⚽ SL 21/22 H:35 | Galatasaray 2-3 Sivasspor | MS | 1 Mayıs - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:35 | Galatasaray 2-3 Sivasspor | MS | 1 Mayıs

Güzel kardeşim iyi düşünüyosunda elindeki bu,doğal olarak sen sahada bişeyler değiştirmek için 75 dakika bekleme dene elinde ne var ne yoksa Gomis-Mohammed çift forvet yap Morutanı 11 başlat bişey yap madem öyle aynı takım niye Avrupa’da başarılıydı ? Oyuncu kalitesi berbat doğru ama kal hafta olmuş hoca geleli neden hala bişeyler göremedik ?

Renktaş yapmadı mı hiç? Gene küfür yedi morutanıda pulgarıda felanıda filanıda.kim oynasa küfr yiyor.sıkıntı kaynağı bu.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yaw arkadas kasimpasanin alanyanin kadrolari ne ki sami ugurlu mugurlu fark yaratabiliyor allah askina cok buyutuyorsunuz bu ligi gozunuzde.
Bu takımın problemlerinin en büyük kaynağı psikolojik. Yeni hoca getirmenin olayı budur zaten yav özellikle takip eden ilk haftalar için. Biz tam anlamıyla dibe vurduk. Zannedildiği gibi aşırı yeteneksiz bir takım yok ortada da anlatamıyorsun. Maç başı bir gol yiyen takım maç başı iki gol yemeye başladı yeni hocayla. Atamıyorduk , hakemler de alenen doğruyordu ama bu kadar kolay gol yemiyorduk. İnsanlar kendilerine bir gerçeklik yaratıp ona inanıyorlar , dolayısıyla kimseyi ikna edemiyorsun.

Bu takımın problemlerinin en büyük kaynağı psikolojik. Yeni hoca getirmenin olayı budur zaten yav özellikle takip eden ilk haftalar için. Biz tam anlamıyla dibe vurduk. Zannedildiği gibi aşırı yeteneksiz bir takım yok ortada da anlatamıyorsun. Maç başı bir gol yiyen takım maç başı iki gol yemeye başladı yeni hocayla. Atamıyorduk , hakemler de alenen doğruyordu ama bu kadar kolay gol yemiyorduk. İnsanlar kendilerine bir gerçeklik yaratıp ona inanıyorlar , dolayısıyla kimseyi ikna edemiyorsun.
Ne alakası var psikolojiyle orta saha merkez oyuncuların nerdeyse birlikte 60 maç oynadı daha golleri yok.

Stoperlerin gol atamıyor,bekte kim oynuyor belli değil,sağ kanat soru işareti bi ton yeteneksizliğin içinden psikolojik demek en kolay yolu

Ne alakası var psikolojiyle orta saha merkez oyuncuların nerdeyse birlikte 60 maç oynadı daha golleri yok.

Stoperlerin gol atamıyor,bekte kim oynuyor belli değil,sağ kanat soru işareti bi ton yeteneksizliğin içinden psikolojik demek en kolay yolu
Merkez ortasaha oyuncusu eksik diye 2 senedir yazıyorum zaten. 20 transfer lazım diyenlere benim sözüm. Bu takım mevcut eksiklerine rağmen bulunduğu sıranın takımı da değil.

Selçuk İnan futbolu bırakmamış olsa o bitik haliyle bile Berkan ve Taylan'ı cebinden çıkarırdı. O derece kötü bir orta saha ile oynadık bütün sezon. Bu sene transfer sezonu hangi gün başlıyorsa o gün üst seviye iki tane orta saha oyuncusuna imza attırmayacak yönetim ne seçime girsin, ne de o koltukta otursun.

Kendini kandirma, bu adamin basarisiz olacagi geldigi gunden belliydi.

Mucadele konusunda bi sikinti oldugunu dusunmuyorum. Ft gidip adam gibi birini getirsek min ilk 6ya girerdik

Bu adam iş ahlakı olan ve sistemine uygun oyuncularla başarılı olur.kariyerli bi çok hoca doğru takımda yani kendi oyun anlayışına ait oyuncularla çalışmadığı için takımlarından ayrıldı aşı tutmadı.gidiyor psg ye ama oynatacağı oyuna uygun oyuncu alınmıyor yönetim şov amaçlı onu bunu alıyor hocaya diyor başarılı ol,hoca mıçıyor ayrılıyor ,o hoca kendi takımını kuracağı bi kulübe gidiyor bi bakıyorsun bayerni eliyor ,diğer takımıyla 2-3 uefa kupası ard arda kazanıyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Musleraya teşekkür edilip kalan kontratı için mutabakata varılıp en az hasarla gönderilmeli cica morutan için teklifler degerlendirilmeli ikisi de yollanmalı orta saha komple değişmeli üç yeni yabancı alınmalı oraya sağda yunus solda kerem olur zaten iyi bi forvet de lazım kaliteli 5 transferle bu takım çok değişir yeter ki doğru işler yapılsın

SM-A127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt