⚽ SL 22/23 H:14 | Başakşehir 0-7 Galatasaray | MS | 12 Kasım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kıçıkırık Beşiktaş'ı yendik diye gaza gelmenin anlamı yok. Maç konusunda da birçok kişi bela okuyordu takıma maçın büyük bölümünde "Berbat oynuyoruz hatta oynamıyoruz" diye. Daha yeni Kayseri faciası yaşamadı mı bu takım? Daha yeni 10 kişi kalmış Karagümrük karşısında zar zor 2-0 kazanmadı mı bu takım? "Bu saatten sonra yenemeyeceğimiz takım yok" denecek bir oyun oynamıyoruz. He Fenerbahçe ve Başakşehir oynuyor ama beğensek de beğenmesek de. Başakşehir'in Fener'e yenilmesine takılmıyorum çünkü denk takımlar. Hemen arkasından biz ve Adana Demirspor geliyoruz. Fenerbahçe bizi kendi evinde şu andaki oyunlarıyla fena yapar mesela. Başakşehir de aşırı tehlikeli bir takım. Çok ama çok zorlanacağız. İddia oynasam Başakşehir'e verirdim mesela. He "Bu saatten sonra yenemeyeceğimiz takım yok ligde" cümlesini Başakşehir'i yendikten sonrası için söylüyorsanız Fenerbahçe hariç doğru olabilir. Ona çoğunlukla katılırım bak. Ama yine de Fenerbahçe gibi ezici bir oyunumuz yok. Fenerbahçe'yi deplasmanda yenebilecek durumda değiliz. Umarım kupa arasından dominant bir oyunla döneriz. Şu anki oyundan ben mutlu değilim. Bakalım neler olacak?

Örneğin yarın Başakşehir'in Hatay deplasmanında maçı var. Biz Hatay'a gitsek Hatay bizi %90 eli boş gönderirdi. Ama Başakşehir farka koşar. Bu durum çoğu taraftarda da böyledir bence ve bu duygu durumu devam ettiği sürece kimse şampiyonluktan bhasedemez.
Ayrıca süper oynuyoruz falan demedim ama bu lig şuan senin oyununu geliştirmeni falan beklemez, atanın tutanın kanatların orta sahan başaktan iyi mi? İyi. Saçma puanlar bırakmış mısın? Evet, o yüzden bundan sonraki her maç hele dk arasına girerken final maçıdır o yüzden 3 puandan başka hedef olmamalıdır anlatabildim umarım

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bugün sirf Alanya'da bile dogranmasak fark 3 tü diğer saçmalıkları saymıyorum bile . Biz deplasman deplasman gezerken herifler istanbuldan çıkmadı.. Ne citysi Allah aşkına rüya falan mı goruyorsunuz heriflerin bize göre en büyük esprisi istekli oynamaları premier ligden örnek verecek bile olsan citynin muadili dahi olamaz bizim ligde..

Başka bir takımı ovenlerin linç edilmesini çok yanlış bulduğumu defalarca belirttim ama bu da bokunu çıkarmaktır ..

Ya tamam ya devam macimiz. Yenersek en ciddi aday biz oluruz. Yenilirsek buyuk oranda 2cilik mucadelesi veririz

Tabi bunlari febenin 2 macini da kazanmis sayarak söyluyorum

Bu maç tinercilerden daha zor geçecek.
1-0 olsun bizim olsun.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nasilki vakti zamanında sir Alex ferguson vari yoğu ,oyununu taktigini Van nisterroy reise göre belirlediği taktikle pl de şampiyon olduysa okan hocada ne var ne yok icardiye göre uygulamalıdır

Bay Kerem Kazimcan/Emre ile by pass edebiliriz siniri

BAY ile Kerem’i aynı anda sahaya atmak, bilemedim. Hücumdaki etkinliğimizi iyice kısıtlayabilir. Okan’ın oynamadığı düzende stoperi çift yabancı yapmak zor duruyor bence, Muslera da çok formda. Ross da tek maç oynadığı için alınabilir bir risk mi emin değilim. Antrenman performansını Hoca daha iyi bilir. Burada diğer meselede Ross’u 21 kişilik kadroya yazınca hücumdan 1 kişiyi daha dışarıda bırakmış oluyorsun. O daha büyük sıkıntı.

