⚽ SL 22/23 H:29 | Galatasaray 6-0 Kayserispor | MS | 14 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben ligin geri kalanında iç sahada oynayacağımız maçları bir şekilde kazanırız diye düşünüyorum. Çünkü dünkü Adana Demir maçını bu kadar kötü oyunla kazandıysak iç sahada kolay kolay puan vermeyiz gibi geliyor bana. Ben dünkü maçta dakika 65 gibi umudu kesmiştim hatta kontradan son dakikalarda yer ve kaybederiz diye düşünüyordum. Bu sezon ilk defa bir maçta maç berabereyken umudu kestim ve buna rağmen takım son dakikalarda reaksiyon gösterip kazandı.

Reaksiyon göstermedi o şut şansa gol olmazsa muhtemelen 1-0 kaybedecektik şans yanımızdaydı

Bu maça çok gitmek istiyorum ama biletler çıkmadan bitiyor

SM-S918B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bay haftasi cikaranin abv. Allahtan carsamba kupa macimiz var. Toplam 9 gunluk ara vermis olacagiz bu maca kadar

Jeke macina kadar puan kaybetcegimizi sanmiyorum

İçeride olmasa canımı sıkardı maç ama alırız. Yeter ki kayseri ataklarinda donen toplari alalim malum luyindama iyi asist yapmisti hatirlarsaniz öyle bi seyler olmamali iyi sut atan adamlari var. Emrah bassan mahreze dönüşebilir Adekukge karsisinda dikkat etmeli Okan

Atletik oyuncusu fazla olan takımlar bize çok ters geliyor. ADS maçında bunu gördük. Fizik olarak karşılık verebilmek için Barış Alper veya Zaniolo'yu bu maçta düşünebilir.

FsxpMrQX0AAuFxh

Üst Alt