşim, hareketsiz kanatlar, hareketsiz ortasaha 3-4 senedir hep böyle
Biz de burda top kaptırdı, çöp, tuu Abv diye oyuncuları suçluyoruz
Hoca da kolayını bulmuş, yine kadro kalitesiz demiş (her zaman bir fernandı bulamıuorsunuz ne demek yaa)

Ortadaki koskoca sarı alana bakın
Sadece 1 oyuncu var

Yazıyla BİR OYUNCU

Rezaletten başka birşey değil

IMG_4083.JPG

Üst Alt