⚽ SL 22/23 H:29 | Galatasaray 6-0 Kayserispor | MS | 14 Nisan - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ekli dosyayı görüntüle 198312

Galatasaraylı oyuncuya sarı kart gösterilmesi lazım , çünkü liğin sonuna geldik.Bunlar liğin kaderini etkiliyormuş !

Böyle dedi bu ..

Ya ben senin ….

Para için bu kadar küçülmeyin

Peki Fenerbahçe’nin uydurma penaltıları liğin kaderini etkiliyor mu.?

Tiksiniyorum Türk Futbolundan
bu herif hatalı karar verdiği için ağlayarak hakemliği bırakan değil mi

images

images

KATİLİ HAKİM YAPMAK TAM TÜRK İŞİ

Maçtan 3 gün once
Maçtan 1 gün önce
2 gol yeriz bu maç
5. Dk
Şampiyon takım böyle oynamaz abi kapttım maçı, bu takım bi bok olamaz
10.dk
Sizin taşşaklarınızı yerim
42. Dk.

İnternetteki hamlelerine dikkat et

arkadaşlar ilk 10 15 dk yedigimiz baskiyi sizce neden yedik?

Atletik her takıma karşı zorlaniyoruz.. Yıllardır hep böyle Kayseri'yi 3 maçtır yenemiyorduk mensah thiam bu sene de 2-3 tane aldılar o tip topçu bir de Emrah başsan falan çok ekstra yırtıyor kendini..

İcardinin golü kırılma anı oldu bu tarz beyinsiz fiziksel takımların dezavantajı da bu çok kolay dagilabiliyor.. Geçen sene ve bu seneki Kakyseri'deki maçlarda golü bulamayinca bizi resmen sahadan silmislerdi .

Korner demisken Muslera 35 yaşına geldi 10 seneden fazladır ligde hala şu kornerlere çıkmıyor canımız cigerimiz de şu işi bir çözemedi..Ardarda bu kadar korner olmasının sebebi kendisidir top neredeyse kaleye girecek yine çıkıp almıyor
Aslında kendini geliştiriyor geçen senelere oranla çok daha iyi ayağa sahip hale geldi korner değil de serbest vuruşlarda iyi karşılıyor kornerlerde nedense kalede kalmayı tercih ediyor.

Atletik her takıma karşı zorlaniyoruz.. Yıllardır hep böyle Kayseri'yi 3 maçtır yenemiyorduk mensah thiam bu sene de 2-3 tane aldılar o tip topçu bir de Emrah başsan falan çok ekstra yırtıyor kendini..

İcardinin golü kırılma anı oldu bu tarz beyinsiz fiziksel takımların dezavantajı da bu çok kolay dagilabiliyor.. Geçen sene ve bu seneki Kakyseri'deki maçlarda golü bulamayinca bizi resmen sahadan silmislerdi .

Aynen, dogru analiz bir analiz yapmissin renkdas. Buna ek olarak, hala 6-0'a ragmen, yeterli derecede onde pres yapamadigimizi dusunuyorum. Boyle olunca, daha zor oluyor. Ama firsatlari gole cevirince, boyle pamuk helva gibi eriyorlar.

Üst Alt