⚽ SL 21/22 H:7 | Galatasaray 2-1 Göztepe | MS | 26 Eylül - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:7 | Galatasaray 2-1 Göztepe | MS | 26 Eylül

Kaç maçtır abuk subuk hamlelerle rezil 2. Yarılar izledik ikidir, bu geçen maçlara göre daha iyi bir 2. Yarı sergiledik. Daha iyi bastık ve rakip kaleye yaklaştık. Mükemmel, süper felan diyen yok zaten.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
2maç öncesi maçta abuk sabuk değişikliğe iten şey taraftardı. 2 pas hatası sonrası yedlin i yuhalamaları ömer in sola alınıp anhold un sağ beke alınması gibi salak bir şeye ittiler hocayi. oysa maç öncesinde asuncao yu görmek istiyorum demişti.

Şimdi şöyle düşünün Selçuk inana çık hocalık yap desen ne kadar yapabilir?
Aynısı oyuncular için geçerli işte pas oyunu oynayacağım dediğin adamlar ortada olmaz olmuyor. Nasıl ikinci devre hayadan dönüp set oyununa döndün sonuç ortada net pozisyonlar buldun. Ama ilk firsatta ayni hataya geri donecegin net belli

Devre arası hoca değişiminin çok taraftarı değilim açıkçası - bu kadar genci aldıran adam ise FT - bizi deli etsede sezonu bitirmesi gerekir.

Bu takımda aslında çok büyük eskik olan Barış Alper Yılmaz ve Boey var ... resmen hareketli kanat için kilit isimler bunlar.

Teknik olarak bence yetersizinde çok altında bir teknik ekibimiz var ama en kötü senaryoda bile sezon sonunu görmek lazım. Bu kadar kırılganlık varken yeni krize ihtiyacımız yok diye düşünüyorum (bende istifa etmesi gerektiğini düşünüyorum FT'nin ama sabrediyorum bahsettiğim açıdan)

Asunçao'yu tamamen kayseri maçı yuznden oynatmamış bana göre - taş devri mantığı hareketler. berkanla sal bakalım? Karşında dişli rakip yok.

Göztepe ligin en kötü 3. takımı - alanya seni dağıtmış evinde ...kayseri yoketmiş...göztepe zorlamış....Rize 1 puanlı EN KÖTÜ takım ama sıf oğulcan olayı yüzünden gaz olacaklardır.

Anormal derecede idamndır odur budur çok çalışıltırılması gereken işler var - takım kimyası yerlerde , hatta yok gibi bir şey.

Devre arası hoca değişiminin çok taraftarı değilim açıkçası - bu kadar genci aldıran adam ise FT - bizi deli etsede sezonu bitirmesi gerekir.

Bu takımda aslında çok büyük eskik olan Barış Alper Yılmaz ve Boey var ... resmen hareketli kanat için kilit isimler bunlar.

Teknik olarak bence yetersizinde çok altında bir teknik ekibimiz var ama en kötü senaryoda bile sezon sonunu görmek lazım. Bu kadar kırılganlık varken yeni krize ihtiyacımız yok diye düşünüyorum (bende istifa etmesi gerektiğini düşünüyorum FT'nin ama sabrediyorum bahsettiğim açıdan)

Asunçao'yu tamamen kayseri maçı yuznden oynatmamış bana göre - taş devri mantığı hareketler. berkanla sal bakalım? Karşında dişli rakip yok.

Göztepe ligin en kötü 3. takımı - alanya seni dağıtmış evinde ...kayseri yoketmiş...göztepe zorlamış....Rize 1 puanlı EN KÖTÜ takım ama sıf oğulcan olayı yüzünden gaz olacaklardır.

Anormal derecede idamndır odur budur çok çalışıltırılması gereken işler var - takım kimyası yerlerde , hatta yok gibi bir şey.
Yönetim de zaten "sene sonunda hesap sorarız" diye açıklama yapmıştı. Terim istifa etmedikçe yönetim sene sonunu bekleyecektir.

Şu kadroyu çok izlemek istiyorum.

------------Muslera-----------
Boey - Nelsson-Marcao - Pva/Bayram
-------------Berkan/Gustavo------------
--------Cica---Barış--------
-------------Morutan----------
---------Halil------MM---------

Üst Alt