⚽ SL 21/22 H:8 | Rizespor 2-3 Galatasaray | MS | 3 Ekim - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:8 | Rizespor 2-3 Galatasaray | MS | 3 Ekim

Şunlara bir tekme de biz attık. Ağır bir tekme oldu son saniyede. Ama takımımızın performansı beni düşündürüyor. Bu maçta yenilebilirdik. Rize'ye can simidi olabilirdik. Şans yanımızdaydi. Bu futbolla bir yere varamayız.

Rize'nin ilk golunun net faul oldugunu dusunursek mac bizim hakkimizdi. Son dakikada olsa bu pislikleri sevindirmedigimiz iyi oldu. Lazio ve Marsilya maclarindaki ciddi oyunun yarisini yapsak lige fazla gelir ama nedense bir turlu yapamiyoruz. Boey ve Marcao ile biraz duzeliriz ama sorun daha derin.

Zorlu Marsilya deplasmanında koca 90 dakika 1 gol bile yemeyen takım gidip Rize'den son penaltıyı atsalar neredeyse 3 gol birden yiyecekti bazen diyorum Marcao bu takımdan giderse takımın hali nice olur bir adam bu kadar mı fark eder bu kadar mı defansı tek başına mı toparlar Al Alparslan'ı vur Luyindama'ya 2'si de boktan defans shit player

Hoca ligi sallamıyor en iyi oyuncun Morutan'ı yedekte tutup 90 da oyuna alıyon, Cagne bu takımın as forveti olmalıyken o da 90 da giriyor Babel feg oynuyor hãlã üstelik Avrupa dönüşü baya takım puan verdi marsilya, Lazio, loko 3 ü de yenildi mesela o kadar da kolay değil bazı şeyler.

Bu takımın birinci forveti cagne veya Halil değil kesinlikle mostafa mohamed olmalı
kuvvetli, hızı fena değil hava toplarında iyi oynayarak daha iyi olacağını düşünüyorum

Elimizde bu kadar degerli 3 topcu varken, ikisinin sahada olmasi lazim. Hepsi baska oyuncular çünkü. Bana kalsa Halil banko mohamed ve diagne değişir. Mutlaka ikisi sahada olmali. Özellikle ic sahada

Kesinlikle çift forvetimizin sahada olması gerektiğini düşünüyorum ben de. Halil gerekirse maç içerisinde kanat destekli de oynatılabilir.
Mohamed'in özgüven kazanması çok önemli. Neler yapabildiğini biliyoruz.

Hakem ve VAR ortaklaşa 6 büyük hata yaptılar. 3 ay falan maç almamaları lazım normalde. Bunlardan 3 tanesi lehimize, 3 tanesi aleyhimize

1- Attıkları ilk golde Berkan'a net faul var
2- Mohamed'in ceza sahası içinde itildiği pozisyon penaltı
3- Cicaldau'ya yapılan net kırmızı kart
4- Muslera 2.sarıdan kırmızı
5- Mohamed 2.sarıdan kırmızı
6- Attığımız 3.golde Diagne'nin pozisyonlar temiz ama başlangıçta Halil'in yaptığı faul

0x0-son-dakika-transfer-haberi-alman-devi-galatasarayin-genc-yildizina-talip-oldu-1633328934623-1024x708.jpg

Bu maç da hakem makemden önce rizenin tutumu daha önemliydi
Gerginlik ve kaosdan medet umarak hakemide delirttiler
Son posizyonda bowling 🎳 gibi dağılacağına tutar indirirsin ,o pozisyon bile tek başına nasıl çirkef bir motivasyon la oynadıklarını gösteriyor.
Allahın sopası yok ,aha böyle apuşıp kalırsınız.

Üst Alt