BAY ile Kerem’i aynı anda sahaya atmak, bilemedim. Hücumdaki etkinliğimizi iyice kısıtlayabilir. Okan’ın oynamadığı düzende stoperi çift yabancı yapmak zor duruyor bence, Muslera da çok formda. Ross da tek maç oynadığı için alınabilir bir risk mi emin değilim. Antrenman performansını Hoca daha iyi bilir. Burada diğer meselede Ross’u 21 kişilik kadroya yazınca hücumdan 1 kişiyi daha dışarıda bırakmış oluyorsun. O daha büyük sıkıntı.
üstat ne yaptın ya enigmayı decode etmiyoruz. dün ki kadroda mertens yerine keremi yazınca bitiyor olay. ross iyi mi kötü pek fikrim yok ama nelssonun yanına bir çözüm üretmemiz gerekiyor taraftar bunu geç de olsa kabullenecektir. ztn hafiften başlamış gördüğüm kadarıyla önceki haftalara OYUNA GELME GSLİ diye argüman üretip savunuyorlardı

aynısı torreira için de geçerli. iyi bir berkan yarın obur gun keserse kimse şaşırmasın. sezonun flaş transferi diye millet beğenmeye çalışıyor ama bir şey oynadığı yok. 4m verdiğimiz miço nasıl formayı alamıyor anlamıyorum. orada da karavana yaptık sanırım

üstat ne yaptın ya enigmayı decode etmiyoruz. dün ki kadroda mertens yerine keremi yazınca bitiyor olay. ross iyi mi kötü pek fikrim yok ama nelssonun yanına bir çözüm üretmemiz gerekiyor taraftar bunu geç de olsa kabullenecektir. ztn hafiften başlamış gördüğüm kadarıyla önceki haftalara OYUNA GELME GSLİ diye argüman üretip savunuyorlardı

aynısı torreira için de geçerli. iyi bir berkan yarın obur gun keserse kimse şaşırmasın. sezonun flaş transferi diye millet beğenmeye çalışıyor ama bir şey oynadığı yok. 4m verdiğimiz miço nasıl formayı alamıyor anlamıyorum. orada da karavana yaptık sanırım

Abdülkerim’in yerine çözüm lazım ama Ross da Nelsson’un alternatifi sanki. Savunmayı bu kadar ilerde kurarken bizdeki en hızlı stoper Abdülkerim herhalde. Ross’u oyuna alırsak savunmayı daha geride kurmalıyız, hücum tarafı bu sefer soru işareti.

BAY-Kerem-Rashica kombinasyonu maç içinde denenmeli ama hücumda sıkıntı çekerken Mata-Mertens’in her şeye rağmen yaratıcılıkları lazım. Sadece oynamalarından da bahsetmiyorum topu şuraya at, buraya ver, bekle vs. diye talimatları önemli bence. BAY-Kerem-Rashica üçlüsü sadece geçiş oynar gibi geliyor.

Torreira performans olarak istenilen seviyede değil ama milli araya bırakmak lazım. Miço daha hızlı oynamaya çalışan bir oyuncu, çıkarken top kaybı yapabiliyor. Başak maçında topun üstüne basan, topu tutan bir 6 lazım. Bu arada geride Abdülkerim’in oyun kurmasını beğenmiyorum, geçen seneki orta sahada olsak defoları daha çok ortaya çıkardı. Torreira organizasyonu burada toparlıyor bence, alamasa bile doğru yönlendiriyor, topla çıkarken baskı yesek bile doğru çıkıyoruz -en kötü maçımız jk maçıydı- ama top rakipteyken parsellediği -savunduğu- alan çok dar. Bunun sıkıntısı sadece saha içi dağılımımız değil, performansını arttırması lazım. Bundan dolayı orta sahadan rakipler geliyor. Oliveira’yı zaten bu defosuyla aldık, açığını yanındaki oyuncunu kapatması lazım.

Milli arada tüm kombinasyonları deneyip ideali buluruz herhalde. Daha doğrusu şampiyon olmak için bulmalıyız.

Sabırlı ve akıllı oynamak kazım başak mıy mıy pas yapan bir takım bulduğumuz fırsatları değerlendirmeliyiz yine böyle bıl keseden harcarsak geçmiş olsun

Üst Alt