⚽ SL 21/22 H:4 | Trabzonspor 2-2 Galatasaray | MS | 12 Eylül - Sayfa 166 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hocam bence o bile tolere edilir. Taylan olmaz Berkan olur o olmaz assuncao olur. Yani aslında bir sürü alternatif var. Gerçekten kadro iyi. Sorun şu ki hoca saçma sapan değişiklikler yapıp sürekli maçları eliyle veriyor. Bir sürü yazarim burya ama gerek yok herkes görüyor. Onuda geçtim oyuncularda özgüven kalmamis. Yani nereden tutsak karsima Terim çıkıyor. Bak şunu söyliyim son 15 dakika Trabzon bitti. Hadi hata yaptın diyelim görüyorsun adamlar bitmiş. Cicaldao neden çıkardın neden. Son 15 dakika orta saha Aytaç Taylan Berkan. Pas aticak adam yok. Ya bilmiyorum Terim böyle devam edecekse vallaha gitsin ya
mustafayı soktu oyuna sanırım ondandır nedeni.yani hakikaten başka neden göremiyorum.

Bu hamsik muhtemelen bizede tavsiye edilmiştir, ulan Babeli kov, al şu adamı takım seviye atlar, seneye veya devre arası alırsın gencini yetiştirirsin, ama bizim hoca ders almaz ders verir. Tüm basın tatarflı tarafsız herkes Morutan oyundan neden alındı şakın vaziyette. Nefretim olacaksın ft nefretim

Trabzonun havası hocayı da bozdu galiba kafa durdu adamda. Kılınç değişikliği dışında diğer değişiklikleri yapmasa maçı almıştı belki de.

Babel gitsin dertler bitsin arkadaş. Bu babel sevdasını çözemiyorum ben bir türlü. Tek olumlu hareketi, maça tek bir artısı olmmaı bir yana katlediyor oyunu. Yeter artık hoca. Bunca zaman tamam dedik o dedik bu dedik de şu babel sevdan bizi yıldırdı artık...
Babel kötü oynamadı bence oyuna girdikten sonra Bi iki pas hatasından başka. Eski giren babel ile alakası yoktu. Bu tamamen benim fikrim babelden önce Aytaç luyi daha kötüydü maç boyunca. Luyi ilk golü resmen yerinde olması gereken yerde değildi. İkinci gol de de yedlin kayarak oyundan düştü yedlin de eskisi gibi aşırı kötü değildi defansif anlamda zaten hiç bir zaman ıyi biri olmadi bizim oyuncumuz olamaz mesela yedlin. Morutan içinde ben olsam çıkarmazdım şahsen.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Babel'in elinde Fatih hocanin kasedi filan olmalı başka açıklaması olamaz, Aytaç kimdir yahu GALATASARAY burası evlatçilik yapacağın, egonu tatmin edeceğin bir yer değil burasi Sn. Fatih hoca gidip torun sevme vaktin çoktan geldi de geçiyor haydi istifa da bir hizmettir!!!

Hoca bu aytaçı daha önceden izlediğine emin mi ya. Ben hayatımın hiçbir döneminde bu herifin defans katkısını görmedim nerede görmiş acaba da yardımcı olması için oyuna almış.

Ayrıca maçtane zaman izlesem herif sola yakın oynuyordu sağı solunu bilmiyor olabilir mi acaba

Nelsson-Marcao ikilisinin önünde Gustavo ile oynasak sağda da Boey olsa kolay kolay 2 gol yemeyiz diye düşünüyorum. Ama eldeki kadro bizi biraz kısıtlıyor şu anda.
boey olsa wakayeme adım atamazdı sadece onu tutmaya çalışssaydı.adam çok hızlı hareket ediyor boey yani.nerden sakatlandı.la hangi oyuncumuz iyiyse başına bişey geliyor.yaw bu floryada bu oyunculara bişey mi içirip ya da sakatlamaya sebep olacak krem felan mı sürüyorlar.yaw bi takımın hangi oyuncusu iyi oynuyorsa nasıl hemen sakatlanıyor.kılınç öyle geçen maç cica öyle boey öyle yarın morutan olur diğer gün halil felan.yani elinde değnek olsa ve gs düşmanı olsa her maç süründüreyim diye bi oyuncuyu pert edersin.aynı durumu yaşıyoruz.

Bir iki kelam da Kerem efendiye söylemek lazım bak Kerem efendi kendine gel ilk günden götün kalktı, her topu ezeceksin diye bir kaide mi var herkes çözdü seni oyun stilini değiştir pırpır uçarak futbol oynanmaz ufleseler yerdesin ulan biraz kendine bak yoksa senin de sonun Emre mor gibi olacak!!

Bir iki kelam da Kerem efendiye söylemek lazım bak Kerem efendi kendine gel ilk günden götün kalktı, her topu ezeceksin diye bir kaide mi var herkes çözdü seni oyun stilini değiştir pırpır uçarak futbol oynanmaz ufleseler yerdesin ulan biraz kendine bak yoksa senin de sonun Emre mor gibi olacak!!
ft hocası olduğu sürece hiçbişi olmaz ona.

Babel kötü oynamadı bence oyuna girdikten sonra Bi iki pas hatasından başka. Eski giren babel ile alakası yoktu. Bu tamamen benim fikrim babelden önce Aytaç luyi daha kötüydü maç boyunca. Luyi ilk golü resmen yerinde olması gereken yerde değildi. İkinci gol de de yedlin kayarak oyundan düştü yedlin de eskisi gibi aşırı kötü değildi defansif anlamda zaten hiç bir zaman ıyi biri olmadi bizim oyuncumuz olamaz mesela yedlin. Morutan içinde ben olsam çıkarmazdım şahsen.

babelin alınacağı zaman bellidir.90 artılar oynanır zaman geçirmek için ve ilerde belini rakibe dayasın sağ sol dönüp dursun diye alınmalı.babel felan aytaç felan bu durumlardan başka bi işe yaramaz.

Defansın kademe hatası falan vardı yenilen gollerde ona bir şey demem. Ama hoca babel i sahaya sürüyorsa ben biliyorum ki gol atmak için değil skoru korumak için. Ben artık irrite oluyorum. Sahadaki en sürpriz yapabilecek oyuncuyu alıp babel i oyuna sokmak bence saçma ki ne zaman bunu yapsa o skoru koruyamıyoruz. Aytaç hamlesi de Taylan hamlesinden daha kötü bir tercihti. İnan Ömer olsa daha az tepki gösterirdim.

Normal şartlarda 2 2 iyi sonuç derdim. Milletin fark yiyeceğimizi söylediği bir maçta ilk yarı gerçekten tek hata dışında iyi oynadık. Ancak hoca ikinci yarılara damgasını olumsuz bir şekilde vuruyor. Böyle tercihlerle olacak iş değil. Babel topu saklamaya elverişli bir oyuncu da değil. Artık bunu görmeli hoca...

Üst Alt