⚽ SL 21/22 H:32 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:32 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan

Barış alper,halil,kerem üçlüsünü oynatmayıp kollektif oyuna sıfır katkısı olan gomis ve babeli oynatırsan ki gomis aşırı bencil oynuyor tamam santrafor bencil olabilir nispeten normal ama bu adam sadece kendine müslüman bir gözü kör tabiri caizse

Asıl önemli olan sorun bence oyuncular maç seçiyor tabiki profesyoneller ki olsunlar da ama bu armaya gönül verdim demekle gerçekten gönül vermiş olmak arasında çok fark var sahada oyuna isyan eden ya da edebilecek bir tek muslera var o da kalecimiz diğerleri sezon sonu gelsin transfer parası alalım modunda gibiler

Fatih terimin düzeltemediği oyunu,yaratamadığı takım ruhunu bu stajerden devşirme hocadan beklemek yanlış olurdu zaten

İçinden bir lucescu çıkar mı diye bekledik ama yok çıkmıyor

Maçı izlerken sarı kırmızı takım bana galatasaray olduğunu hissetiremedi maçın hiçbir anında.Üzüldük galatasaray bu değil

Biz fb nin stadında çok mağlup olduk ama mağlup olurken daima onlardan iyi futbol oynamışızdır

bjk larin batchuayi alex ve pjanicle devam etmeyeceğini açıkladı adamlar 1.sınıf isimlerden sırf verim alamadı diye gönderiyor yöneticilik böyle olur bizde gönderecekleri adamların kalitesinde 1 tane adam bile yok durum çok vahim

bjk larin batchuayi alex ve pjanicle devam etmeyeceğini açıkladı adamlar 1.sınıf isimlerden sırf verim alamadı diye gönderiyor yöneticilik böyle olur bizde gönderecekleri adamların kalitesinde 1 tane adam bile yok durum çok vahim

heis o heriflerin 2si ztn kiralık ve bekleneni veremedi larin ise çok para istiyor b iht o yüzden gidecek geriye texera kalıyor onun için de ceyhun denen herif merak etmeyin gider demiş ama görecez gidecek mi bence heriflerin g.... patlamaya daha yakın.

Derbi fakiri yıllardan beri böyle

Başkan uğursuz oyuncular ruhsuz her şey ok birde işin bu boyutu var.
Derbi kazanamıyor bu kulüp. Hırslı başkanların olduğu dönemlerde hiç olmadı yenilmiyoruz ama o zaman bile zar zor işin içinden çıkıyoruz. Hem şampiyonluk icin oynamıyorsun hemde derbi kaybediyorsun dna'larımızın da içine ediliyor böyle.

Anadolu maçı kazanın, şampiyonlukları kazanacak kazanma ruhu olan oyuncuları alın şu kulübe.

Ben bu goruse katilmiyorum. Son 10 seneye bakarsak derbi kazanmada fener ile kafa kafayayizdir.

Birde soyle bir gercegin altini cizelim. Elimde suan istatistik yok ama son 20-25 sene bazli soyluyorum Galatasarayin cok ilginc bir yapisi var. Sampiyon olmadigimiz sezonlarda bir ikisi haric sampiyondan en az 20 puan fark yiyoruz.

Ama fenerbahceye bakarsak son 20 senenin en az 15inde kafaya oynamistir. Onlar genelde bitiricilik konusunda basarili olamiyorlar ve tarihleri son dk kacan sampiyonluklarla dolu.

Yani demem o ki son 20 senenin alinan puan ortalamasina bakarsak fener bizden baya bir usttedir diye dusunuyorum. Derbilerdeki son 20 senedeki fener hegemonyasi da bence bunun dogal bir sonucu.

Ben bu goruse katilmiyorum. Son 10 seneye bakarsak derbi kazanmada fener ile kafa kafayayizdir.

Birde soyle bir gercegin altini cizelim. Elimde suan istatistik yok ama son 20-25 sene bazli soyluyorum Galatasarayin cok ilginc bir yapisi var. Sampiyon olmadigimiz sezonlarda bir ikisi haric sampiyondan en az 20 puan fark yiyoruz.

Ama fenerbahceye bakarsak son 20 senenin en az 15inde kafaya oynamistir. Onlar genelde bitiricilik konusunda basarili olamiyorlar ve tarihleri son dk kacan sampiyonluklarla dolu.

Yani demem o ki son 20 senenin alinan puan ortalamasina bakarsak fener bizden baya bir usttedir diye dusunuyorum. Derbilerdeki son 20 senedeki fener hegemonyasi da bence bunun dogal bir sonucu.
Sırf fenere de değil, mesela vodafone açıldı acılalı galibiyet alamadık orda. Trabzon geliyo kendi sahanda 4 atabiliyo sana. Fenerle oynuyoruz 10 kere kaleye gidiyoruz yine yeniliyoruz.

Tamam Derbi kulübü olmayabiliriz ama hiç olmadı anadolu takımlarını yenerdik zirve yapardık, 2 senedir kulüp anlamsız bir yolun içine girdi. Anadolu takımlarına da deplasmanda üstünlük kuramıyoruz bu en tehlikeli olanı.

Maçtan önce MM arkadaşımın mekanına gelmiş ve kesin kaybederiz demiş. Kimse kimseyi sevmiyor demiş. Eğer gerçek ise ki arkadaşım Galatasaraylıdır, gerçekten çok üzüldüm ama kendimize, taraftara. Aslında takımda sorun olduğu birbirlerini sevmedikleri veya gruplaşmaların olduğunu görmekte çokta zor değil.
Sonuç olarak başarısızlığımızın da doğuşuna etken oluşturuyor yeteneksiz futbolcular topluluğu ve takım içindeki olmayan uyum. Hepiniz gidersiniz biz kalırız. Baş parmaktan saç teline kadar her kim bu sezon görevli ise teknik heyetinden futbolcusuna yönetiminden herkese HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ!

alex ile nasıl devam etmeyecekmişler.
Heriflerde 3 senedir yatan lens 2 senedir yatan adem var seneye de başkası mı yatsın dediler.

Beşiktaş Kulübü'yle 2+1 yıllık anlaşma sağlayan Teixeira, maaş artı imza parası dahil Siyah-Beyazlılar'dan 2.6 milyon Euro kazanacak. Sambacı'nın sözleşmesinde ek olarak başarı bonusları da olacak. Yıldız futbolcunun sözleşmesindeki 1 yıllık opsiyon ise tek taraflı olmayacak.10 Ağu 2021

2 tanesi zaten kiralık o maaşları Cl geliri olmadan veremeyeceğine göre başarı tam olarak hangi kısmı oluyor ?

Üst Alt