⚽ SL 21/22 H:35 | Galatasaray 2-3 Sivasspor | MS | 1 Mayıs - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:35 | Galatasaray 2-3 Sivasspor | MS | 1 Mayıs

Şu Taylan için benle yaz boyu tartışan bir kaç arkadaş umuyorum birazcık da olsa utanma hissediyorlardır. Taylan-Josef değişsek şampiyonduk dedim diye dalgaya alıyorlardı kendilerince. Göz var izan var, izan yoktu pek gerçi umuyorum farkındalık gelişmiştir bazılarında.

Yazacağım mesajdan torrenti savunduğum anlamı çıkmasın ama forumda halen polyannacılık yapanlar görüyorum. Sanki hoca değişince herşey düzelecekmiş gibi mesj atanlar var. Değil hoca değişikliği klopp, guardiola,tuchelide aynı anda takımın başına getirsen bu takımdan bir b.k olmaz. Transfer anlamında devrim gerekiyor. En az 7-8 kaliteli transfer şart bu takıma. Yoksa çok daha o gitsin bu gelsin mesajları atarsınız.

Seneye de ümit yok beyler boşa kürek çekiyoruz hem siyaset hem yöneticiler bizi bu hale getirdi. Transfer haberlerini takip ederek zamanınızı boşa harcamayın F1 takip edin yada başka bir spor dalı ile uğraşın. Dekoder alarak TFF tiyatrosuna gişe kazandırmayın

FRsksmcXMAEu_T3

Galatasaray'ın tarihinde bu kadar sahipsiz kaldığı bir dönem yoktur sanırım. Vasıfsız, pısırık, ezik bir başkan ve yönetim...

O kendilerini bir halt sanan liseli fosiller, kendilerini Galatasaray'ın sahibi sanan kodamanlar, kasada hesaplara aktarılacak para olmayınca Metin ve Eşref gibi iki vasıfsızın karşısına sağlam ve güçlü bir aday bile çıkarmadılar. Galatasaray'a sahip çıkmadınız ya hepinize yazıklar olsun. Şu rezalet hepinizin eseri.

Yazacağım mesajdan torrenti savunduğum anlamı çıkmasın ama forumda halen polyannacılık yapanlar görüyorum. Sanki hoca değişince herşey düzelecekmiş gibi mesj atanlar var. Değil hoca değişikliği klopp, guardiola,tuchelide aynı anda takımın başına getirsen bu takımdan bir b.k olmaz. Transfer anlamında devrim gerekiyor. En az 7-8 kaliteli transfer şart bu takıma. Yoksa çok daha o gitsin bu gelsin mesajları atarsınız.
Yaw arkadas kasimpasanin alanyanin kadrolari ne ki sami ugurlu mugurlu fark yaratabiliyor allah askina cok buyutuyorsunuz bu ligi gozunuzde.

Yenik olduğu maçta ilk değişikliği 75te taraftar tezahüratıyla yaptı A

Renktaş yaptıda ,elini vicdanına koy ne değişti oyunda,gs 180 derece dönüş yaptı mı oyun anlamında?giren rezil çıkan rezil ,oyuncu oynamıyor ,yaw en agresif hoca terim değil mi?en sevdikleri hoca terim değil miydi?naptı bu takımdakiler koca 35 haftada?vallahi suçu torentte arayan yanlış yapıyor ,torent hoca değil diyelim,bu oyuncular oyuncu mu?eğer bunlar oyuncu değilse hoca hoca olsa ne yazar?niye çelişiliyor ben bunu anlayamıyorum.yaw takım yetersiz deniyorsa iki hoca gelmiş bişey değişmiyorsa hoca yetersizliği ile alakalı bişey yok demektir.hoca mı babel gomise kaçır ,muhammede boş arkadaşına atma veya taylana olum nolur lan gene kaptırsana yiyelim aynı golleri,musli canım benim uzaktan yemezssen darılırım mı diyor ?oynamayan yiyen yediren oyuncudur sen sabah akşam antrenman yap senin dediğini yapmayan oyuncudur.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Renktaş yaptıda ,elini vicdanına koy ne değişti oyunda,gs 180 derece dönüş yaptı mı oyun anlamında?giren rezil çıkan rezil ,oyuncu oynamıyor ,yaw en agresif hoca terim değil mi?en sevdikleri hoca terim değil miydi?naptı bu takımdakiler koca 35 haftada?vallahi suçu torentte arayan yanlış yapıyor ,torent hoca değil diyelim,bu oyuncular oyuncu mu?eğer bunlar oyuncu değilse hoca hoca olsa ne yazar?niye çelişiliyor ben bunu anlayamıyorum.yaw takım yetersiz deniyorsa iki hoca gelmiş bişey değişmiyorsa hoca yetersizliği ile alakalı bişey yok demektir.hoca mı babel gomise kaçır ,muhammede boş arkadaşına atma veya taylana olum nolur lan gene kaptırsana yiyelim aynı golleri,musli canım benim uzaktan yemezssen darılırım mı diyor ?oynamayan yiyen yediren oyuncudur sen sabah akşam antrenman yap senin dediğini yapmayan oyuncudur.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Güzel kardeşim iyi düşünüyosunda elindeki bu,doğal olarak sen sahada bişeyler değiştirmek için 75 dakika bekleme dene elinde ne var ne yoksa Gomis-Mohammed çift forvet yap Morutanı 11 başlat bişey yap madem öyle aynı takım niye Avrupa’da başarılıydı ? Oyuncu kalitesi berbat doğru ama kal hafta olmuş hoca geleli neden hala bişeyler göremedik ?

Sezon başında genç takım yapacağız diye yola çıktık şimdi bugün ligde sondan 4. haftadayız sahada Babel, Gomis, Semih, Muslera var. Ne ligde bir şey yapabildik ne takımı gençleştirebildik. Son 3 haftada bari altyapıdan gençlere şans verin önümüzdeki seneye belki birilerini kazanırız.

Üst Alt