⚽ SL 21/22 H:8 | Rizespor 2-3 Galatasaray | MS | 3 Ekim - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:8 | Rizespor 2-3 Galatasaray | MS | 3 Ekim

Feyyaz golden önce Berkan ın formasından çekilmesine hakem avantaja bıraktı sonrasında topu kaybetti dedi.

Sırf buraya bir takımın formasını giydi diye yorumcu alınır mı ?

Bizde bu eziyeti para verip izliyoruz.

Golden önce halilin yaptığı faul gibi duruyor ama böyle bi gol olması daha iyi oldu. O başkan bozuntusu 1 kasa soda içmiştir yine de hazmedememiştir

Takım son 2 maçı geriden gelerek kazanıyor. Fransa'dan çıkıp buraya gelip 10 kişi kalmışken reaksiyon vermek hepsi bu genç ve yeni takımı ivmelendirecek daha takım yapacaktır. Normal galibiyet değil bunlar.

Belki ileride 11-12 sezonu gibi hatırlarız biliyorsunuz orada ilk 11 maç ortada yoktuk 12. maç içerde FB'yi dağıttık ve o rüzgarla 2 yıl çok şeyler başardık.

Ulan şu köy takımını yenecek gücümüz bile yok. Şunları evire çevire yeneceksin sahaya gömeceksin ki ondan sonra hiç konuşma hakkı vermeyeceksin. Şimdi başkanları çıkar şov yapar yok hakemde bilmem nede. Yazık
Bizim yedigimiz gol neydi pasam?Burakin bu ayaklarini cokta fistigimzdaydi vaskanlarinin ne dedigi sanki 1 puan alsalardi aklariyla alacaklardi.Sen Berkana calmiyorsan ona calamayacaksinki hakem tutarli diyelim.Ve tutarliligini gosterdi .

cagne kara tren gibi yardıra yardıra gole giderken herifin teki top kereme gelince keremin bacaklarını kırıyor sonrada kalk ulan bişey yok gibilerinden hareket çekiyor kereme. aynı herif saniyeler sonra golün foulden iptali için hakeme en çok yalvaran oyuncusuydu rizenin
mükemmel galibiyet oldu yav şu tür ikiyüzlülere karşı

Mbaye JR. DIAGNE

Rize'ye karsi 4 mac oynamis 4'ünü de kazanmis. 6 gol 1 asist. Hepsi deplasmanda

Daha simdiden geriden gelip maclar ceviriyoruz .son dakikalarda goller atiyoruz ligin sonlarina dogru baya tempolu bi takim oalacakmisiz gibi duruyor.Yaraticilik ve Hoca sorununu çözmeliyiz .
Hoca ligin sonlarına doğru açılıyor ve gerek kararları gerek değişiklikleri ve çıkardığı kadrolar daha doğru oluyor. Hoca gerçekten kötü değil ama sorun ben ligi artık çok ciddiye almadığını düşünüyorum ve buna çok kızıyorum bir de duran top mevzusu var ki en kötü bunun üzerine çalışan birini alırsın ekibe ama bunda da inatlaşıyor bence. Yani bu şekil lig maçlarına konsantre olmayacaksa TD'liği bıraksın yönetici- sportif direktör kısmına geçsin mesela.

Dikkat etmemiştim, Diagne attığımız 3. gol öncesi Rize kornerini kafayla uzaklaştıran isim aynı zamanda. Uzaklaştırdığı topa doğru hareketlenip, alıp yardırması, sonda şut yerine arkada Morutan'ı görüp pas vermesi çok iyiydi. Hoca 90'da alıyor oyuna diye sinirle kaleye vursa tipik Diagne diyebilirdik ama bizi şaşırtan bir pas çıkardı.

Şimdi bir özet mevzusunu öğrendim: usa beinsport sitesinde 12 dk lık özet mevcutmuş ama biz izleyemiyoruz.Sırf yayıncı kuruluş sözleşmesinde özetler 4 dk yı geçmeyecek mantığı nedeniyle bizim hiç bir pozisyonumuzu vermemişler. Affedersiniz de s.. böyle yayıncı kuruluşa ne parayı tam verirler ne tam vergi öderler ne de düzgün özet verirler ama aylık yıllık soyguncu gibi para istemeyi biliyorlar.

şu linkteki videoyu izleyebileceğimiz bir proxy yada tunnel sitesi varsa yazın lütfen.

Üst Alt