⚽ SL 22/23 H:29 | Galatasaray 6-0 Kayserispor | MS | 14 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ali Şansalan Akbaba'yı atamaması nedeniyle bu sezon daha GS maçı alamaz. İş bilmez Mhk Var'a faal hakem Bahattin Şimşek'i atayarak o herifi de riske soktu. Hakemlikten emekli olmuş Var'dan birini verseler Bahattin'i normal maçımıza atayabilirlerdi en azından.

Neyse bu maça Abdülkadir Bitigen'i verirler diye düşünüyorum. Kadir Sağlam ve Volkan Bayarslan plase.
Arda KARDEŞLER isimli şahıs atanırsa şaşırmam.

Ileriye zaniolyu atip mertensi arkasina koyalim
Zaniolo maç formunu yakalayınca kesinlikle denemeliyiz, ama şu anki durumu ile kaldırabileceğini düşünmüyorum.
Icardi eskisi gibi arkaya gelip pas opsiyonu olmuyor yada olamıyor, Stoperlerin arasında kaybolmaya başladı iyice.
Mertensin bu konuda iyi tek paslar çıkarabildiğini gördük. Umarım bir maç denenir de Icardi-Gomis ikileminden kurtuluruz. Varyasyona ihtiyacımız var.

Zaniolo maç formunu yakalayınca kesinlikle denemeliyiz, ama şu anki durumu ile kaldırabileceğini düşünmüyorum.
Icardi eskisi gibi arkaya gelip pas opsiyonu olmuyor yada olamıyor, Stoperlerin arasında kaybolmaya başladı iyice.
Mertensin bu konuda iyi tek paslar çıkarabildiğini gördük. Umarım bir maç denenir de Icardi-Gomis ikileminden kurtuluruz. Varyasyona ihtiyacımız var.
2 hafta var daha bide arada basak maci var
O zamana kadar 60-70 dk cikarabilme durumuna gelir

Kayseri
Alanya (D)
Karagümrük
Besiktas (D)
Basaksehir

Önümüzdeki 5 mac ölüm kalim maclari sayilir. Buradan sag salim cikarsak önümüz acik insallah.

Aslinda Mertens ve Zaniolo icin ara iyi oldu. Ikisi de fizik olarak hazirlanmali.
Kayseri macini da bir sekilde gecip Alanya macina cikmaliyiz. Asıl maraton Alanya maciyla baslayacak. Icardi Bey de bir zahmet Istanbul dışına çıkmasın.

Umarim Icardinin kipirdadigi gol attigi mac olur icardi boyle oynarsa her mac zorlaniriz icardi katki vermeden sampiyonluk hayal olur

Ben ligin geri kalanında iç sahada oynayacağımız maçları bir şekilde kazanırız diye düşünüyorum. Çünkü dünkü Adana Demir maçını bu kadar kötü oyunla kazandıysak iç sahada kolay kolay puan vermeyiz gibi geliyor bana. Ben dünkü maçta dakika 65 gibi umudu kesmiştim hatta kontradan son dakikalarda yer ve kaybederiz diye düşünüyordum. Bu sezon ilk defa bir maçta maç berabereyken umudu kestim ve buna rağmen takım son dakikalarda reaksiyon gösterip kazandı.

Üst Alt