⚽ SL 21/22 H:32 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:32 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan

torentin suçsuz olduğunu düşündüren maddeleri yazıyorum

1)takımı terim kurdu ve kendi kurduğu takım oyuncuları güyya çok seviyorken terimi ,sevdikleri hocayı onları gs de oynatan hocayı yediler ,bunu yapan oyuncular kloppuda yer guardiolayıda yer.sorunun en ana kaynağı bi kere bu maddedir

2)terimin gitmesi gerektiği konu ayrı bi olay,terim geldiğinden beri bu leş ligte kaç sezondur bişey yapamıyor bi oyun oturtamadı yaptırdığı transferlerde bile bi istikrar yakalayamadı,terim şansını yitirdiği için gitmesi gerekiyordu ,mesele torentin getirilmesi değil başka hocada getirilse sonuçta terim zaten gitmeliydi.

2)oyun oynadıkları kendilerini zorladıkları tek tük maçlar var ,bu demek oluyorki bu oyuncuların olduğu takımda hiç bi hoca bunlara bişey yaptıramaz çünkü iş ahlakı yok,yazdım gene yazıyorum elmander gibi iş ahlaklı 11 oyuncun olsa sistemin dahi olmasa iş ahlakından dolayı antrenmanda sıkı çalışır ve sahada kora kor mücadeleyle gene başarılı olursun

3)torent böyle bi oyuncu grubuyla ilerlemek zorunda ,adam dündü sanırım cnn röportajında diyor ben oyuncularımın oyunundan memnun değilim ,adam gerçeği görüyor,takımı çalıştırıyor gerekeni söylüyor ama takım sahaya çıkıyor istedikleri zaman fıstık gibi uyguluyor istemedikleri zaman sanki hoca bişey yapmamış gibi bişey çalıştırmamış gibi ortalıklarda dolanıyorlar

4)bu adam ne kendi kurduğu takıma gelmiş ne devre arası gelmiş ne istediği transferler belki sadece pena yapılmış onun dışında istediği oyuncu alınmamış,kimi oyuna soksa şamar yiyor sokmasa şamar yiyor,tff mhk nın savaş açtığı ismail kartalların bilmem kargaların akbillerin hamsilerin elinden tutulduğu ittirildiği bi takımı yönetmiyor,adam her gerçeği bahsediyor ama gene yetersiz oluyor şomar yiyor

5)bu adam bir kere yaz sezonu geçirmeli istediği oyuncular alınmalı(öyle bi takım var ki şuan elde hocasız bile olsak gene bazı oyuncular takımdan gitmeli .çünkü bu grupla hiç bi sistem hiç bi taktik hiç bi anlayışla oynayamıyorsun ,torent olmasa bile bu takım gene değişmeli ,e madem böyle bi durum var o zaman torentin suçu ne arkadaş?)

6)terim kadar agresif adam var mı kenarda? bence yok ve ona rağmen onun olduğu dönemde bile bu sezon oyuncularımız hiç bişeye itiraz etmiyorlardı ,o zaman sorun torentin orda agresif olmasıyla alakalıda değil.

7)kendi gözlerimizle doğrandığımızı görüyoruz haftalardır ve buna ruhsuz oyuncu grubumuzda dahilken yahu el vicdana koyun torente bu ne sallamadır allah aşkına.bi bırakın adam kendi sistemini oturtacak oyuncular getirtsinde o zaman sorunluysa hep beraber gömelim adamı.

Dün ve bugün çok ciddi özel işlerim sebebiyle forumu ve derbiyi hiç takip etmedim ve skoru yaklaşık 5 dk. kadar önce oğlumdan öğrendim ( tabi o sinirden kafayı yemiş vaziyette küfür ediyor halen). Ben zorunlu olarak izleyemedim bu maçı ama şunu anladım ki izlemediğiniz zaman hiç sinirlenmiyorsunuz da aslında. İstemeden bunu öğrenmiş oldum. Açıkçası hosuma gitti bu durum ve sezon sonuna kadar uygulama kararı aldım. Şiddetle tavsiye ederim.

