⚽ SL 21/22 H:30 | Gaziantep FK 3-1 Galatasaray | MS | 20 Mart - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:30 | Gaziantep FK 3-1 Galatasaray | MS | 20 Mart

Ben torentin seneye kalmasını istemiyorum ama bu sonuclar ile alakali bas suçlu kesinlikle kendisi degil. Bu kadro rezalet kurgulanmis, oyuncularin yeteneklerinden bagimsiz. Berkan taylan ile yani takimin merkezinde oynayan adamlar ile biz kimseye baski falan kuramayiz. Taylan baya kötü bir 6, ayağı biraz iyi ama fizigi rezalet, berkan toplu oyunda hic yok. Topsuz oyunda da kötü olunca, futbolcu degil zaten.

Diyelim, şu veya bu sebeple Gedson işi olmadı. Peki adeta tapılan futbol aklımız ve biatçısı scout ekibi, 6-7 milyon bonservisle takımın ihtiyacını karşılayacak başka oyuncu bulamadıysa, kabahat onlarda mıdır, yoksa imkanlar ölçüsünde her istediklerini yerine getirmeye çalışan yönetimde midir sence?!..Son ana kadar uğraşılan Gedson alınamayınca, Ahmet Bulut' un Assuncao ittirmesine muhtaç kalınmasında teknik heyetin ve -sözümona- scout ekibinin hiç mi kabahati yok?..Orta saha hattının yetersizliğini bilmeyen tek bir Allah kulu yokken, birbirlerinin g.tünü kaldırmaktan başka ne yaptı bu herifler?..
Hocam bak ben biseyci değilim sana sadece yinetimlerin ne kadar kötü olduğunu anlaticak küçük bir bilgi vericem. Bu takim 3 senedir orta sahasiz tek kanatla ve forvetsiz oynuyor. Falcao yu taraftar aldırdı onu saymıyorum bile oda kimse kusura bakmasın taraftara yazar. Seri Lemina da demesin kimse Lemina kronik sakatti. Yönetimlere bu gözle bakarsın biraz umarım. Ayrıca Scout dediğin öyle kolay iş değil 10 adam alırsın 3-4 u tutarsa opte başına koy. Ve tuttrurma oranımız hiçte kötü değildi. Marcao Nelson Kerem + alt yapıdan ozan. Bu adamlar sayesinde kulüp ekonomisi döndü ve dönecek belkide. Onyekuru da Scout say biz yasattiklari ortada. Muslera da Terim zamanı Hagi de Terim zamanı geldi. Belki bir tek Sneijder Ünal Aysal sayesinde en güzel transferlerden biri oldu. Neyse benim düşüncem böyle katılırsın katilmazsin sorun değil ama bildiğim tek birşey var oda artık bu takımın başına adam gibi bir yönetim gelsin. 5 - 6 senedir gelen başarılar dahil sürekli rezillikler başımızda.

İnşallah satışından iyi gelir beklediğimiz futbolculara teklif gelir, yoksa transfer yapacak para da yok doğru dürüst. İşte o zaman tam avuçlarız.

Bazi pozisyonlar da okadar iyi oyuncularimiz var ki barcaya bile kafa tuttuk. Ama orta saha okadar les ki lige döndügümuz zaman böyle rakiplere karsi bile yenilebiliyoruz heleki deplasmanda. Sol kanat stoperler cok iyi. Sag kanat ve orta saha yok. Bu 3 oyuncu olsa barcayi bile gecebilirdik. Bu orta saha ile her deplasman maci zor oluyor cünkü üstünlük kuramiyoruz, hep gölge pres ne top kazanmak ne sertlik. Bundan maclar deplasmanda hep zor geciyor.

Kadro mimarisi Fatih Terim'e ait. Bir defa Berkan, Taylan gibi merkez orta saha oyuncularıyla pas oyunu oynayamazsın. Cicaldau desek o da umduğumuz gibi çıkmadı. Belki daha oturmuş, sistemli futbol oynayan takımlarda daha fazlasını gösterebilir ama bizim gibi kaos futbolu oynayan takımlar için iyi bir tercih değil. Hücum hattı desek Mustafa, Halil ve Diagne. Halil ve Diagne iyi bitirici değil. Mustafa yeteri kadar şans bulamadı. Yavaş yavaş ritim kazandıktan sonra tren çoktan kaçmıştı. Sonuç olarak pek çok kişi Terim gittiği için bu halde olduğumuzu düşünüyordur ama tam tersi onun oluşturduğu yanlış kadro mimarisi sebebiyle bu haldeyiz. Bu takım ancak ve ancak Barcelona maçlarında olduğu gibi topu rakibe vererek, hızlı, kontra oyunlarla oynayabilir. Onun dışında topa sahip olup, set oyunu oynaması çok çok zor.

Bu klübün cebinden ortaya para koyacak zengin bir başkana ihtiyacı var. Yok gençleşelim oynadıkça gençlerde gelişir modeli bizim gibi kulüplerde olmayacak işler

Veririm. Sonuçta yetenek olarak bulunmaz bir isim değil Berkan'ın maksimum edeceği şuan 8 milyon keşke pas tekniğine falan 1 seviye atlatabilse ama olmuyor ligte de konsantrasyon eksiliği var yaptırdığı penaltının başka açıklaması yok.
Berkan için 1 milyon verecek kulüp bulamazsiniz. Yanlış anlaşılmasın TL. olarak diyorum.

Antep son 8 maçta sadece bizi yendi. Malatyayı bile yenememişlerdi antepte. Varın siz düşünün gerisini. Bu takımı kuranlar Allahlarından bulsun. Taraftar da iyice fblilere döndü, barcelonadan fark yemedik diye methiyeler dizildi, ligde 4.hayali kuruldu. Avrupa maçındaki toplu defansı, tek maçlık motivasyonu bi kenara bırakın, ulan bu takım alt ligde bile ilk 4e giremez be.

Taraftarla arası açılan her kim olursa olsun açıldıktan sonra ağzıyla kuş bile tutsa olmaz onun için bozuntu elmas ve yönetiminin acilen gitmesi lazım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt