⚽ SL 21/22 H:8 | Rizespor 2-3 Galatasaray | MS | 3 Ekim - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:8 | Rizespor 2-3 Galatasaray | MS | 3 Ekim

Diagne’nin pozisyonda kesinlikle faul yok.
Aslında penaltı da penaltı değil. Rakip eli hissettiği anda bırakıyor kendisini. Tutma, çekme falan yok.

Ligde herkes topun oyunda kalma süresinden, çok fazla faul verilmesinden yakınıyor ama herkes de ota boka faul, penaltı bekliyor. Premier lig, CL izlerken herkes ne güzel abi oyun akıyor, fiziki mücadeleye hakemler izin veriyor, ne zevkli maç diyor bizim lige gelince o da faul bu da penaltı. Yaw he he.
100% katiliyorum reis. Hiyar devam etse gol olacakti. Iyiki yatti şerro

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

En az 1 tane yerli söyle değiştirmek için.
Bilemem arayacaksin keremi nasil buldun. Gidip stoper bek bulacaksin alt liglerden. Nelson yerine isik kaani deneyebilirdik cok ovuluyor. Ayrica emre kilinc ismi gecen arkadaslardan 3 gomlek ustun oyuncu.
Demem o ki transfer planlamasini ben yapmadim ama yapan cok hatali yapmış

Marsilya maçında da söylemiştim
Sahada Halilin olması yetmez
Mohammed ya da Diagne de olmalı
Formatı ona zorlamalıyız
Gol atacak adamlar Mohammed ve Diagne
Kerem de enteresan şekilde 10 noya yakın serbest oynayınca etkili oluyor
Morutan da bir şekilde sahada olmalı

Kolay diyebileceğimiz maçlarda Cica-Taylan yada Berkan oynayabilir
Önlerinde
Diagne yada Mohammed
Halil--------Kerem--------Morutan
gibi bir diziliş olabilir

Birde genç takımız topun arkasına geçme olayını çok abartıyoruz gol yiyoruz da zaten
Ön alanda bu kadar genç takım biraz basmalı pres yapmalı

Pas oyunu,set oyunu pas oyunu set oyunu
Bir insan yapamadığı olmayan birsey için neden bukadar ısrar eder gelde cildirma
Bazen çok fazla ısrar ediyoruz
Dün penaltı pozisyonunda bile pas pas pas
Pas atacaksan Nelson boşa çıktı at direk ona
Biz genç takımız yapabilirsek tempomuz ile olacak bu sene
Mohammed-Morutan-Halil-Kerem-Barış-Kılınç-Taylan-Berkan-Boey-Marcao-Luyindama-Nelson vs
Top çevirirken bazen toun bile başı dönüyor

Marsilya maçında da söylemiştim
Sahada Halilin olması yetmez
Mohammed ya da Diagne de olmalı
Formatı ona zorlamalıyız
Gol atacak adamlar Mohammed ve Diagne
Kerem de enteresan şekilde 10 noya yakın serbest oynayınca etkili oluyor
Morutan da bir şekilde sahada olmalı

Kolay diyebileceğimiz maçlarda Cica-Taylan yada Berkan oynayabilir
Önlerinde
Diagne yada Mohammed
Halil--------Kerem--------Morutan
gibi bir diziliş olabilir

Birde genç takımız topun arkasına geçme olayını çok abartıyoruz gol yiyoruz da zaten
Ön alanda bu kadar genç takım biraz basmalı pres yapmalı
Halil forvet değil zaten skor katkısı alınacak adam değil hücumda zenginlik sağlar yanındakileri ve önündekileri oynatır gerçi tecrübesizlik nedeniyle onu da bazen beceremiyor... Fatih hoca zaten bu ülkede hücum oynatmaktan korkmayışı her zaman skor peşinde oluşuyla tanındı Galatasaray her zaman ligin en golcü takımı olmuştur bu nedenle yerli yabancı çoğu zaman gol kralı bizden çıkmıştır basit bir Anadolu takımına tek forvet çıkarak arkayı sağlama alamazsın full hücum çık at 4 tane yersen de 2 tane yersin Boey ve Marcao sonrası yeni diziliş de Halil ile Mohammed yada Diagne 11 başlamalıdır ....

Zorlu Marsilya deplasmanında koca 90 dakika 1 gol bile yemeyen takım gidip Rize'den son penaltıyı atsalar neredeyse 3 gol birden yiyecekti bazen diyorum Marcao bu takımdan giderse takımın hali nice olur bir adam bu kadar mı fark eder bu kadar mı defansı tek başına mı toparlar Al Alparslan'ı vur Luyindama'ya 2'si de boktan defans shit player

Böyle yenmek iyi oldu. Tabi 5 atıp yensek de iyiydi ama madem tek farkla yendik böyle son dk golü ile yenmek bu rezil camiayı daha hoşuma gitti. Mevcut iktidar gidince bir daha amatör kümeden çıkabilir misiniz acaba. Türkiye’nin en itici takımı.

Üst Alt