⚽ SL 21/22 H:30 | Gaziantep FK 3-1 Galatasaray | MS | 20 Mart - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:30 | Gaziantep FK 3-1 Galatasaray | MS | 20 Mart

Sportif başarı anlamında söyledim. Bir tane adam gibi ortasaha 3üne bedel olurdu. Kadro yapılanması berbat. Bonservis bu kadar kolay saçılmamalıydı.

Sportif başarı iki lig şampiyonluğu. Feghouli’ye 5 yılda giden para 20 kağıt falan vardır. Tutar tutmaz ayrı mesele de transfer politikası hem zorunlu hem de doğruydu. O yüzden öyle dümdüz sayıp karşılaştırmak saçmalık. Bizi bu günlere iten sebep o harcamalar zaten direkt.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu yaşıma kadar hayatımda ilk defa Galatasaray'ı tuttuğuma bin pişman oldum. Çok kötü sezonlar gördüm ama her defasında iyi ki Galatasaray'lıyım demiştim. Artık Galatasaray'lı olduğuma utaniyorum. Burak Elmas'ı da ibra edenlere hakkımı helal etmiyorum. Burak Elmas gidene kadar bu takımı desteklemeyi resmi olarak bırakıyorum bu maçtan sonra. Yeni sezon yeni başkan yeni teknik direktör gelene kadar ara veriyorum futbola.

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
@Keramettin TANRIVERDİ arkadasi alalim dinlensin biraz

Bu yaşıma kadar hayatımda ilk defa Galatasaray'ı tuttuğuma bin pişman oldum. Çok kötü sezonlar gördüm ama her defasında iyi ki Galatasaray'lıyım demiştim. Artık Galatasaray'lı olduğuma utaniyorum. Burak Elmas'ı da ibra edenlere hakkımı helal etmiyorum. Burak Elmas gidene kadar bu takımı desteklemeyi resmi olarak bırakıyorum bu maçtan sonra. Yeni sezon yeni başkan yeni teknik direktör gelene kadar ara veriyorum futbola.

Siktir git antuya

Sana yakışmayan bir post olmuş. Evet hepimiz sinirliyiz, üzgünüz ama bu takım bizim herseyimiz. Sonuç ne olursa olsun.

İki çift lafımda namussuz hakemlere.Ulan dinsiz namussuzlar..
Bıktırdınız lan.

Ama böyle pısırık ruhsuz gerizekalı oyuncuların olduğu yerde bu şerefsiz hakemlerde her maç seni ezer.

burak elmas inşallah seni bir yerde görürüm..

Gelelim faruk süren,fatih altaylı,dursun özbek,ünal aysal vss sözde Galatasaraylılar sizinde yatacak yeriniz yok.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mutlaka radikal kararlar alınmalı kulüp adına sorun sadece hoca değil torrent gitmeli fakat yönetim kalırsa yine benzer durumdan kurtulamayiz maalesef komple değişime ihtiyacımız var artik

Gedsondu ilk sırada 8-10 a alinabilirdi Morutan+ Cica fiyatına. Barış alperde ışıtanin transferi onada 2 filan verildi. Al sana transfer listesi ve paranın nereye gittigi. Solbakken de listedeydi vs. vs. Ben bişey demiyorum kardeşim istediğin gibi düşünebilirsin. Ama gerçekler böyle
Diyelim, şu veya bu sebeple Gedson işi olmadı. Peki adeta tapılan futbol aklımız ve biatçısı scout ekibi, 6-7 milyon bonservisle takımın ihtiyacını karşılayacak başka oyuncu bulamadıysa, kabahat onlarda mıdır, yoksa imkanlar ölçüsünde her istediklerini yerine getirmeye çalışan yönetimde midir sence?!..Son ana kadar uğraşılan Gedson alınamayınca, Ahmet Bulut' un Assuncao ittirmesine muhtaç kalınmasında teknik heyetin ve -sözümona- scout ekibinin hiç mi kabahati yok?..Orta saha hattının yetersizliğini bilmeyen tek bir Allah kulu yokken, birbirlerinin g.tünü kaldırmaktan başka ne yaptı bu herifler?..

Agalar penaltı basit tamam da berkan ın müdahaleden sonra ki duruşuna ne diyecegiz... "vurdum ama bilerek olmadı diyor" resmen. hakem atlar tabi! Oyununa baksana sen ya.. Bu kadar beyinsizlik olmaz yemin ederim

Ne kadar gerizekalı varsa takıma toplamışlar.ne itiraz etmiyi biliyorlar ne bir ağırlıkları var.kırk yılda hakeme itiraz ederler yumuşak yumuşak ağlak ağlak itiraz ediyorlar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lan iki defa kereme arkadan ayagina basma var faul bile calmadi. Tam komedi. Ama penaltiya gelince hemen cart diye cal, halbuki temas orda tabana. Keremin pozisyonlari faul degilse o hic penalti degil.

Diyelim, şu veya bu sebeple Gedson işi olmadı. Peki adeta tapılan futbol aklımız ve biatçısı scout ekibi, 6-7 milyon bonservisle takımın ihtiyacını karşılayacak başka oyuncu bulamadıysa, kabahat onlarda mıdır, yoksa imkanlar ölçüsünde her istediklerini yerine getirmeye çalışan yönetimde midir sence?!..Son ana kadar uğraşılan Gedson alınamayınca, Ahmet Bulut' un Assuncao ittirmesine muhtaç kalınmasında teknik heyetin ve -sözümona- scout ekibinin hiç mi kabahati yok?..Orta saha hattının yetersizliğini bilmeyen tek bir Allah kulu yokken, birbirlerinin g.tünü kaldırmaktan başka ne yaptı bu herifler?..
Şimdi 4'lü pufidik özel deri döşemeli İtalyan işi koltukta oturup ben olsam bu halde olmazdı takım diyordur Mr. Profesör.

Paralı lobisi güçlü hükumete yakın bir baskan cikarmamiz lazım. Abidik gubidik isimler degll ismi cismi bilinen futbolcuları kadroya katacak yönetim lazım

Üst Alt