⚽ SL 22/23 H:14 | Başakşehir 0-7 Galatasaray | MS | 12 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Volkan
Caicara Ndayishimiye Duarte Lima
Mahmut Biglia Berkay
Traore Keny Chouiar

Deniz, Aleksic, Szysz, Serdar, Okaka.​

—Bay/Kerem-Icardi-Rashica—
——Oliveira-Torreira-Micö——
-Kazim-Bardak-Nelsson-Boey-
————Muslera————

Yap 4-3-3 orta sahayi saglama al, yoksa cok bos kaliyoruz yav, Mertens sonradan girer

Bu macta mata’ya ihtiyacimiz var

Savunma arkasina atilan toplarda sorun yasiyor basaksehir,bu toplari en iyi savunma arkasina birakan oyuncu oliviera ama özellikle 3. Bölge de mata

En azindan skoru bulamadigimiz dakikalarda kesinlikle oyuna girmeli

Muslera
Boey Nelsson Abdülkerim Emre
Torreira Oliveira
Rashica Mertens Barış
Icardi

Okan-Dubois-Metehan-Kazımcan-Berkan-Midtsjö-Yunus-Mata-Kerem-Gomis​

Beraberlik oncelikli oyun kurarsak sonuc bizim icin 3 puan da olabilur o nedenle ortasahamiz guclu olmali. Ben Mertens ile baslamazdim ama muhtemelen hoca oyle baslayacak. Zor mac, golu ilk biz bulursak 2 farkli kazaniriz.

8. Deplasman içeride 5 maç ile DK arasına giriyoruz. Fener ise yine üst üste içeride 2 maçı var ne biçim absürt fikstür ise.. onlarda içeride 8 maç ve 5 deplasman ile kapatıyor. Büyükekşi denen sinsi sansara sorsan bunlardan adili yok. Alayı kumpas bu fenerasyonun… kısaca fenerle 6 deplasman farkımız var skandal olay

Puan farkı yaşarsak fark 7 olur, kazanıp şampiyonluğa yürüyeceğiz çok basit, bu saatten sonra yenemeyecegimiz takım yok ligde

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kıçıkırık Beşiktaş'ı yendik diye gaza gelmenin anlamı yok. Maç konusunda da birçok kişi bela okuyordu takıma maçın büyük bölümünde "Berbat oynuyoruz hatta oynamıyoruz" diye. Daha yeni Kayseri faciası yaşamadı mı bu takım? Daha yeni 10 kişi kalmış Karagümrük karşısında zar zor 2-0 kazanmadı mı bu takım? "Bu saatten sonra yenemeyeceğimiz takım yok" denecek bir oyun oynamıyoruz. He Fenerbahçe ve Başakşehir oynuyor ama beğensek de beğenmesek de. Başakşehir'in Fener'e yenilmesine takılmıyorum çünkü denk takımlar. Hemen arkasından biz ve Adana Demirspor geliyoruz. Fenerbahçe bizi kendi evinde şu andaki oyunlarıyla fena yapar mesela. Başakşehir de aşırı tehlikeli bir takım. Çok ama çok zorlanacağız. İddia oynasam Başakşehir'e verirdim mesela. He "Bu saatten sonra yenemeyeceğimiz takım yok ligde" cümlesini Başakşehir'i yendikten sonrası için söylüyorsanız Fenerbahçe hariç doğru olabilir. Ona çoğunlukla katılırım bak. Ama yine de Fenerbahçe gibi ezici bir oyunumuz yok. Fenerbahçe'yi deplasmanda yenebilecek durumda değiliz. Umarım kupa arasından dominant bir oyunla döneriz. Şu anki oyundan ben mutlu değilim. Bakalım neler olacak?

Örneğin yarın Başakşehir'in Hatay deplasmanında maçı var. Biz Hatay'a gitsek Hatay bizi %90 eli boş gönderirdi. Ama Başakşehir farka koşar. Bu durum çoğu taraftarda da böyledir bence ve bu duygu durumu devam ettiği sürece kimse şampiyonluktan bhasedemez.

Kıçıkırık Beşiktaş'ı yendik diye gaza gelmenin anlamı yok. Maç konusunda da birçok kişi bela okuyordu takıma maçın büyük bölümünde "Berbat oynuyoruz hatta oynamıyoruz" diye. Daha yeni Kayseri faciası yaşamadı mı bu takım? Daha yeni 10 kişi kalmış Karagümrük karşısında zar zor 2-0 kazanmadı mı bu takım? "Bu saatten sonra yenemeyeceğimiz takım yok" denecek bir oyun oynamıyoruz. He Fenerbahçe ve Başakşehir oynuyor ama beğensek de beğenmesek de. Başakşehir'in Fener'e yenilmesine takılmıyorum çünkü denk takımlar. Hemen arkasından biz ve Adana Demirspor geliyoruz. Fenerbahçe bizi kendi evinde şu andaki oyunlarıyla fena yapar mesela. Başakşehir de aşırı tehlikeli bir takım. Çok ama çok zorlanacağız. İddia oynasam Başakşehir'e verirdim mesela. He "Bu saatten sonra yenemeyeceğimiz takım yok ligde" cümlesini Başakşehir'i yendikten sonrası için söylüyorsanız Fenerbahçe hariç doğru olabilir. Ona çoğunlukla katılırım bak. Ama yine de Fenerbahçe gibi ezici bir oyunumuz yok. Fenerbahçe'yi deplasmanda yenebilecek durumda değiliz. Umarım kupa arasından dominant bir oyunla döneriz. Şu anki oyundan ben mutlu değilim. Bakalım neler olacak?

Örneğin yarın Başakşehir'in Hatay deplasmanında maçı var. Biz Hatay'a gitsek Hatay bizi %90 eli boş gönderirdi. Ama Başakşehir farka koşar. Bu durum çoğu taraftarda da böyledir bence ve bu duygu durumu devam ettiği sürece kimse şampiyonluktan bhasedemez.
Onlar liverpool gibi hocam biz vasatiz

Onlar liverpool gibi hocam biz vasatiz
Liverpool değil de ligin City'si gibi düşünebiliriz. Eksikleri var ama eksiklerini açacak takım yok ligde. Başakşehir ise Arsenal'i. Biz ise tam tanımlayamasam da Tottenham diyebiliriz. Oyun olarak onlardan kötü olmak da bir suç değil ayrıca. Bu eksikleri, rakiplere dominasyon kuramamayı görüp üstüne eğilmek lazım. Yoksa bizim Beşiktaş maçımız da Beşiktaş maçı gibi olur Ümraniyespor maçımız da Beşiktaş maçı gibi olur. Güçlü ya da zayıf rakip fark etmiyor. Hiçbir takımı rahat rahat yenemiyoruz. Dünya kupası arasında bunu çözemezsek işler kötü. Gerçi bırakalım biz Dünya Kupası'nı falan da ligin en iyi takımıyla oynayacağız haftaya. Çok büyük çekincelerim var zira Başakşehir Beşiktaş, Trabzon gibi tırışka takımlara benzemez bunu herkes biliyor.

Yoo besiktas maçından önce de söylüyordum açıp okuyabilirsin, hepsinden iyi kadromuz var 1 puan iyi diyorsan veya kazanamiyorsan ortada bi sorun vardır, puan farkını da 7ye çıkarırsan şampiyon falan olamazsın içeride dışarıda bütün maçları kazanmamız lazım ve kazanacak gücümüz var bu kadar basit.

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt