⚽ SL 22/23 H:11 | Galatasaray 2-2 Alanyaspor | MS | 23 Ekim - Sayfa 175 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Öncelikle herkese merhaba..
Ben Galatasaray'li degilim bunu belirterek uye oldum Fenerbahce'liyim yani istediginiz zaman forumdan atabilirsiniz..
Emin olun dunden beri olan duygularinizi anliyorum bizde cok yasadik cunku...
Gelelim dün'e maci izledim sacma sapan bir kirmizi kart evet...buraya kadar evet
KK gelene kadar Gs zaten ustun bir oyun oynuyordu Gs den 1 kisi atilinca sanki 2 tarafta esitlenmis gibi oldu...
Hatta hatta Gs ilk yari bitene kadar 10 kisi ile bile ustundu ilk yari bittiginde ben tahminimce Gs bir gol daha atar bide Alanya atar 3-1 falan biter diyordum en kötü 2-1 falan...
Amacim Okan buruk u kötülemek falanda degil ama söylenmezse olmaz bunlarda..
Sen zaten 2-0 öndesin oynayacagin bi 45 dk kalmis...
ikinci yari bir baktim oyun anlayisi tamamen degismis belliki futbolculara defans oynanmasi gerektigi söylenmis..
Yahu Alanya ya buyuk takimlarin hepsi 5 atmis defans i baski yapinca dagilan bir takim ki icardi nin golu ortada...
Soruyorum simdi dunku sonucun tek sorumlusu sadece hakem mi bu kadar kirilgan olan kim?
TD farki boyle durumlarda ortaya cikar iste herkes bagirir cagirir sen sakin olacak soguk kanliligini koruyacaksin..
Samimi soyluyorum Okan oyun anlayisini degistirmese ikinci yari Gs o maci yine 3-1 4-1 en kötü 2-1 alirdi..
50 bin kisi gelmis oraya o cosku ile sen 10 kisi bile kalsan ki dedigim gibi dun Gs nin 10 kisisi bile Alanya nin 11 kisisi gibiydi ben KK gelince esitlendi durum demistim..
Sorunu sadece hakeme yikarsaniz futbolcularda o psikolojiye giriyor ve kesinlikle tam performansini vermiyorlar daha bizim yillardir yaptigimiz hataya düsüyorsunuz..
Evet hakem hata yapti belki bilerek birseyler dönüyor orasini bilemem ama sende o hata ya karsilik veremeyerek durumu bu hale getirdin TD olarak..
Fbli olsa da akil bir üyeye benziyomuş niye attınız ki adamı

Ben Galatasaray'li degilim bunu belirterek uye oldum Fenerbahce'liyim yani istediginiz zaman forumdan atabilirsiniz..
Gelelim dün'e maci izledim sacma sapan bir kirmizi kart evet...buraya kadar evet
KK gelene kadar Gs zaten ustun bir oyun oynuyordu Gs den 1 kisi atilinca sanki 2 tarafta esitlenmis gibi oldu...
Hatta hatta Gs ilk yari bitene kadar 10 kisi ile bile ustundu ilk yari bittiginde ben tahminimce Gs bir gol daha atar bide Alanya atar 3-1 falan biter diyordum en kötü 2-1 falan...
ikinci yari bir baktim oyun anlayisi tamamen degismis belliki futbolculara defans oynanmasi gerektigi söylenmis..
Yahu Alanya ya buyuk takimlarin hepsi 5 atmis defans i baski yapinca dagilan bir takim ki icardi nin golu ortada...
Soruyorum simdi dunku sonucun tek sorumlusu sadece hakem mi bu kadar kirilgan olan kim?
TD farki boyle durumlarda ortaya cikar iste herkes bagirir cagirir sen sakin olacak soguk kanliligini koruyacaksin..
Samimi soyluyorum Okan oyun anlayisini degistirmese ikinci yari Gs o maci yine 3-1 4-1 en kötü 2-1 alirdi..
50 bin kisi gelmis oraya o cosku ile sen 10 kisi bile kalsan ki dedigim gibi dun Gs nin 10 kisisi bile Alanya nin 11 kisisi gibiydi ben KK gelince esitlendi durum demistim..
Sorunu sadece hakeme yikarsaniz futbolcularda o psikolojiye giriyor ve kesinlikle tam performansini vermiyorlar daha bizim yillardir yaptigimiz hataya düsüyorsunuz..
Evet hakem hata yapti belki bilerek birseyler dönüyor orasini bilemem ama sende o hata ya karsilik veremeyerek durumu bu hale getirdin TD olarak..
kendi takimina bak, bu saydiklarini biz aramizda konustuk zaten, baska takimin aklina ihtiyacimiz yok. süresiz yollayin gitsin. birde akil veriyor hayret birsey.

Yesinler objektifliği

Bi gidin ya.

