⚽ SL 21/22 H:32 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:32 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan

Fatih terim gitmeliydi gitti.
Ama sırf fatih terim düşmanlığıyla şu torrenti körü körüne savunan taraftar Galatasaraylıyım diye ortalıkda dolanıyorsunuz yaa yazıklar olsun size.
Senelerdir bıkmadınız isim fanatik yapmakdan.

Bırakın isim fanatikliğini sadece Galatasarayın menfaatini düşünün yeter arkadaş.bitirdiniz koca Galatasarayı..

Transferleri körü körüne savun, futbolcuları körü körüne savun ,başkanları körü körüne savun yeter arkadaş yeter..

Yahu şu transfer döneminde yapılan transferlerden şu durumlara gelmemiz o kadar açıkdıki bunu görmeyen başkanında teknik adamlarında yatacak yeri yok.

Adamların zamanında beğenmeyip gönderdiği zajc bizim tüm orta sahalardan iki gömlek üstün.Zajcda ne kadar iyi tartışılır.Düşünün yani bizim takımdaki oyuncuların durumunu.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

20 milyonluk 2 tane stoperle oynamak bu liginen büyük mallıgı

lazyonun elinde 4 tane stoper var 3ü zaten çöp

bu ligte kupa alacam diyorsan komple hucum attın skorer olacak bukadar basit

Bas bas bağardık burada.Yerli oyuncu tercihini kale ve defans hattında yapmak lazım dedik.

Ama bizim başımızdaki çapsızlar bırakın defansı yerli yapmaya kaleye iki tane yabancı koyuldu.
Yemin ederim dünyanın en aptalca yönetilen klübüyüz.

İşin en acı tarafı bizim iş bilmez taraftar uçuyor ya keremi 20 milyona satanın,marcaoyu 20 milyona satanın falan filan..

Bunlara teklif bile yokdur diye düşünüyorum..Teklif olursada 10 milyondan fazla kimse vermez.

Bunun üzerine çıkan başkan adaylarına baktığımız zaman Allah yardımcımız olsun.

Crespo özellikle Berkan, Taylan ve Morutan'ı tek tek yer top çıkaramayız tek Babel üstünden oynamaya çalışırız onda da Osayi'de form seviyesi yüksek ne yaparsak yapalım işin içinden çıkılmıyor.
Dün de dedim adamların son durumlarına bakınca yapabileceğimiz hiçbir şey yoktu tek çaremiz kapanıp alan bırakmamaktı hatta Avrupa maçı formasyonunda oynamalıydık ama merkez de o kadar boşluk bırakırsak sonuç olarak cezayı kestiler bu takımın hocası Torent olabilir ama bizim onun için kurabileceğimiz 300-400 m euro'luk bütçe yok bizim ülke futbolunda set futbolunu üst düzey oynayabileceğimiz bir yapı yok o yüzden bir an önce Okan Buruk teknik direktör olması gerekiyor ve set futbolunu bırakmalıyız. İster beğenin ister sevmeyin bu takımdan maksimum alabilecek tek hoca Okan hocadır onun hariç kimse bunu başaramaz.

Mevcut kadromuzu oyunculara göre mevcut yetenek olarak 5 yıldız üzerinden puanlayacak olursam;

Muslera 2.5
Nelsson 4
Marcao 5
Pva 3
Ömer 1
Boey 2
Omar 2
Kerem 3.5
Berkan 2
Cica -
Taylan 2
Morutan 1.5
Emrek 2
Babel 3
Mohamed 3
Halil 2
Bya 1
Gomis 2

Gerisini siz düşünün. Forum ortalamasının görüşü bu olur hatta bazı isimlerde daha bile düşük olur. Bu kadro GS kadrosu karagümrük veya kayseri değil.

Bu sene çoğu maçı içim acıyarak izlemedim.Maçları seyrederken bizim ruhsuz sahada haklarını aramakdan aciz pısırıkları ve yeteneksiz oyuncuları izlerken sinir krizleri geçiriyordum.Şerefsiz hakemleri görünce sinir krizi geçiriyordum.bu yönden izlemedeğim iyi oldu.

Bu maçıda izlemedim.İyiki izlememişim..izleseydim Bu ruhsuz,pısırık oyuncular ve şerefsiz hakemlerler belliki gene beni yoracakdı.

Acınacak halimiz var cidden

2010-2011 sezonuna geri döndük

Hatta kalite olarak o sezondan bile kötüyüz rezalet bir kadro,hoca ve yönetime sahibiz

Yeteneği,kaliteyi falan bir kenarı bırakalım takımda adam akıllı işe yarar şekilde mücadele eden Marcao ve birazcıkta kerem haricinde oyuncu yok

Torrent başta olmak üzere
Muslera Omar,PVA,Taylan,Berkan,Babel,
Cicaldau,Gomis.. aşırı çöpler seneye bu isimlerle devam edersek yandı gülüm keten helva, muhakkak küme düşmeyi beceririz bu sefer

Bu gecede utandırdılar bizi çapsızlar sürüsü resmen iki adım ileriye pas atamayan reziller

Üst Alt