Ruyamda fb 2-1 alıyordu.haritaya gore de fb sansli.dincer guner Gs demis ama sanmıyorum.bizimkiler pozisyona girse bile kacirir,yediğimiz goldeki acemilik ortada zaten
Ilkyari sonu yorumumdu bu,ah ah.ne dincer guner ne digerleri başedemez benimle mac haritasi yorumunda da,futboldaki ongorulerde de öyle.dunku bjk macina bakip 1 de basabilirdiniz iddiada bu maca.ayni saatte ve istanbulda oynaniyo neticede di mi ?2023 mayisi bekliyorum Galatasarayim,bayraklar hazir👨‍💻

Yedigimiz ilk golden sonra kapadim maci cunku o dakikaya kadar dahi zor dayandim izlerken.. Ne oynadigimiz ne yaptigimiz belli degildi. Bitmek bilmeyen geri paslar, pas hatalari, organize olamamis bir takim. Rakip cok mu iyiydi ? Hayir. Ama bizi izlerken gozlerim kanayinca ustune gol gelince, aldim cayimi biraz tv izledim sonrada uzandim dinlendim. Ara ara foruma bakarken skoru takip ettim. Bu sezonun son onemli maciydi ve bu ruhsuzlari boyle gormek canimi sikmasin diye izlemedim baska da bir sebebi yok. Seneye, hic sanmiyorum, buyuk degisim olmadigi takdirde, birkac sene bizden bir yol olmaz. Maalesef.

Ilkyari sonu yorumumdu bu,ah ah.ne dincer guner ne digerleri başedemez benimle mac haritasi yorumunda da,futboldaki ongorulerde de öyle.dunku bjk macina bakip 1 de basabilirdiniz iddiada bu maca.ayni saatte ve istanbulda oynaniyo neticede di mi ?2023 mayisi bekliyorum Galatasarayim,bayraklar hazir👨‍💻
Kim ne derse desin senin astral yorumlarını hep dikkate alıyorum Sergen'ciğim. Tebrikler tekrar.

Yedigimiz ilk golden sonra kapadim maci cunku o dakikaya kadar dahi zor dayandim izlerken.. Ne oynadigimiz ne yaptigimiz belli degildi. Bitmek bilmeyen geri paslar, pas hatalari, organize olamamis bir takim. Rakip cok mu iyiydi ? Hayir. Ama bizi izlerken gozlerim kanayinca ustune gol gelince, aldim cayimi biraz tv izledim sonrada uzandim dinlendim. Ara ara foruma bakarken skoru takip ettim. Bu sezonun son onemli maciydi ve bu ruhsuzlari boyle gormek canimi sikmasin diye izlemedim baska da bir sebebi yok. Seneye, hic sanmiyorum, buyuk degisim olmadigi takdirde, birkac sene bizden bir yol olmaz. Maalesef.

aynen öyle,2 hücum yaptık bocaladılar torrent barça maçının yarısı kadar bile önemsememiş bu maçı

Ikinci golden önce Serdar Dursun'un Taylan'a yaptigi foul'ü biz yapsak 1 ay konusurlardi bunu.

VAR denen lanet olasi sistem ne boka yariyor arkadas. Kafalarina göre kullaniyorlar. Pozisyonun tekrarina bakin yavas cekimde Taylan'in aldigi darbe yüzünün seklini degistiriyor net bir sekilde, bunu nasil göremezler kontrol ederken. Böyle bir sey olamaz.
Tertemiz golümüz de verilmedi.Adaletli bir ortamda bu oyuna rağmen 1-1, 2-2 bitecek bir maçtı.O kadar sahipsiziz ki.Gsnin vur ensesine al ekmeğini.

Van persie'nin gol attığı maçta ki gibi ruhsuz bir oyun ve mağlubiyet. Sanırım riekerink vardı.

Utanmaz herifler birde mac öncesi çok iyi hazırlandık diye demeç verdiler.

Bu takımdan tiksindim yemin ediyorum, yeni gelecek başkan bunları bir şekilde satıp 8-9 oyuncu alması lazım yoksa toparlayamayız. Hedef sahibi olmayan oyuncu gurubu ile başarı gelmez. Bu takımın acil dağıtılması lazım.

Babel - sözleşme sonu
feghouli - sözleşme sonu
arda - sözleşme sonu
pena - kiralık geri dönüş
pulgar - kiralık geri dönüş
halil - kiralık geri dönüş

muslera - Bir şekilde anlaşıp, tazminatsız yollar ayrılmalı
cicaldau - satış
morutan - satış
gomis - kesinlikle uzatılmamalı

i.çipe - def edilmeli
barış alper - kiralanmalı

okan - geri gelmeli
akbaba - geri gelmeli (yedek)

okan (batuhan şen yedek)

omar(boey) nelson marcao v.anholt

okay ( salih özcan)

yabancı 8 yabancı 8

yunus mohamed kerem

Yabancı sınırı değişmezse en azından önümüzdeki sezon bu planlama yapılmalı. nelson, marcao, kerem satışı olursa ona göre planlama değişmeli. Diagne 1 yıl daha kalırsa yedek forvet olur.