4 senedir sistematik doğranıyoruz.

2018-2019 da olanlar ortada. İki ay saldılar ve geriden gelip şampiyon olduk.

2019-2020 de pandemi öncesi iyiydik sonra biz ritim kaybettik gitti.

2020-2021 bariz şampiyonluk performansı yaptık son 10 hafta. Mohamed Ankaragücü, Babel G.Birliği ile averajla şampiyonluk verdik rakipler her maç hakemlerle kazanırken.

2021-2022 hakemler ilk yarı içimizden geçti. Bir an bile potaya sokmadılar. Normalde büyük takıma 5 senede aleyhine yapılan 10 haftalık periyotta yapıldı. Havlu attık, sarı öküzü verdik. Sonrasında muktedir olmayan Torrent geldi. O gelince 1-2 doğrayıp normale döndüler ama iş işten geçti.

bu sene şimdiye kadar en az 6 puan çalındı. Averaj kasılacak maç berabere bitirildi. Sene sonu şampiyonluk gittiyse bu maç gitti. Ama şampiyonluğa oynamaya da izin vermezler dedirttiler.

Fenerbahçe 10 yılda ilk defa şampiyonluk alabilecek futbol oynuyor gelip doğranırken sustunuz diyorlar. Doğranma aleyhine 2 maç lehine 2 maç hata yapılınca olmuyor.

Aleyhine 10 maç lehine 1 maç bile yapılmayan Galatasaray 4-5 senedir doğranıyor. Ona rağmen 1 şampiyonluk aldı. Bir tanesi aleni engellendi. Diğerlerinde ise bölüm sonuna götürülmeyecek şekilde yapılıyor dedirtiyor.

Herkes kendi işine baksın. Ülkede siyasisinden, futbol yorumcusuna ve hatta Galatasaraylı bilinene kadar yalnızız. Bir tane bizi savunan adam yok.

Bu arada sahamızds kupa kaldırmaya hevesli bir grup görüyorum iclerine nasıl soktuysak soktuğumuz yerde duruyormuş.
Neyse gel gelelim hayal güzel bir beyin cimnastiği etmeyin demiyoruz yine edin ama biraz dengeli edin.
Maçtan 3 gün önce sahayı boydan boya yarar çimleri falan değiştirirsin garantilenmiş şampiyonluğun kupasını .ğımı orada kaldırırsın. Mal oğlum bunlar onun bu tarihten sonra ikinci kez olması için aynı puanda yada yakın olup sahada maç yapmak zorunda kalmak olur. 3 puan farkla arenaya geldiğinizde ağlaya ağlaya eve gidersiniz kupayı nasıl kaptırdık diye de 20 sene seçim sonucuna göre kendinize yeni bir hedef belirlersiniz.

Bu arada sahamızds kupa kaldırmaya hevesli bir grup görüyorum iclerine nasıl soktuysak soktuğumuz yerde duruyormuş.
Neyse gel gelelim hayal güzel bir beyin cimnastiği etmeyin demiyoruz yine edin ama biraz dengeli edin.
Maçtan 3 gün önce sahayı boydan boya yarar çimleri falan değiştirirsin garantilenmiş şampiyonluğun kupasını .ğımı orada kaldırırsın. Mal oğlum bunlar onun bu tarihten sonra ikinci kez olması için aynı puanda yada yakın olup sahada maç yapmak zorunda kalmak olur. 3 puan farkla arenaya geldiğinizde ağlaya ağlaya eve gidersiniz kupayı nasıl kaptırdık diye de 20 sene seçim sonucuna göre kendinize yeni bir hedef belirlersiniz.

Ben bu sene her şeyin en baştan ayarlanmış olduğunu düşünüyorum, sondan bir önceki hafta bizdeler, bunlar 5 farkla gelip bizde yenilseler bile garantileyip kupa kaldırmak isteyebilirler
Bu sene fikstürle başlayıp, şu ana kadar her istediği yapılan koçun bugün özellikle “en içine oturan” falan diye bundan bahsetmesi de tesadüf değil bence

siz hiçbirşey yaşamadınız, işiniz gücünüz elinize geçirdiğiniz medyayla algı yapmak. 4 sezondur istisnasız her sezon başı doğranıyoruz ve yarıştan koparılıyoruz. alper ulusoy tarafından 6 saniye kuralının uygulandığı ülkedeki tek takım galatasaray, artniyetin en basit kanıtı budur. ne zaman kafamızı kaldırsak bir ali palabıyık karşımıza çıkıp çelmeyi takıyor ve bütün psikolojimizi alt üst ediyor. erden timurun da dediği gibi bu tek merkezden yönetilen bir kurgu ve organizasyon. 2019 daki şampiyonluğumuzdan sonra birileri bizi bidaha şampiyon yaptırmamaya yemin etmiş adeta

Üst Alt