⚽ SL 22/23 H:29 | Galatasaray 6-0 Kayserispor | MS | 14 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İcardi kesilecek adam değil.kuserse buradan şampiyonluk gider .2-3 maç kötüydü ama katkısı ortada.kayseri maçında kesin golü var.

Kuserse küssün, ayakta duracak hali yok,icardi gol kacirmiyor ki, herif pozisyona bile girecek gücü bulamıyor, minimum 2-3 haftaya da zor toparlar, tabi bay arasında Arjantin'e gitmezse

cuma maçı

gözümü kapatinca cagdas beyin slim fit tisörtüyle nef stadyumunda son dakikada gelen 3 puan sonrasi kendinden gectigini görüyorum

Rahat galibiyete hasret kaldik kuran carpsin. Lig sonuncusuyla lig ikincisi aynı zorluk seviyesinde bizim icin nasıl oluyor aklim almıyor.

daha operasyoncuların işi bitmedi 1-2 kere daha deneyecekler fark o kadar da çok değil.ben bu sefer bize olmayan kırmızı kart vereceklerini düşünüyorum bakalım.
Aynısını düşünüyorum renktaş

Özellikle önümüzdeki 3 maça çok dikkat etmeliyiz

Hatta Başakşehir kupa maçında bizim aleyhimize kırmızı kartlar havada uçuşabilir

Tek yapmamız gereken full Konsantrasyon

Koyar geceriz.Bu saatten sonra Allah'in izniyle kimse Galatasaray'dan buradan sampiyonluk alamaz.Tarihte bu hep boyle olmustur.Kuslar iyi bilir.

3 mac 9 puan yapabilirsek lig kopacak gibi

Hukmen galibiyetleri eklersek gercek puan durumu su anda

Gs 27 mac 66 puan
Fb 27 - 60
Bjk 28 - 58
Hem bizim hem fenerin son hafta maçları yok o yüzden şöyle bir hesap yapabiliriz. Toplamda 9 maç kaldı derbiye kadar da 8 maç var bizim için ortalama bir senaryo da 5 galibiyet 2 beraberlik 1 mağlubiyet dersek 83 puan yapar. Fenerbahçe'nin 83 puan yapabilmesi için 23 puan ihtiyacı var ki 8 maçta zaten maksimum 24 puan alabiliyorlar onu da alamazlar.

Bizim için ortalama senaryoda bile derbi öncesi şampiyonluğu ilan edebiliyoruz muhtemelen Sivasspor iç saha maçından sonra şampiyonluğumuzu ilan ederiz derbi formaliteden öteye geçmez.

Dediğiniz gibi 3/3 yaparsak Kayseri-Alanya-Karagümrük maçlarını kazandığımız taktirde lig bitecektir.

Hem bizim hem fenerin son hafta maçları yok o yüzden şöyle bir hesap yapabiliriz. Toplamda 9 maç kaldı derbiye kadar da 8 maç var bizim için ortalama bir senaryo da 5 galibiyet 2 beraberlik 1 mağlubiyet dersek 83 puan yapar. Fenerbahçe'nin 83 puan yapabilmesi için 23 puan ihtiyacı var ki 8 maçta zaten maksimum 24 puan alabiliyorlar onu da alamazlar.

Bizim için ortalama senaryoda bile derbi öncesi şampiyonluğu ilan edebiliyoruz muhtemelen Sivasspor iç saha maçından sonra şampiyonluğumuzu ilan ederiz derbi formaliteden öteye geçmez.

Dediğiniz gibi 3/3 yaparsak Kayseri-Alanya-Karagümrük maçlarını kazandığımız taktirde lig bitecektir.
9 maç kaldı. 7 galibiyet aldığımız taktirde iş bitiyor. Fener'in puan kayıplarına göre 6 galibiyet de yeterli olabilir ama hiç bir şey bitmedi. Maç maç gitmek lazım.

9 maç kaldı. 7 galibiyet aldığımız taktirde iş bitiyor. Fener'in puan kayıplarına göre 6 galibiyet de yeterli olabilir ama hiç bir şey bitmedi. Maç maç gitmek lazım.
Zaten artık olay her maç şampiyonluk maçıymış gibi çıkıp 3/3 yapmak olmalı ama bir konuda rahatım bu takım ritim yakaladığı an ligde durdurabilecek kimse yok.

Üst Alt