Alınması muhtemel yerliler:

umut bozok
eren elmalı
fenerden berke
kaan ayhan
mert müldür
abdulkerim bardakçı

Açıkçası favori zaten onlardı. Hem son haftalarda çıkışları vardı hem de bizim ayakta duracak halimiz yoktu. Kısmen Avrupa maçları acaba ölçü olur mu kapanıp bir tane sıkıştırır mıyız düşüncesi vardı ama maçta böyle bir uygulama olmadı. Konsantrasyon olarak oyuncularımız Avrupa ile aynı kafada değildi. Torrent'in hataları var ama kadro gerçekten inanılmaz kötü. BAM orta sahasının daha kötüsünü kurmuşuz resmen. Özellikle Çika'ya verilen paraları gidip fakir fukaraya dağıtsaydık hiç yoktan hayır yapmış olurduk. Ben son dönemlerde bir oyuncunun sahada olup da bu kadar görülmediğini hiç görmemiştim. Yani Casper oynasa onu bile birkaç kez görürdük herhalde. Taylan zaten kesinlikle bizim seviyemizde bir oyuncu değil, yedek bile olmaz. Berkan ise iyi bir takımda faydalı bir parça olabilir. Gomis zaten artık finale gelmiş, Babel de saman alevi. Kerem de sakatlıktan çıkınca ileri hattımız da çok kötü oldu. Yani orta sahan bu kadar kötü, hücum hattın bu kadar kötüyken deplasman derbisinden nasıl galibiyet çıkaracaksın ? Neyse ki onlar da kötüydü de maç böyle bitti. Karşımızda iyi oynayan bir takım olsaydı farklı bir skor çıkabilecek bir maçtı. O derece kötüydük.

Bir de her yerde Arda paylaşımları görüyorum. Tamam abi adam artık kariyerini bitirdi, 200 kilo olmuş falan filan ama sanki her şey çok düzgünmüş de tek sorun Arda'ymış gibi tüm ihale Arda'ya kalmış. Evin duvarları yok millet perdelerin rengi kötü olmuş onunla uğraşıyor. Arda'ya bayıldığım için demiyorum bunu. Adamın durum belli zaten, torpille geri döndü, fiziksel, mental olarak bitik durumda. Bu adama eleştiri yapmak bile gereksiz yani.

Her neyse işkence sezonu bitti artık. Ligin kalanında alt yapıdan potansiyeli olan gençlere görev verilsin de heyecan duyacak bir şey olsun elde. Ha o alt yapıda bu Taylan'ı, Çika'yı, Gomis'i, Babel'i kesebilecek oyuncu yoksa o altyapıya da kilidi vursunlar.

Babel - sözleşme sonu
feghouli - sözleşme sonu
arda - sözleşme sonu
pena - kiralık geri dönüş
pulgar - kiralık geri dönüş
halil - kiralık geri dönüş

muslera - Bir şekilde anlaşıp, tazminatsız yollar ayrılmalı
cicaldau - satış
morutan - satış
gomis - kesinlikle uzatılmamalı

i.çipe - def edilmeli
barış alper - kiralanmalı

okan - geri gelmeli
akbaba - geri gelmeli (yedek)

okan (batuhan şen yedek)

omar(boey) nelson marcao v.anholt

okay ( salih özcan)

yabancı 8 yabancı 8

yunus mohamed kerem

Yabancı sınırı değişmezse en azından önümüzdeki sezon bu planlama yapılmalı. nelson, marcao, kerem satışı olursa ona göre planlama değişmeli. Diagne 1 yıl daha kalırsa yedek forvet olur.

Alınması muhtemel yerliler:

umut bozok
eren elmalı
fenerden berke
kaan ayhan
mert müldür
abdulkerim bardakçı
Kaan Ayhan ve Umut Bozok kesinlikle alınmalı.

Ikinci golden önce Serdar Dursun'un Taylan'a yaptigi foul'ü biz yapsak 1 ay konusurlardi bunu.

VAR denen lanet olasi sistem ne boka yariyor arkadas. Kafalarina göre kullaniyorlar. Pozisyonun tekrarina bakin yavas cekimde Taylan'in aldigi darbe yüzünün seklini degistiriyor net bir sekilde, bunu nasil göremezler kontrol ederken. Böyle bir sey olamaz.
Var ellerinde birde saranla yayinciyida ele gecirecekler servet y. Zaten dağ gibi arkalarinda. Seneye isimiz baya zor yine

Derbi fakiri yıllardan beri böyle

Başkan uğursuz oyuncular ruhsuz her şey ok birde işin bu boyutu var.
Derbi kazanamıyor bu kulüp. Hırslı başkanların olduğu dönemlerde hiç olmadı yenilmiyoruz ama o zaman bile zar zor işin içinden çıkıyoruz. Hem şampiyonluk icin oynamıyorsun hemde derbi kaybediyorsun dna'larımızın da içine ediliyor böyle.

Anadolu maçı kazanın, şampiyonlukları kazanacak kazanma ruhu olan oyuncuları alın şu kulübe.

Üst Alt